Bir yerde yersiz olmayacak bir hikayede Lise Müzikali , bir tabloid bunu bildiriyor Zac Efron şimdi gizlice Avustralyalı kız arkadaşıyla nişanlandı Vanessa valladares . Efron neredeyse tüm yetişkin yaşamı ile ünlüdür, bu yüzden dünya farkına varmadan nişanlanabileceğini hayal etmek biraz zor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve işte bulduğumuz şey.

'Efron’un Gizli Katılımı'

Göre Kadınlar Günü Efron yıldızı onu şaşırttı kız arkadaşı bir nişan yüzüğü ile. Bir arkadaşı magazin gazetesine “Onun için özel olarak yapılmış bir yüzüğü vardı” dedi ve yıldızlarla dolu doğum günü partisinden sonra “ona verdi”. 'İkisi de bu konuda fazla bir şey söylemiyor, ancak bunun bir tür resmi olmayan nişan olduğuna şüphe yok.'Çift o kadar aşık ki 'etraflarında olmak neredeyse utanç verici.' İkisi henüz evlenemiyor çünkü 'resmiyet kazanmadan önce ailesiyle Los Angeles'ta buluşması gerekiyor, ama birbirlerine bağlılar.' İkisi 'evlilikten, bebeklerden, bebek isimlerinden (ve) nerede yaşanacağını konuşuyor' olduğundan, ilişki yakında daha da ciddileşebilir. Makale, 'bu çok ciddi bir ilişki' diyerek sona eriyor.

Çakışan Raporlar

Tabloidlerin şu anda Efron ile neler olup bittiğini kontrol edemiyorlar. Her tabloid farklı bir şey bildirmek , bu tabloid kısa bir süre önce Valladares'ten ABD'ye dönmek için ayrılacağını öne sürdü. Bu hikaye 2 Kasım'da yayınlandı ve o zamandan beri gizli bir nişanla ilgili herhangi bir haber okumadık. Son zamanlarda, Günlük posta 'Bet On It' şarkıcısının aslında Valladares'ten ayrıldı dört ay çıktıktan sonra.

Dedikoducu Polis ilişkide neler olup bittiğinden gerçekten emin değil. Çok şüphelendiğimiz şey, sözde bir 'arkadaş' dan gelen bu ifade. Bu kaynağın, gizlice nişanlandığını bilecekleri için Efron'a çok yakın olması gerekirdi, ama aynı zamanda geri dönüp bir tabloid ile konuşmaya istekli miydi? Bunu bir saniyeliğine almıyoruz ve bu tabloid'e gerçekten inanmayı imkansız kılıyor. Ek olarak, çiftin ayrıldığını iddia eden birden fazla kaynakla, en azından 'gizlice' veya 'gayri resmi' nişanlanmadıklarını söyleyeceğimizden eminiz. Yeni haberler için durumu izlemeye devam edeceğiz.

Tabloid Etkileşimleri Seviyor

Kesin olarak bildiğimiz bir şey var Kadınlar Günü nişanlarını vaktinden önce duyurma alışkanlığı vardır. Philadelphia 76er iddia etti Ben Simmons ve Kendall Jenner nişanlıydılar ama değillerdi. O dedi Brad Pitt ve Charlize Theron Görünüşe göre nişanlıydı, ama ikisi hiç çıkmamıştı bile. Geçenlerde dedi ki Elle MacPherson nişanlandı ama yine değildi.

Bu tabloid dedi ki Lily Allen ve David Limanı yolda bir bebekle nişanlandı. İkisi bir yıldan daha kısa bir süre sonra evlendi, ancak hiçbir bebek doğmadı, bu nedenle bu rapor tamamen tesadüftü. Durmuş bir saatin günde iki kez doğru olması ve Efron'un gerçekten devreye girmesi mümkündür, ancak bu, bu tabloid'i daha inandırıcı yapmaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor Başına Ana de Armas ile Ayrıldıktan Sonra Ben Affleck 'Kalbi Kırık' ve 'Kendini Açlıktan Çekiyor'

Rapor: Portia De Rossi 'Deneme Ayrılığı' İstiyor, Ellen DeGeneres İkinci Şans İçin 'Yalvarıyor'

'Kraliçenin Gambiti' Yıldızı Anya Taylor-Joy, Garip Göründüğünü Düşündüğünü Kabul Etti, Biz Katılmıyoruz

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.

Prinz Harry Vater Mark Färber