Will Smith asla aldatmadım Jada Pinkett ile Margot Robbie , zaten çürütülmüş eski iddialara dayanan saçma bir tabloid raporuna rağmen. Dedikoducu Polis rekoru doğrudan bu saçmalık üzerine koyabilir. Pinkett geçtiğimiz günlerde 22 yıllık evliliğinde herhangi bir sadakatsizlik olmadığını doğruladı.

Wie viele Geschwister hat Damon Wayans?

Son bölümde Pinkett'in Facebook programı 'Red Table Talk' hile yaptığını itiraf etti 'gerçekten önemsediği' önceki bir partnerde. Bu istendi Star aktrisin Smith ile evliliğinden ayrıldığını tahmin etmek için. Bununla birlikte, Pinkett kocasından bahsetmediğini çok net bir şekilde belirterek, 'Bana çok soruluyor, 'Will ile ilişkinizde sadakatsizlik var mı?' Ve sanki 'Hayır, ama başkaları da var. kalbe ihanetler. '' Çıkış, bu yorumları makalesinden çıkarmaya karar verdi.Oradan, tabloid, Smith'in takıldığı hakkındaki eski söylentileri yeniden canlandırıyor. Odaklanma Robbie'nin başıboş gibi görünmesini sağlamak için başrolü paylaştı. Kasım 2013'te, film setindeki bir fotoğraf kabininde iki yıldızın gömleklerini kaldırdığı resimler ortaya çıktı. Görüntüler altı yıldan daha uzun bir süre önce ilk kez ortaya çıktığında, birkaç gazeteci Pinkett'in kocasını boşadığını iddia etti. Sadece yapmadı Dedikoducu Polis bu iddiaları çürütmek, ancak İnsanlar dergi o zaman onayladı Smith ve Robbie 'sadece aptalca davranıyorlardı' ve karısı 'bunun hiçbir şey olmadığını biliyor.' New York Post ayrıca Pinkett'in 'bölümden güldüğünü' belirtti.

Star şimdi Pinkett’in “Kırmızı Masa Sohbeti” hakkındaki yorumlarının bir kısmını alıyor ve bunları Smith ve Robbie'yi çevreleyen eski söylentilerle birleştirerek, her ikisinin de birbirlerini aldatan eşler hakkında yeni bir hikaye uyduruyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Zor zamanlar geçirdiler, ancak hepsini bir kenara atmak yerine, birlikte kalıp evliliklerini yeniden inşa ettiler. Yine de, en az bir kez cazip gelirlerse, özellikle de her şeyin olduğu Hollywood'da, şok edici olmazdı. '

Önerme kusurlu ve yanlış. Smith ve Pinkett yıllar boyunca evlilik sorunları yaşadıklarını kabul etseler de, sorunları asla sadakatsizlikten kaynaklanmadı. Oyuncu, Facebook şovunda Smith ile tanışmadan önce çıktığı bir adamı aldattığını açıkça açıkladı. Film yıldızına gelince, karısını Robbie ile asla aldatmadı. Kırmızı halı galasında Odaklanma 2015 yılında Pinkett, Smith'in aşk sahnelerini izlemekten zevk aldığı için şaka bile yaptı. aktris ile.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Yanlış iddia ettiği için geçen Ekim Smith ve Pinkett'in 'açık bir evlilikleri' var. Bu, aktrisin kendisinin defalarca reddettiği bir şey. Ayrıca geçen yıl yayını yanlış bir şekilde rapor ettiği için aradık. Smith ve Pinkett 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı ve boşanmanın eşiğinde. Zamanın kanıtladığı gibi, mutlu eşler güçleniyor. Yıllar boyunca ikisinin yaşamış olabileceği herhangi bir soruna rağmen, hile hiçbir zaman bunlardan biri olmamıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.