Bir tabloid iddiaları Will Smith ve Jada Pinkett Aktris bir İngiliz talk-show'da nikah yüzüğü olmadan göründüğü için evliliği sallantıda. Makale hiç de doğru değil. Dedikoducu Polis duruma baktı ve evlilik sorunlarıyla ilgili yanlış söylentileri çürütebilir.Son sayısında bir başlık National Enquirer 'Jada nikah yüzüğünü yırtıyor' yazıyor ve İngiliz talk-show'unda yüzüğü olmadan göründüğünde 'bir açıklama yaptığını' iddia ediyor Lorraine Temmuzda. Magazin gazetesi, “oyuncuya yakın bir kaynaktan” alıntı yaparak “Onun için onsuz görünmesi endişe vericidir. Jada ve Will bir süredir ayrı hayatlar yaşıyorlar ve yüzüğünü çıkararak işi daha da ileri götürüyor. 'Derginin sahte makalesinin ilk sorunu, Pinkett'in neredeyse hiç nikah yüzüğü takmaması ve kendisi ve Smith'in 22 yıllık evliliği boyunca bunu yapmamış olmasıdır. Oyuncu, Instagram fotoğraflarının hiçbirinde yüzük takmıyor. Yıllar boyunca eski televizyon görünümüne dönüp baktığında, asla bir alyans takmıyor. İşte bir diğer önemli nokta: Smith de yüzük takmıyor!

Görünüşe göre evlilik yüzükleri hiçbir zaman evliliklerinin önemli bir sembolü olmamış. Hatta New York Times anlattıkları bir hikayede tartıştılar alyans takmayan erkekler . Gerçek şu ki, Smith'ler hala çok mutlu bir şekilde evliler, ki bu hafta Pinkett'in kocası ve evliliği hakkında parıltılı bir şekilde konuştuğu zaman belliydi. Stephen Colbert ile Geç Gösteri .The Enquirer çiftin evlilik durumu hakkında genellikle yanlıştır. Geçen yaz, tabloid yanlış bir şekilde eşlerin Smith ve Margot Robbie'nin eski fotoğrafları üzerine 'krizde' bir film setinde şakacı bir şekilde gömleklerini kaldırıyorlar. Magazin dergisi 2018 tarihli makalesini yayınladığında zaten beş yaşında olan resimler Pinkett'i en ufak bir rahatsız etmedi.

Hatta bu hikaye, Smith ve Pinkett'in 'ayrı hayatları' olduğu konusunda aynı önermeyi dava etti. Sözde bir kaynağın, 'Son yıllarda gerçekten birlikte olmadıkları ... ve Will ve Margot'un sızdırılan fotoğrafları çivi çakmağıydı' dediği aktarıldı. Durum bu değildi.

Bu yanlış rapordan sadece haftalar önce, Enquirer ayrıca yanlış bir şekilde çiftin '270 milyon dolarlık boşanmaya' gittiğini iddia etti ve Pinkett saçını kaybediyordu evlilik sorunları yüzünden. Dedikoducu Polis ayrıca bu hikayenin yazıldığı sırada çürütüldü. Şimdi bir yıldan fazla oldu ve çift hala güçleniyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.