Paula Abdul | Cameo'daki diğer yüzlerce ünlü arasına katılıyor. Platform, hayranların birisinin doğum gününü kutlamaktan büyük bir başarı için hayranın arkadaşlarından birini haykırmaya kadar her şey olabilecek kısa video klipler için doğrudan ünlülere ödeme yapmasına olanak tanır. Ve hayranlar için iyi haber 'Straight Up' şarkıcısı olarak, işe alınabilecek diğer yıldızlardan bazılarına kıyasla aslında oldukça uygun fiyatlı.

Abdul, 'partiye biraz geç kaldığını' bildiğini söyledi, ancak katılmak için mükemmel zamanı seçmiş gibi görünüyor. Kısa bir süre önce, Cameo’nun 2020 yılında en iyi performans gösteren oyuncunun, daha çok Kevin Malone olarak bilinen Brian Baumgartner olduğu ortaya çıktı. Ofis . Aktör getirmeyi başardı Çeşitli klipler kaydederek 1 milyon doların üzerinde, yani 2021 hem şirket hem de hayranlar için onu değerli kılan yıldızlar için daha da büyük karlar görecek anlamına geliyor.Ve Abdul için daha da iyi bir haberde, harika bir fiyat noktasına inmiş görünüyor. Şarkıcı video başına 150 ABD doları ücret alınır ve hayranlar da 9.99 $ karşılığında uygulama aracılığıyla yıldızla sohbet edebilir. Bağlam adına, çalışkan Baumgartner şimdi videoları için 195 ABD doları alırken, kazanan Jordin Sparks Amerikan İdolü Altıncı sezonu 100 ABD doları ücretlendirilir.

Simon Cowell, giderek daha popüler hale gelen platforma henüz atlamamış olsa da, Abdul eski platformuna katılıyor Amerikan İdolü sitede Randy Jackson yargıç. Abdul'den farklı olarak, Jackson onun bir videosu için biraz daha fazla ücret alıyor - bir klip için size 750 dolara mal olacak. İsterseniz klasik jüri dizisinin üçte ikisini al , en azından 1.000 doların altında olacak (şimdilik).

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Julia Roberts Kocası Tarafından Kısa Mesaj Yoluyla Terk Edildi mi?

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey