Will Smith ve Jada Pinkett rapçi ile arkadaşlığı yüzünden boşanmaya gitmiyor Ağustos Alsina , saçma bir tabloid haberine rağmen. Öncülün doğruluğu yok. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB , aktrisin 26 yaşındaki rapçi ile olan arkadaşlığı, 21 yıllık evliliğine büyük bir yük bindirdi. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle der: 'Will birden Jada'ya kiminle vakit geçirip vakit geçiremeyeceğini söylemeye çalışıyor ve buna katlanmıyor. Söylentilere göre, onun [Alsina] 'ya aşık olduğuna ikna olmuş ve bundan memnun değil. 'İddia edilen kişi ayrıca, eşlerin durumla ilgili olarak 'neredeyse savaştıkları' noktaya kadar büyük tartışmalara girdiklerini iddia ediyor. Şüpheli habercisi, Smith'in eşinin bir süredir rapçiyle olan arkadaşlığına 'tahammül ettiğini' söylemeye devam ediyor, ancak kısa süre önce Alsina, Pinkett'e olan sevgisini sosyal medyada ifade ettiğinde çılgına döndü. Şüpheli kaynak, ''L' kelimesi onun beğenisine göre çok fazla zıplıyor,' diyor. 'Onlara artık söylemedi ama Jada' İmkansız 'dedi.'

Görünüşte sahte içeriden biri ayrıca, Smith'in geçen yıl Facebook programı 'Red Table Talk' da göründüğünde eşinin Alsina ile olan ilişkisini 'giderek kıskandığını' iddia ediyor. Pinkett ve rapçi için 'kaynak', 'Yüz yüze konuşmuyorlarsa, telefonda konuşuyorlardır' diyor. Sanki evliliğinde üçüncü bir kişi var.

Dergi, Pinkett'in daha genç bir erkek arkadaşı olduğu için var olmayan bir tartışma yaratmaya çalışıyor. Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtta konuşamayan, ancak tabloid raporunun tamamen doğru olmadığını bize temin eden bir kaynakla görüştü. Smith'in karısının Alsina ile arkadaşlığıyla hiçbir sorunu yoktur. Ve 'savaşta' olmaktan çok uzak Smith ve Pinkett, PDA'nın kırmızı halı galasında paketlendi. Aladdin iki haftadan daha kısa bir süre önce.

Ayrıca not edilmelidir, ne zaman Smith, Pinkett’in Facebook şovunda yer aldı Geçen yıl ikili, ne tür zorluklar yaşarlarsa yaşasınlar boşanmanın onlar için asla bir “seçenek” olmayacağı konusunda anlaştılar. Ek olarak, Alsina'nın çift arasına girmesiyle ilgili sahte bir hikayeyi ilk kez düzeltmek zorunda kalmadık. 2017 yılında, Dedikoducu Polis hakkında yanlış bir makaleyi düşürmek Pinkett, Smith'i rapçi için terk ediyor .

Gelince KB , Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını bir yıldan fazla bir süre önce bozdu Smith ve Pinkett “gizlice ayrıldılar”. Boşanma söylentileri o zamanlar doğru değildi ve şimdi de artık doğru değil. Güvenilir olmayan çıkış, çiftin hiçbir arkadaşlığından olumsuz olarak etkilenmeyen evliliğine dair hiçbir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.