Bu haftanın magazin iddialarından biri Zac Efron vegan olmayan restoranlarda yemek yemeyi reddediyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Zac’in Diyet Talepleri' dergisinin son sayısında bir başlık okuyor TAMAM MI! Ekteki makale, oyuncunun vegan diyetine o kadar bağlı olduğunu ve vegan olmayan yiyeceklerin yanında olmayacağını söylüyor. Aktörün sözde 'arkadaşı', 'Yüzde 100 vegan menüleri olmadığı sürece restoranlarda yemek yemeyecek. Peynir ya da et kokuyorsa şakalaşıyor ve hastalanmış gibi davranıyor. 'Prizin sözde kaynağı, Efron’un arkadaşlarının oyuncunun yemek seçimlerini sürekli eleştirmesinden bıktıklarını söylemeye devam ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Kimsenin onunla yemek paylaşmaktan hoşlanmadığı bir noktadadır' diye ekliyor. İnanılmaz bir formda ama kibirli tavrı berbat.

İşte gerçekte olan şey. Efron bir röportajda söyledi Çeşitlilik Geçen ay gelecek filmdeki seri katil Ted Bundy rolüyle kilo vermek için vegan gitti. Son Derece Kötü, Şok Edecek Kadar Kötü ve Aşağılık . Oyuncu, bitki bazlı yiyecekleri yedikten sonra 13 kilo verdiğini açıklayarak, 'Oldukça büyük bir dönüşüm ve yaşam tarzı değişikliğiydi ... Biraz önce çok fazla kısalttım ve diyetimi gerçekten kontrol ettim.' Efron, geçen yılki filmi çekildikten sonra vegan diyetine bağlı kaldığını hiç söylemedi.

TAMAM MI! Sahte hikayesini Efron’un bir film rolü için vegan yeme konusundaki ifşasına dayanarak yaratmış gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan aktöre yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak tabloid'in makalesinin saçma olduğunu bize temin etti. Oyuncu, vegan olmayan restoranlarda yemek yemeyi reddetmiyor.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis dergiyi, oyuncunun yakında çıkacak seri katil biyografisini çevreleyen bir hikaye uydurması için çağırdı. Birkaç ay önce, yanlış bir şekilde rapor ettiğimiz için çıkışı kaçırdık. Efron, Bundy filminin 'çok kanlı' olduğunu düşündü ana akım izleyiciler için ve sonuç olarak en iyi sahneleri kurgulanacaktı.

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş yayını, Temasta , haksız yere iddia ettiği için Efron, Bundy filminin setinde bir pislik gibi davranıyordu. . Ayrıca bir National Enquirer hakkında hikaye Efron onun çok yakışıklı olduğunu düşünüyor seri katili oynamak için. Vegan olmayan yiyeceklerin etrafında olmayı reddeden aktör hakkındaki bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.