Bu haftanın magazin iddialarından biri Zac Efron ve Lily Collins birkaç yıl önce kısa bir kaçıştan sonra tekrar çıkıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Bunun yanlış olduğunu öğrendik.

Göre Star , iki yıldız yaklaşan Ted Bundy filminde birlikte çalışırken bir romantizmi yeniden canlandırdı. Son derece kötü, Şok edici derecede kötü ve aşağılık . Sözde içeriden biri çıkış noktasına şöyle der: 'Birlikte harika geceler geçirdiler. Her zaman bir kıvılcımları olmuştu ve birlikte çok iyiydiler - ama o zamanlar Zac büyük bir yıldızdı ve Lily hala işe koyuluyordu. 'İddia edilen kaynak ayrıca, rol arkadaşlarının 'filme çekildikten sonra çok fazla takıldıklarını ve Lily isterse, devam edeceğini' iddia ediyor. Şüpheli habercisi ekliyor: “Lily, Zac'le tekrar ciddileşmeye çalışırsa kimse şaşırmayacak. Filmlerini tanıtma zamanı geldiğinde, bu kesinlikle çok ilginç bir tanıtım yolu olacak! '

Hat Katie Holmes ein Baby bekommen?

Dedikoducu Polis Ancak, bize derginin haberinin 'doğru olmadığını' söyleyen aktöre yakın bir kaynakla görüştük. Kayıtta konuşamayan güvenilir içeriden bilgimiz, Efron ve Collins'in çıkmadıklarını garanti ediyor. İki yıldız, 2012'deki kısa aşklarından beri arkadaş kaldılar, ancak yine bir öğe değiller. Prizin sahte hikayesi, sadece ikisi birlikte bir filmde birlikte oynadıkları için uydurulmuş gibiydi.

Aktörün katılımı kayda değer Son derece kötü, Şok edici derecede kötü ve aşağılık birçok gerçek dışı tabloid hikayesine neden oldu. Ekim ayında, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Efron, filmin 'çok kanlı' olmasından endişeliydi ana akım izleyiciler için. Ancak bir röportajda oyuncu, filmin daha çok seri katilin karakter çalışması olduğunu ve suçlarını yüceltmediğini belirtti.

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Diğer kardeş satış noktası, Yaşam tarzı , yanlış bir şekilde iddia ettiği için Efron sette bir 'pislik ve sürüngen' gibi davrandı seri katil biyografisi. Güvenilmez dergi, oyuncunun çok derin bir karaktere büründüğünü ve kameralar durduğunda oyuncu kadrosuna ve ekibe kötü davrandığını vurguladı. Bu hikaye aynı zamanda tam bir uydurmadır.

Dedikoducu Polis ayrıca debunked a National Enquirer hikaye iddia etmek Efron, rolünde 'çok yakışıklı' göründüğünü düşündü seri katil olarak. Gerçekte Bundy, güzel görünüşüyle ​​kadın kurbanlarını büyülemesiyle tanınıyordu ve yakışıklı oyuncunun rolde rol almasının nedenlerinden biri de buydu. Efron'un rol arkadaşıyla çıktığı hakkındaki bu son rapor da benzer şekilde sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.