Prens Charles Birleşik Krallık'ta tahtın görünür varisidir. Bu, magazin gazetelerinin aksini iddia ederek çılgın suçlamalar yapmasını engellemez. Dedikoducu Polis kendisini statüsüyle ilgili her türlü yanlış iddiayı çürütmüş buluyor. İşte daha sonra kimin devralacağına dair sahte hikayeleri düzeltmek zorunda kaldığımız birkaç kez Kraliçe Elizabeth bu.Gazetelerin öne sürmek istediği en yaygın benzetme, Prens Charles’ın oğlu Prens William’ın bir şekilde kral olmak için Galler Prensi’nin üzerinden atlayacağıdır. Örneğin, yalnızca birkaç hafta önce National Enquirer iddiasıyla bir kapak hikayesi yayınladı Prens Charles ve Prens William 'taht için çetin bir savaş' içindeydiler. Güvenilmez çıkış, hikayede hepsi doğru olmayan bir dizi şüpheli iddiada bulundu.Wann ist Bob Marley gestorben, wie alt?

Makalede, sözde 'üst düzey saray sarayı' şöyle diyor: 'Charles, annesinin onu baypas etmek ve William'ı bir sonraki kral yapmak istediğini biliyor, ancak dişe dişle savaşıyor.' Böyle bir hikayenin sahte olduğunu anladığın an işte budur. Gibi Dedikoducu Polis Kraliçe Elizabeth'in ardılına isim verme yetkisi olmadığını defalarca açıkladı, bu da oğlunu torununun lehine 'baypas edemeyeceği' anlamına geliyor. Miras yasaları monarşi tarafından değil parlamento tarafından belirlenir. Söylemeye gerek yok, ancak monarşinin gerçek bir siyasi gücü yok ve buna bir sonraki kralın kim olacağına dair kararlar vermeyi de içeriyor.

Bu yanlış iddia, geçtiğimiz Mart ayında aynı yayın manşetten çıktı 'William Tahtı Charles'tan Ele Geçirdi!' kapağında. İçeride aynı saçmalıklardan daha fazlası vardı. Bu kez, gazeteci bir 'içeriden' birinin 'Majesteleri yıl sonundan önce tahttan çekilmeyi planlıyor' dediğini ve 'cesur bir hareketle' Prens William'ın adını vereceğini iddia etti.Açıkçası bu iddia ile ilgili iki sorun var. Birincisi, daha önce bahsettiğimiz gibi kraliçe kimseye kral adını veremez. İki, yıl sona erdi ve Kraliçe Elizabeth tahtadaydı (ve hala da öyledir). Bu sözde 'içeriden' dışarıda olmalı, çünkü kaynak ya uydurma ya da tamamen bilgisizdi.

Wer ist John Corbett auch verheiratet

Bu da yeni bir mecaz değil. Yıllardır devam ediyor. Kasım 2017'de geri dönüş, Yaşam tarzı iddia edilen Prens Charles ve Kraliçe Elizabeth 'monarşinin geleceği için savaşıyorlardı' sonra, derginin dediği gibi, kraliçe adını vermeyi planlıyordu, tahmin ettiniz, bir sonraki kral Prens William. Tıpkı 2020'de vereceği kararın kendisi olmadığı gibi, 2017'de de vermesi gereken karar değildi. Bu sadece bir tabloid tarafından gazete satmak için uydurulmuş daha saçmaydı.

Kraliçenin Prens Charles'ı Prens William lehine atlamak istediği anlatısı, magazin dergilerinin halkı satmaya çalıştıkları tek sahte öncül değildir. Bu aydan daha erken, Kadınlar Günü iddia edildi Prens Charles ve Prenses Anne 'taht için savaşıyorlardı' ve bu kez Prens William yerine Kraliçe Elizabeth, 'Anne Charles'ın lideri olsaydı ailesinin çok daha iyi durumda olacağını fark etti.' Yapar Dedikoducu Polis bu anayasal monarşinin yeniden nasıl çalıştığını açıklamanız mı gerekiyor? Magazin gazetelerinin konuyla ilgili bir yurttaşlık bilgisi dersi alması gerekiyor.Son olarak, başka bir sahte raporda, Küre yanlış bir şekilde Ekim ayında iddia etti Prens Charles tacı ele geçiriyordu Kraliçe Elizabeth’in sağlığı düştüğünde. Bir fantastik romandan çıkma bir olay örgüsüyle, tabloid, Prens Charles'ın tahtı annesine geri verme planları olmaksızın kendisine 'geçici naip' adını verdiğini iddia etti. Bunun (tekrar) neden mümkün olmadığına girmeden, bunun gerçekleşmediğini açıkça söyleyelim. Kraliçe II. Elizabeth hala tahtta kalıyor ve muhtemelen ölene kadar orada kalacak. Bunu yaptığında, tıpkı İngiltere yasalarının öngördüğü gibi, Prens Charles kral olacak. Gazetelerin konu hakkında yazdıkları diğer saçmalıklara inanmayın. Dedikoducu Polis tüm bu sahte raporları düzeltmeye devam edecek.

Kaynaklar

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles ve Prens William Taht İçin Savaşıyor mu?' Dedikoducu Polis, 30 Ocak 2020.

  • 'Kraliçe Elizabeth, Prens William'ın Tahtı Prens Charles'tan Almasını mı İstiyor?' Dedikoducu Polis, 18 Mayıs 2019.

    Brad Pitt neue Freundin 2019
  • 'Prens Charles, Kraliçe Elizabeth' Monarşinin Geleceği 'İçin Kavga mı Ediyor?' Gossip Cop, 30 Kasım 2017.

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles ve Prenses Anne Taht İçin Mücadele mi?' Gossip Cop, 4 Şubat 2020.

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles, Kraliçe Elizabeth’in Sağlığı Düşerken Tacı Ele Geçirdi mi?' 17 Ekim 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.