Süre Zazie Beetz Saçı görülmesi gereken bir mucize, aktrisin kendisi ona her zaman güvenmiyordu. Beetz, doğal saçlarının geçmişteki olumsuz yorumlar nedeniyle kendisini nasıl güvensiz hissettirdiğini anlattı. Oyuncu, doğal saçlarının büyüdüğünü ve birçok insanın ilgisini çektiğini ortaya çıkardı. Oyunculuk kariyeri yapmaya karar verdiğinde saçına farklı bir tepki aldı.

Zazie Beetz bir yükselişte saçını nasıl kullandı?

Berlinli oyuncuya çeşitli oyuncu yönetmenleri, yetenekli olmasına rağmen saçlarının daha “CBS” olması gerektiğini ve gelecekteki seçmeler için güvensizliğe ve tedirginliğe yol açtığını söyledi. 'Bakmak yerine yeteneklerimden mi atıldım bilmiyorum, bu benim güvensizliğim,' oyuncu yayına söyledi . Beetz, açık teninin kendisine çok sayıda seçme yaptırdığını bildiğini, ancak saçlarının döküm sürecinde sorunlara yol açacağını söyledi. Birçoğu bundan şok olsa da, birkaç yıl öncesine kadar doğal saç medyada daha fazla kabul görmemişti. Pek çok aktris, sadece belirli roller almak için saçlarını aşırı işlemden geçirme ve daha sonra pişmanlık duyma konusundaki endişelerini paylaştı.Ajanların görünüşüyle ​​ilgili eleştirilerine rağmen Beetz, Vogue Mayıs 2018'de doğal saçlarını düzleştirmenin 'bir seçenek olmadığını' söyledi. Dergiye, şovda Vanessa 'Van' Keefer rolünün kendisine teklif edildiği 2016 yılına kadar olmadığını söyledi. Atlanta , sonunda tamamen kendisi olmasına izin verilen bir fırsat gördü.

'O kadar çok kadın bana geliyor ki, 'Aman Tanrım, bu benim!' Atlanta. Kimliğimi kutlamama izin verildi, ' oyuncu belirtti . Oradan, yıldız için işler tersine döndü. The Kolay aktris daha sonra süper kahraman filminde rol aldı Deadpool 2 Ryan Reynolds ile karşı karşıya .

Beetz, filmin yönetmenlerinin saçını olduğu gibi istediklerini öğrendiğinde yaşadığı şoku hatırladı. Çizgi roman karakteri Domino, şık ve düz bir saç stiline sahip olduğu için bu bir sürprizdi. Geçmiş deneyimlerinden dolayı, karara şaşırdı.

Zazie Beetz olasılıkları yener

29 yaşındaki oyuncu ilk olarak 2013 yılında oyunculuğa başladı ve birkaç film ve şovda küçük roller aldı. Beetz'in atılımı, yukarıda bahsedilen FX komedi-dramasında, dizinin yaratıcısı Donald Glover'ın oynadığı Earnest Marks'ın açık ara kız arkadaşı olarak rol aldığında geldi.

Beetz ayrıca Oscar adayı filmde rol aldı Joker Joaquin Phoenix'in yanında, baş karakterin aşk ilgisi olarak. Oyuncunun bir sonraki projesi, Dokuz gün , bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Ayrıca iki filmi ve eserlerinde bir Amazon dizisi var.

Ne kadar meşgul olursa olsun, Beetz hala saçlarını dik tutuyor. Hindistan cevizi, zeytin ve jojoba yağlarını vanilya özü ve shea yağı ile karıştırarak kendi karışımını yapıyor. Beetz cilt bakımı için bile en rahat hissettiği yöntem ve makyaj tekniklerine güveniyor.