Michael Keaton rolünü yeniden kazanma olasılığını önerdi yarasa Adam DC Comics'in yaklaşan uyarlaması için Flaş .

İçinde yeni bir görünüm Jimmy Kimmel Canlı Keaton, bazı kısa düşüncelerle açıldı. COVID-19 ve hararetli seçim sezonu, ancak Kimmel Her yerde çizgi roman ve süper kahraman filmi hayranları için daha önemli bir konuya geçtiler: Oyuncu, pelerinli haçlıyı oynayacağına dair bir söylentiyi doğrular mıydı? Flaş ?OG Batman zor kaldı.

Keaton, 'Hiçbir şeyi teyit edemem,' dedi. 'Yine de sadece şunu söyleyebilirim ... dedikleri gibi tartışmalar yapıyoruz. Bunun hakkında konuşuyoruz. Bunun olup olmadığını göreceğiz. '

Keaton hiç tereddüt etmeden film serisindeki en iyi Batman olduğunu söyledi. Ayrıca, ruhlarının yükselmesine ihtiyaç duyduğunda hala maskeyi ve pelerini taktığını söyleyerek şaka yaptı.

Kimmel'e 'Ara sıra içine gireceğim' dedi. 'Kendimi yeterince güvensiz hissediyorsam, sadece takım elbisemi giyerim - kendimi çok daha iyi hissettirir, mahallede biraz dolaşmak ...'

Flaş Andy Muschietti'nin yönettiği ve Christina Hodson'ın yazdığı ( Yırtıcı kuşlar ), baş rolde Ezra Miller'ı canlandırıyor. Arsa, bir hikayeye dayanıyor Alevlenme noktası Flash'ın alternatif bir evrende yaşadığını gösteren bir 2011 DC Comic dizisi. Film 3 Haziran 2022'de vizyona girecek.

Bu arada, Keaton yeni Netflix hitinde görülebilir. Chicago Davası 7 . Aaron Sorkin tarafından yazılan ve yönetilen film, Chicago'daki 1968 Demokratik Ulusal Kongresi'nde komplo ve isyanları kışkırtmakla suçlanan yedi kişinin gerçek hayattaki duruşmasına dayanıyor. Keaton, isyanların polis tarafından kışkırtıldığına cesurca tanıklık eden eski Birleşik Devletler Başsavcısı Ramsey Clark'ı canlandırıyor.

Keaton’ın performansına bakılırsa, Batman olarak geri dönüşün hayal kırıklığından başka bir şey olmayacağını düşünüyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.