Will Smith ve Jada Pinkett Eşlerin 'ayrı hayatlar sürdüğünü' iddia eden düzmece bir tabloid raporuna rağmen, 22 yıllık evliliği 'sahte' değil. Hikaye uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis kırabilir.Göre Küre , Smith ve Pinkett, aktris kendi talk show'una ev sahipliği yaptığı için her zamankinden daha fazla uzaklaştı. Kırmızı Masa Sohbeti , Facebook'ta. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Smith'in karısının ofisinde 'istenmeyen kişi' olduğunu ve 'tüm zamanını' burada geçirdiğini söyler. Şüpheli kaynak ekliyor: 'Bu onun alanı, personeli ve projeleri. Eğer ortaya çıkarsa, dışarı çıkmasını söyler, dikkatini dağıtır. O başka bir yerde kendi işini yaparken şovunu yapıyor ve yönetici yapımcı olarak kendi geleceğini planlıyor. 'Smith ve Pinkett'in her ikisinin de yoğun bir kariyeri olmasına rağmen, oyuncunun çalışmasının aralarında bir sürtüşmeye neden olduğu fikri doğru değil. Aslında Siyah Giyen Adam yıldız, karısının talk-show'unda birkaç kez yer aldı. Aslında Eylül ayında, Smith kullandı Kırmızı Masa Sohbeti 'acil' bir aile toplantısı ayarlamak için Pinkett, annesi ve üç çocuğu Willow, Jaden ve Trey ona katıldı. Pinkett, gösteri sırasında kocasının bölümü düzenlemek için dizinin baş yapımcısını aradığını bile kaydetti. Basitçe söylemek gerekirse Pinkett, Smith'in programına dahil olmasını kesinlikle engellemedi. Bu 'acil' aile toplantısının, kilo alımı ve yeme alışkanlıkları konusunda yardım isteyen Smith olduğu ortaya çıktı.

Oradan, tabloid, açık bir ilişkisi olan eşler hakkındaki eski söylentileri geri dönüştürür. Ancak, Dedikoducu Polis zaten aradı Küre Kardeş yayını, Star , geçen yıl yanlış bir şekilde rapor edildiğinde Smith ve Pinkett'in 'açık bir evlilikleri' var. Oyuncu, bu iddiayı defalarca reddetti, hatta Facebook'ta bu fikri reddetmek için bir açıklama yaptı.Jamie Foxx und Leonardo Dicaprio

Oradan, dergi öneriyor Smith'in Margot Robbie ile ilişkisi vardı 2013 filmlerinin setinde Odaklanma . Dedikoducu Polis bu hile iddialarını yayınladıkları zaman çürüttü. Star geçen Haziran. Yayın daha sonra şunu iddia ediyor: Smith, Pinkett’in rapçi August Alsina ile arkadaşlığını kıskanıyor . Ayrıca, Haziran ayında bu sahte hikayenin rekorunu da kırdık.

reese witherspoon und ryan phillippe hochzeit

Yine de, görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'Artık randevularda görüldüklerinde nadiren görülüyorlar. Hollywood'daki duygu, tam bir rahatlık evliliğine dönüştüğü ve Will ve Jada'nın bu algıyı durdurmak için pek bir şey yapmadıklarıdır. ' Aslında, Pinkett, bir galada onur aldığında Smith'i destekledi. Tyler Perry tarafından Ekim ayında ev sahipliği yaptı. Aktris, Instagram sayfasında etkinlikte iki kişinin fotoğrafını paylaştı ve bir kutlama başlığı okudu: “Pek çok yönden derinden etkili bir kariyer etrafında çok güzel bir miras inşa ediyorsun. Seninle gurur duyuyorum. Işığı tutmaya devam edin… neşe. ' Bize oldukça sağlam bir randevu gecesi gibi görünüyor. İkili ayrıca kırmızı halı galasında bir ton PDA gösterdi. İkizler Adam aynı ay.

Gazeteci, Smith ve Pinkett'in muhtemelen boşanmayacağını, ancak yalnızca birleşik servetleri ve çocukları onları bir arada tuttuğu için boşanmayacağını söylemeye devam ediyor. İçeriden şüpheli olan kişi, 'İkisinin de isteyeceği son şey, boşanma davası açarak çocuklarını üzmektir, iddialarını bölmek zorunda kalmanın baş ağrılarını yaşamak bir yana,' diye ekliyor içeriden şüpheli. Bu bölüm, eşler ayrılmadığında tabloid'in yüzünü kurtarabilmesi için atıldı.Smith ve Pinkett, evliliklerinin alışılmadık olduğunu, birbirlerine ayrı tutkularının peşinden gitme özgürlüğü tanıdığını itiraf ettiler, ancak bununla ilgili hiçbir şey, magazin dergisinin iddia ettiği gibi bir 'sahte' değil. The Küre Makalesi yanlış iddialarla dolu Dedikoducu Polis aktrisin talk şovunun evlilik sorunlarına neden olduğu eşit derecede gerçek dışı biriyle birlikte zaten çürütüldü. Her şey temelsiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.