Zac Efron realite şovunda rol alıyor olabilir Ben bir ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! , bir dergideki son haberlere göre. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi ele alabilir.

Zac Efron, Byron Körfezi'nde alçakta yatıyordu, ancak Yeni fikir bu biraz daha uzun sürebilir. Tabloid, Network Ten'in Efron'u yakalamayı ve oyuncuyu realite şovunun bir sonraki sezonunda görünmeye ikna etmeyi umduğunu iddia ediyor. Reality şovuna aşina olmayanlar için, Kral ”veya Ormanın Kraliçesi olarak taç giymeden önce ormanda birkaç hafta birlikte yaşayan birkaç ünlüyü anlatıyor. Sözde içeriden biri, ağın Efron'a dizide başrol oynaması için 1.5 milyon dolar teklif ettiğini iddia ediyor.Network Ten, Avustralya'daki gösteriyi filme alırken bir servet biriktiriyor ve artık daha büyük isimler alabiliyor. Zac, en çok aranan 1 Numaralı katılımcı ”dedi. Hikaye, Efron'un şu anda Byron Bay'de kaldığı yerin yakınında mülk satın almak isteyebileceğini ve aktörün orayı uzun süreli ziyaretinin mevcut koronavirüs salgını nedeniyle olabileceğini belirtiyor. Efron'un Netflix programını filme aldığı bildirildi. Zac Efron ile Yeryüzüne Doğru , Pandemi vurduğunda Byron'da.

Hikayenin tek gerçeği, Lise Müzikali star şu anda Byron Bay'de ikamet ediyor. Oyuncu, aylarca orada kaldığına dair spekülasyonların ardından Byron Bay'de görüldü. Ancak, yanlış olan Efron'un Ben bir ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! Dedikoducu Polis Zac Efron sözcüsüne ulaştı ve bize kayıtlarda 'Bu kesinlikle doğru değil' dedi. Bu aynı zamanda, magazin dergilerinin Efron’un kariyeri veya kişisel hayatı hakkında ilk kez yanılmaları da olmayacaktı.

2018 yılında Temasta iddia etti Zac Efron, Ted Bundy'yi canlandırırken karaktere girmişti. Son Derece Kötü, Şok Edecek Kadar Kötü ve Aşağılık . Sözde bir kaynak, oyuncunun 'Ted rolünde kaybolduğunu, öyle ki oyuncu kadrosu ve ekibi ve hatta şehirdeki bazı hayranlar için gerçek bir pislik ve sürüngen gibi davrandığını' iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve gerçek olmadığını anladı. Daha saygın bir kaynak bize Efron'un kameralar dönmeyi bıraktıktan sonra 'hala karakterinde' olmadığını söyledi.

Bu yılın başlarında, TAMAM MI! iddia etti Efron, Vanessa Hudgens ile aşkını yeniden alevlendiriyordu. . Hikaye Hudgens'ten sonra ortaya çıktı Austin Butler'dan dostane bir şekilde ayrılmış . Gazete, Hudgens ve Efron’un iletişiminin, Butler ile “sorunlar yaşamaya başladığında” toparlandığını iddia etti. Maalesef eski çiftin ilişkisinin hayranları için bu da uydurulmuştu. Dedikoducu Polis ben Hikayeyi araştırdı ve Zac Efron hakkında başka bir yanlış hikaye olduğunu keşfetti.

Kaynaklar

  • Zac Efron Sözcüsü Melissa Kates 13 Temmuz 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.