Mandy Moore genellikle yanlış tabloid hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis son zamanlarda 'Bu Biziz' yıldızıyla ilgili birçok sahte haberi çürüttü. İşte oyuncu hakkında birkaç yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis Geçen Ağustos ayında 'This Is Us' setinde, Chrissy Metz'in Moore ile Milo Ventimiglia arasındaki sözde kan davasını kırmasıyla ilgili bir hikaye uydurduğu için RadarOnline'ı aradı. Blog, oyuncunun çekimler sırasında zor ve karamsar davrandığını ve karısını NBC dramasında oynayan Moore ile arasında sorunlara yol açtığını iddia etti. Gerçekte, yardımcı yıldızlar çok arkadaş canlısı ve Metz var olmayan bir çatışmayı çözmek için hiçbir zaman müdahale etmek zorunda kalmadı. O zamanlar da belirttiğimiz gibi, ikisi sosyal medyada sık sık birbirlerini övüyorlar. Örneğin, Moore, rol arkadaşının doğum gününü Instagram'da kutladı Geçen yıl, 'Jack Pearson kadar dikkat çekici, bu adam daha da iyi ... İşimiz çok eğlenceli çünkü bunu birlikte yapabiliyoruz.'Martta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Jessica Simpson'ın Moore'un 'This Is Us' ile elde ettiği başarıyı kıskandığını iddia ettiği için. Gazeteye göre, iki kadın 2000'lerin başında pop yıldızları olarak başladıklarından beri rakiplerdi ve Simpson, Moore'un oyunculuk kariyerinin yükselişine üzüldü. Bununla birlikte, her iki yıldıza da yakın kaynaklar, ikisi arasında hiçbir zaman herhangi bir düşmanlık olmadığına dair bize güvence verdi. Ek olarak, Simpson birkaç filmde rol almış olmasına rağmen, hiçbir zaman tam zamanlı bir oyunculuk kariyeri peşinde koşmadı. Bunun yerine, eski şarkıcı milyar dolarlık bir moda imparatorluğu kurdu, bu nedenle başka birinin başarısını kıskandığı fikri doğru değil.

Ocak 2018'de RadarOnline, Moore ve Ventimiglia’nın sözde “ekran dışı kavgaları” nı hayal kırıklığına uğratan “This Is Us” kadrosunun ve ekibinin hayal kırıklığına uğradığı hakkında bir hikaye uydurdu. Web sitesi, yardımcı yıldızların çatışan kişilikleri olduğunu ve birbirlerine dayanamadıklarını iddia etti. NBC serisinin yapımında yer alan bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu. O esnada, Moore, Twitter'da sık sık kamera arkası videoları yayınlıyor Ventimiglia ile sette harika vakit geçiriyorlar. Ve yukarıda belirtildiği gibi, Moore, Instagram'da Ventimiglia’nın doğum gününü kutlamaya devam etti . Makalenin yayınlanmasından sadece aylar önce, oyuncu rol arkadaşına 'en büyük televizyon kocası (ve dürüst olalım, genel olarak en iyi adam) !!' dedi.

Ve Ağustos 2017'de, Dedikoducu Polis bir OK debunked! “Bu Biziz” in yapımcılarını iddia eden hikaye, Moore ve Ventimiglia'yı gösteriyi tanıtırken “gerçek hayattaki bir çift gibi davranmaya” zorluyordu. Tabloid ayrıca, oyuncunun hayranlarını gerçekten aşık olduklarına inanmaları için kandırmaya aldırış etmediğini, ancak rol arkadaşı bu fikirden rahatsız olduğunu iddia etti. Hikaye pek bir anlam ifade etmiyordu. 'This Is Us', prömiyerinden bu yana televizyondaki en büyük hitlerden biri oldu, bu nedenle şovun üretilmiş bir abartıya ihtiyacı varmış gibi değil. O esnada, Moore müzisyen Taylor Goldsmith ile nişanlandı rapor yayınlanmadan kısa bir süre önce. Aktrisin gerçek hayatta önemli bir başkası olduğu iyi biliniyor ve dizinin hayranları muhtemelen bunu bilirdi. Ne olursa olsun, her iki yıldıza yakın kaynaklar ve NBC içerisindeki kişiler, hikayeyi saçma olarak görmezden geldi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.