Are Niyet ve Jada Pinkett-Smith ile savaşmak Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez Miami spor takımının sahibi olmaktan mı? Bir magazin gazetesinde son zamanlarda yayınlanan bir makale, iki güç çiftinin bunu bastırdığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Göre Küre Will ve Jada Pinkett-Smith, megabucks spor takımına ilk kimin sahip olacağı konusunda Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ile 'yarışıyor'. Sözde kaynaklar tabloid gazetesine, çıkışının 'nakit zengini' olarak adlandırdığı Smith'in Miami ekibinin peşinde olduğunu söylüyor. Ancak, Smithlerin Lopez ve Rodriguez'in 'gazabıyla' karşılaştığı iddia ediliyor. Sözde içeriden biri dergiye, 'Will ve Jada, kazançlı prodüksiyon anlaşmaları sayesinde çok başarılı birkaç yıl geçirdiler ve markalarını güçlendirmek istiyorlar' dedi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Birkaç eyalette potansiyel spor satın almalarını araştırıyorlar, ancak Florida onların en iyi tercihi ve bunu gerçeğe dönüştürmek için 200 milyon dolar ayırdılar.' Bu Lopez ve Rodriguez fuming var. Lopez ve Rodriguez bu yılın başlarında Mets'i satın almak için teklif verdiler, ancak anlaşma başarısız oldu. Sözde kaynak, 'Alex'in Jennifer'ın rüyası olması gerekiyordu, bu yüzden işe yaramadığından hayal kırıklığına uğradı' diyor. Çıkış, Lopez ve Rodiguez'in gözlerini Miami'ye çevirdiklerini öne sürerek, Smith’lerin kendi bölgelerinde 'nakit teklifleri ve ikramiyeler' ile 'gevezelik' ettiklerini keşfetti.

hat Ellen ihre Show beendet?

Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “J.Lo ve Jada eskiden yakındı, ancak birkaç yıl önce bir anlaşmazlık yaşadılar. İkisi de cehennem kadar rekabetçidir ve bu henüz bitmedi. ' Yani, bu hikaye hakkında belirtilmesi gereken birkaç nokta var. The Küre bu iki A listesindeki çiftin bir Miami takımı için kavga ettiğini iddia ediyor, ancak hangi takımı satın almak istediklerini belirtmiyor. Ayrıca, ilk denemeleri başarısız olmasına rağmen. Ek olarak, Smith'lerin Miami'de veya bu konuda başka herhangi bir yerde bir spor takımının sahipliğini almaya çalıştığına dair herhangi bir haber de gelmedi. En sonunda, Dedikoducu Polis Lopez’in yakın bir arkadaşına ulaştı ve bizimle hikayenin yanlış olduğunu doğruladı.

Dahası, bu ilk kez olmayacaktı. Küre ünlü bir “kan davasının” sürdüğünü ima etmeye çalıştı. 2018 yılında, Dedikoducu Polis İddia ettiği için güvenilmez gazeteyi bastı Will Smith ve Geroge Clooney kavga ediyordu . Çıkış, Smith'in Clooney'nin arkasından 'saçma sapan' konuştuğunu ve onu aşırı derecede kıskandığını ileri sürdü. Hayali hikayenin anlatmaya çalıştığı şeye rağmen, Dedikoducu Polis biraz araştırma yaptı ve anlatının tamamen yanlış olduğunu gördü. Clooney'nin bir temsilcisi, oyuncular arasında herhangi bir düşmanlık olmadığını doğruladı. Verilen Küre Ünlüler hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilmezliği ve kötü geçmiş performansı, bu son hikayeye de 'yanlış' bir hüküm vereceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.