Bu haftaki magazin iddialarından birinde tuhaf bir hikaye Will Smith ve Jada Pinkett 'açık bir evlilik içinde' ve 'altı yıldır birlikte uyumamışlar.' Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir. Gerçeğin olmadığını öğrendik.

İçeriden biri, yaklaşık 21 yıllık eşlerin uzun süredir yakın olmadığını ilk iddia ettikten sonra, Star , 'İnsan olarak birbirlerinden hoşlanıyorlar ve aile olarak bir şeyler yapıyorlar ama bu çoğunlukla çocuklar için. Will ve Jada aynı evde olabilir ve günlerce konuşmayabilir. ' Şüpheli kaynak ekliyor: 'Yakalanmadıkları sürece birbirlerine istediklerini - istedikleri kişiyle - yapma özgürlüğü veriyorlar.'Sözde 'tipster' devam ediyor, 'Gerçek şu ki, açık bir evlilikleri var. İlişkileri alışılmadık ve bu konuda çok rahat ve rahatlar. Bu yüzden boşanmayacaklar. ' Şüpheli kaynak şu sonuca varıyor: 'Şu anda evli gibi görünmüyorlar, ama bundan memnunlar.'

Dedikoducu Polis Ancak, Pinkett'e yakın bir kaynakla görüştü ve bize isimsiz kalmak koşuluyla tabloid hikayesinin saçma olduğunu söyledi. Açık bir ilişkiye sahip olan eşlerin bu fikri daha önce ortaya çıktı, ancak doğru değil. Pinkett'in HuffPost Live ile yaptığı röportajda 'Kendine aynaya bakıp iyi olabileceğin sürece istediğini yapabilirsin' demiştim.

Birçok kişi, oyuncunun yorumlarını, açık bir evliliği olduğunun ifşası olarak yorumladı, ancak Pinkett daha sonra Smith ile ciddi bir ilişki içinde olduklarını açıkladı. . Aktris bir Facebook gönderisinde şöyle yazdı: “İfademi şu şekilde değiştireceğim… Will ve ben HER ŞEYİ yapabiliriz, çünkü birbirimize güveniyoruz. Bu, açık bir ilişkimiz olduğu anlamına gelmez ... bu, BÜYÜYEN bir ilişkimiz olduğu anlamına gelir. '

Pinkett, 2015 yılında 'The Howard Stern Show' röportajında ​​evliliği hakkında benzer açıklamalarda bulundu. Oyuncu, 'Ben onun izleyicisi değilim. O yetişkin bir adam. İşte güvendiğim şey - Will'in dürüstlük adamı olduğuna inanıyorum. Yani, dünyadaki tüm özgürlüğe sahip. ' Bir kere daha, Pinkett, Smith'in özgürlüğe sahip olmasına izin verdiğini açıklıyordu ona güvendiği için, açık bir evlilik içinde oldukları için değil.

Ne yazık ki, Star şimdi sahte hikayeyi geri dönüştürüyor ve Smith ve Pinkett'in artık birlikte uyumaması konusunda ek bir bakış açısı getiriyor. Her şey temelsiz. Kayda değer, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mayıs ayında tabloid gazetesini basmıştı. Smith ve Pinkett boşanmaya gidiyordu . Bu son makale, açık bir evlilik içinde oldukları için 'boşanmayacaklar' diyor. Çıkış, çift hakkında yanlış hikayeler yayınlamakla kalmaz, onları dürüst tutamaz bile.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.