Zooey Deschanel ve Jonathan Scott yanlış bir rapora rağmen nişanlanmıyor. Bu sadece magazin dergilerinden birinden yaratıcı olmayan bir söylenti. Dedikoducu Polis aptalca buldum.

Deschanel ve Scott kısa süre önce katıldı ağabeyi J.D.’nin Cadılar Bayramı temalı düğünü , bu da konukların kostüm giymesini gerektiriyordu. Bir düğüne önemli bir başkasını götürmek çoğu ilişkide nispeten zararsız bir olaydır, ancak görünüşe göre ikna olmuştu. Yaşam tarzı ikisinin kendileri evlenmeyi planlıyor. Dergideki bir başlık, tamamen “geleceklerini planlamak” ve bir sonraki adımı düşünmekle ilgilidir. İsimsiz bir içeriden biri dergiye, 'Tanıştıklarında, hemen bir kimya vardı ve o zamandan beri geriye bakmadılar,' dedi.Wie sieht John Goodman jetzt aus?

Sözde kaynağa göre, kardeşinin Deschanel ile olan düğününü izlemek Jonathan'a evlilik ateşi verdi. Zooey için deli oluyor ve o da onun için aynı şekilde düşünüyor. Kartlarda bir nişan olsa şaşırmam! ' Bahşiş devam ediyor, 'Jonathan iş için seyahat etmediğinde, her dakikayı birlikte geçiriyorlar. Eşyalarının bir kısmını Zooey’in [LA’deki] yerine çoktan taşıdı ve bir aşk yuvası satın alıp birlikte yenilemekten bahsediyorlar. ' Scott şu anda Las Vegas'ta ikiz kardeşi ile paylaştığı bir mülkte yaşıyor.

Çıkış, Scott ailesinin ilişkiye ne kadar destek verdiğini göstermekte hızlı olsa da, Deschanel'in arkadaşlarının biraz temkinli olduğunu söylüyor. Şüpheli kaynak, 'Bazıları onu aceleye getirmemesi için de uyarıyor,' diyor ve aktrisin şu anda yapımcı Jacob Pechenik'ten boşandığına dikkat çekiyor. İçeriden, 'Kendisinin toparlanacağından korkuyorlar,' diye ekliyor, 'ama Jonathan'a karşı hislerinin gerçek olduğu konusunda kararlı ve' bildiğin zaman, bilirsin 'diyor.'

İsimsiz 'bahşiş verenlere' güvenmek yerine Dedikoducu Polis Deschanel'in sözcüsüne ulaştı. Aktrisin kendisi adına konuşma yetkisine sahip temsilcisi, kayıtta bize tabloid hikayesinin 'doğru olmadığını' söylüyor. İkisi ilişkilerinde çok mutlu görünse de, düğün çanlarını çalmak için kesinlikle hiçbir neden yok.

Peter Tosh auf Bob Marley Tod

Üstelik bu, magazin gazetesinin birlikte hareket etmeleri hakkındaki bu anlatıyı ilk kez zorlaması bile değil ki bu da doğru değil. Geçen ay, Dedikoducu Polis hakkında başka bir yanlış iddia için yayını çağırdı Deschanel ve Scott birlikte yaşıyor . Star , biri Yaşam tarzı Kardeş yayınları, Eylül gibi erken bir tarihte, Deschanel ve Scott birlikte taşınıyordu . Bu büstlerin her ikisinde de belirttiğimiz gibi, magazin gazeteleri iddiaları öne sürerken asla ayrıntılarla veya meşru kaynaklarla desteklemiyorlar. Bu son girişim bir istisna değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.