Vardır Zac Efron Byron Bay'e doydu mu? Bir tabloid, aktörün eyaletlere geri dönmeye ve yeni kız arkadaşından ayrılmaya hazırlandığını bildirdi. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte keşfettiklerimiz.

Zac Efron Byron Bay ve Vanessa Valladares'ten Bıktı mı?

Bu ayın başlarında National Enquirer Efron, 'yaz kaçamağı' bittiği için 'Avustralyalı kızını terk etmeye' hazır olduğunu iddia etti. Gazeteye göre, Yüksek Müzikal yıldızı ve yeni hanımı Vanessa Valladares'in romantizmi ekşi bir geceyi vurdu. Çıkış ikisini kaydetti yüksek hayatı yaşıyordum Yazın 'aşağıya'. Yine de tabloid, Eylül ayı başlarında ikilinin 'gelecekleri' hakkında hararetli bir tartışmada kameraya yakalandıklarını açıkladı.Wer ist Kevin Hart Ex Frau

İçeriden biri dergiye, ilişkinin Efron için 'eğlenceli bir kaçamak' olduğunu ancak 'gerçek şu ki, ABD'ye dönüp kariyerine devam etmesi gerekiyor.' 'Vanessa sadece bir çocuk,' diye devam etti kaynak, 've tüm hayatı Avustralya'da geçti. Ayrıca şu anda denizaşırı seyahatlerle ilgili çok büyük endişeleri vardı. ' Gazetenin muhbiri, Valladares'in koronavirüse yakalanacağından endişelendiğini ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle ABD'de kendisine izin verilip verilmediğini bilmediğini de ortaya koydu.

Çıkış, Efron'un 'ilerlemenin zamanı' olduğunu bildiği sonucuna vardı ve Amerika'da iki film çekmeyi planladığını belirtti.

Zac Amerika'ya Geri Dönüyor mu? İşte Bildiklerimiz

Dedikoducu Polis Ancak söylentiyi araştırdık ve bu sahte anlatıyı kabul etmiyoruz. Birincisi, Zac Efron’un Vanessa Valladares ile olduğu iddia edilen ayrılığını anlatmak için duyarsız kelimeler kullandığında, gazeteden hesabı ciddiye almak bile zor. Ayrıca, oyuncu Avustralya'dan ayrılıyorsa, neden turist vizesini uzattı? Günlük posta hafta sonu boyunca bildirildi mi? Ayrıca sadece kutladı Byron Bay'de 33. doğum günü. Tabii ki, Valladares de katıldı. Resimlerden, ikisi dağılmanın 'eşiğinde' ya da Efron'un Avustralya sahil kasabasını yakın bir zamanda terk etmek için acelesi varmış gibi görünmüyor.

julia roberts lässt sich scheiden

Ek olarak, Enquirer Efron hakkında yanıldığımız için magazin dergisini bozduğumuz için en güvenilir kaynak olmadı. İki yıl önce, Dedikoducu Polis Efron'u iddia ettiği için magazin dergisini reddetti Ted Bundy'yi oynayamayacak kadar yakışıklı olduğunu düşündü . Biyografik filmden beri Son Derece Kötü, Şok Edecek Kadar Kötü ve Aşağılık Efron'un kötü şöhretli seri katil rolünü üstlendiği ve övgü dolu eleştiriler aldığı geçen yıl galası yapıldı, raporun yanlış olduğu açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.