Jennifer aniston ve Sandra Bullock Arkadaşlığı birçok yanlış tabloid hikayesine konu oldu. Dedikoducu Polis iki aktrisle ilgili birçok sahte iddiayı çürüttü. İşte birkaç yanlış söylenti.

Ocak ayında, Dedikoducu Polis seslendi Sıcaklık hakkında bir hikaye uydurmak için Aniston, Bullock'u 'yaşam koçu' olarak kullanıyor. Dergiye göre aktris, Justin Theroux'dan boşandıktan sonra bekar hayatını sürdürürken arkadaşının 'terapisti' olarak hareket etmesine güveniyordu. Hikaye anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak Aniston'ın kendi temsilcisi kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyledi. İki oyuncu iyi arkadaştır, ancak Bullock'un Aniston'ın 'yaşam koçu' rolünü üstlendiği fikri doğru değildir.Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı KB Ocak ayında haksız yere iddia ettiği için Bullock, Aniston'ı bir bebek evlat edinmeye teşvik ediyordu . Dergi, iki evlatlık çocuğu olan Bullock'un Aniston'ı anne olma hayalini sürdürmeye ikna ettiğini iddia etti. Kimliği belirsiz bir ihbarcı çıkış noktasına 'Sandra, Jen'e bir gün mükemmel eşiyle tanışacağını, ancak bunun bekar bir anne olarak evlat edinmesini engellememesi gerektiğini söyledi,' dedi. Ancak Aniston'ın sözcüsü, aktris adına bize hikayenin uydurma olduğunu söyledi. Bullock asla Aniston'a evlat edinme sürecinde rehberlik etmeye çalışmadı.

Kasım 2017'de, Dedikoducu Polis debunked bir Biz Haftalık Aniston'ın Bullock'a erkek arkadaşı Bryan Randall ile evlenmesini söylediği iddia edilen hikaye. Çıkış, Bullock'un fotoğrafçıyla evlenip evlenmemesi konusunda tavsiye almak için arkadaşına döndüğünü ve Aniston'ın onu koridorda yürümeye teşvik ettiğini söyledi. Makale ilk çıktığında, Aniston'ın bir temsilcisi kayıtta bize bunun 'tamamen doğru olmadığını' söyledi. Hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve Bullock henüz erkek arkadaşıyla evlenmedi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis RadarOnline, Aniston ve Bullock'un 'tüm civciv komedilerinin annesi' filminde rol almak için Cameron Diaz ile birlikte çalıştıklarını yanlış bildirdiği için tutuklandı. Blog, üç aktrisin de bir noktada rakip olduklarını iddia ediyordu, ancak farklılıklarını bir kenara bırakıp 'gişe altını tırmıklamak' ve 'kız komedileri için ne yapabilecek' bir film yapmak istiyorlardı. Yenilmezler süper kahraman filmleri için yaptı. ' Ancak Bullock'un bir temsilcisi, raporun uydurma olduğu konusunda bize güvence verdi ve ayrıca kadınların hiçbir zaman herhangi bir kan davası yaşamadıklarını vurguladı. Zamanın gösterdiği gibi, Aniston ve Bullock asla Diaz ile bir 'civciv komedisinde' başrol oynamadılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.