Are Will Smith ve Jada Pinkett Smith 270 milyon dolarlık boşanmaya mı gidiyor? Bu hafta bir gazetenin bildirdiği şey bu. Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve farklı bir tespit yaptı.

The National Enquirer bu hafta, arasındaki 'tuhaf' evliliği iddia eden bir hikaye yayınladı Will Smith ve Jada Pinkett Smith 'başka bir adam üzerinde bir kriz noktasına çarptı.' Bu ayın başlarında, August Alsina adlı bir rapçi, ikisi o zamandan beri ayrı yollarına gitmelerine rağmen, Jada ile bir ilişki sürdürdüğünü itiraf etti. Şimdi 'içerdekiler', çiftin 'utançtan sersemlediğini ve skandal için birbirlerini suçladığını' söylüyor ve magazin dergisinin '22 yıllık evliliklerine son darbe' olabileceğini iddia ediyor!Herkesin kendilerinin bu mükemmel çift olduğunu düşünmesini istiyorlar. Ama gerçek şu ki, onlar yıllardır ayrı hayatlar yaşıyorlar, ”diye itiraz ediyor kaynak. 'Hollywood'daki duygu, tam bir rahatlık evliliğine dönüştüğüdür.' Yayın daha sonra geçmişteki sadakatsizlik iddialarına, özellikle Will aleyhine yöneltilen suçlamalara dalıyor. Odaklanma Kostar Margot Robbie, Photo Booth'tan sonra, genellikle uygunsuz görülen yıldızların resimleri internette hızla yayıldı.

Çok geçmeden, bu çok güvenilmez yayın organı da dahil olmak üzere, magazin dergileri, Will ve Jada, Robbie yüzünden 'evlilik krizi' yaşıyorlardı . Bu skandal sonunda solmuş olsa da, Jada ile birkaç yıl sonra Jada’nın oğlu Jaden aracılığıyla tanıtılan çok daha genç Alsina arasındaki ilişki hakkındaki söylentiler de dahil olmak üzere kısa süre sonra diğerleri de yerini aldı. O zamandan beri kaynak ısrar ediyor, 'Gerçekten birbirlerinden ayrıldıkları konuşmalar var.'

Jada Pinkett Smith'in 'tüm zamanını' Facebook şovunu çekeceği ofisinde geçirdiği iddia ediliyor. Kırmızı Masa Sohbeti . Bununla birlikte Will, Jada’nın 'etki alanında' bulunmasına izin verilmez ve eğer oraya giderse, 'ona dışarı çıkmasını söyler.' Kaynak şöyle devam ediyor: 'Sadece işte değil. Artık randevularda nadiren görülüyorlar. ' Son olarak, sözde 'içeriden', Will ve Jada'nın 'birbirlerini sevmelerine' rağmen, ikisinin 'hiçbir anlamda geleneksel bir çift olmadıkları ve hiçbirinin bağlanmak istemediği' sonucuna varıyor.

Gibi görünüyor National Enquirer Geçen hafta bazı oldukça büyük haberleri kaçırdım. Makalede hiçbir şeyden kesinlikle bahsedilmiyor. Will ve Jada Pinkett Smith Kırmızı Masa'ya oturdu Geçen Cuma bu konuyu tartışmak için. Tabii ki, satış noktası bu özelden bahsetmişse Kırmızı Masa Sohbeti bölüm, tartışmalarını ayaklarından vuracaklardı.

Jada ve August Alsina arasındaki ilişki yıllar önce Will ve Jada ayrılırken yaşandı. Çift, ilişki gerçekleştiğinde evliliklerinde zor bir dönem yaşadıklarını kabul etti. Ancak sonunda, eşler sorunlarını çözdüler ve ayrılığın “hayat ortaklığını” güçlendirdiğini söylediler. Bu, dağınık bir boşanmanın eşiğindeki bir çift gibi görünmüyor. Sorunlarına rağmen onlar hala kararlı ilişkilerinin yürümesini sağlamak.

Bu, tarafından yayınlanan ilk sahte rapordan uzaktır. Enquirer Will Smith ve Jada Pinkett Smith hakkında. Geçtiğimiz yaz çıkış, eşlerin evliliğinin başının belada olduğunu iddia etti çünkü Jada televizyona çıktı ve nikah yüzüğünü takmıyordu . Hem Will hem de Jada, televizyon görünümleri için bile nadiren nikah yüzüklerini takarlar. Dedikoducu Polis tabloid hiçbir şey hakkında çok fazla konuşmuyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.