Popüler NBC programı 'This Is Us' un yıldızları Mandy Moore , Milo Ventimiglia , Chrissy Metz , Sterling K. Kahverengi ve Justin Hartley , hepsi sahte magazin hikayelerinin konusu olmuştur. Dedikoducu Polis dizinin oyuncu kadrosu hakkındaki birçok yanlış iddiayı çürüttü. İşte birkaç yanlış söylenti.

Ağustosda, Dedikoducu Polis RadarOnline, Metz'in Moore ve Ventimiglia arasındaki sözde bir kan davasını sona erdirmek için devreye girdiğini iddia ettiği için yalanladı. Güvenilmez blog, oyuncunun sette “melankoli ve neşeli olmadığını” iddia etti ve bu da kendisiyle ekrandaki karısı arasında sorunlara yol açtı. Hikaye kanıtlanmış bir şekilde yanlıştı. Aslında, Moore sosyal medyada sık sık TV kocası hakkında fışkırıyor. Geçen yıl, Moore, Ventimiglia'ya Instagram'da mutlu yıllar diledi , 'Seni tanıdığımız ve yörüngende olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız, Milo. Sete geri dönmek ve önümüzdeki hafta sizinle birlikte kutlamak için sabırsızlanıyorum !! ' Moore, rol arkadaşının doğum gününü Instagram'da kutladı yine bu yıl, 'Jack Pearson kadar dikkat çekici, bu adam daha da iyi ... İşimiz çok eğlenceli çünkü bunu birlikte yapabiliyoruz.'Martta, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Jessica Simpson'ın Moore'un 'This Is Us' ile elde ettiği başarıyı kıskandığını iddia ettiği için. Her iki kadın da 2000'lerin başında pop yıldızları olarak başladı ve tabloid'e göre Simpson, Moore'un oyunculuk kariyerinin yükselişine kızmıştı. Çıkış ayrıca, iki yıldızın da yıllar önce şöhrete kavuştuklarından beri rakip olduklarını iddia etti. Hem Moore'a hem de Simpson'a yakın kaynaklar, bize asla bir kan davası içinde olmadıklarını garanti etmekle kalmadı, aynı zamanda derginin önermesi de pek mantıklı gelmedi. Simpson, 2000'lerin ortasında oyunculukla kısaca flört etti, ancak o zamandan beri yıllık 1 milyar dolardan fazla gelir getiren büyük bir moda serisi başlattı. Şarkıcıdan bir iş kadını olan bu günlerde oyunculukla ilgilenmiyor ve başka bir alanda büyük başarılar elde etti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Geçen yıl dizide kardeşleri canlandıran Brown ve Hartley'nin perde arkasında kan davası olduğunu yanlış bildirdiği için geçen yıl. Magazin gazetesine göre ana çekişme noktası, Hartley'nin rol arkadaşı yerine Emmy kazanması konusunda acı çekmesiydi. Hikaye ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra, Brown'a yakın bir kaynak bize bunun 'doğru olmadığını' belirsiz bir ifadeyle söyledi. Ve bu yılın başlarında, Hartley bir röportajda açıkladı Esquire Brown karşısındaki sahnelerinin 'oynamayı en sevdiği' olduğunu.

Ve geçen yıl, Dedikoducu Polis debunked bir TAMAM MI! Moore ve Ventimiglia'yı birlikte tanıtım gösterilerinde 'gerçek hayattaki bir çift gibi davranmaya' zorlayan 'Bu Biziz' filminin yapımcıları hakkında hikaye. Dergi, NBC'nin dizinin hayranlarının yardımcı yıldızların aslında aşık olduklarına inanmasını istediğini söyledi. Her iki yıldızın da önemli başkalarına sahip olduğu düşünüldüğünde, öncül mantıktan yoksundu. Moore müzisyen Taylor Goldsmith ile nişanlandı Ventimiglia, bir pazarlama koordinatörü olan Kelly Egarian ile ilişki içindeyken, iki yıllık flörtün ardından geçen yıl. Dizinin hayranları muhtemelen televizyon ile gerçek hayat arasındaki farkı biliyor. Ne olursa olsun, her iki yıldıza da yakın kaynaklar sahte hikayeye güldü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.