İddia eden bir söylenti Will Ferrell ve Amy Poehler 'Birbirlerine dayanamıyorum' doğru değil, Dedikoducu Polis öğrendi. İddiayı sadece iflas edebiliriz.

Bir başlık Radar Çevrimiçi blares, ''Ev' Bölünmüş! Yardımcı Yıldızlar Will Ferrell ve Amy Poehler 'Birbirlerine Dayanamazlar!' 'Makaleye göre, çift' heyecanla beklenen romantik komedilerini tanıtırken gülümsüyor gibi görünebilir. ' Ev , '' Komedi ağır sikletleri arasında kayıp bir aşk yok. ' Ev hiçbir şekilde bir 'romantik-komedi' değildir, ancak ne olursa olsun, sözde 'içeriden' 'Birbirlerine dayanamadıkları için bu filmi dört haftadan daha kısa bir sürede tamamladılar.'Sitenin sözde kaynağı, 'Karakterleri arasındaki herhangi bir ekran sevgisi en üst düzeyde hareket ediyor,' diyor ve iddia ediyor: 'Filmi olabildiğince çabuk bir araya getirmek için 20 saat çalışmayı kabul ettiler ve neredeyse hiç konuşmadılar. kameralar dönmediğinde birbirlerini. ' Ayrıca, aktörler arasında, 'SNL' de oldukları zamanlar da dahil olmak üzere, onlarca yıldır var olduğu iddia edilen bir rekabetin var olduğu iddia ediliyor. Sitenin habercisi, '20 yıl sonra bile birbirleriyle her zaman çok rekabetçi oldular' diye iddia ediyor.

jenner will wieder ein mann sein

Piyasanın 'içeriden' biri ısrar ediyor, 'Onlar arkadaş değiller ve aralarındaki rekabet her zamanki gibi yoğun.' Yayın, 'ikisi birlikte filmin tanıtımını yaparken', 'zorla kapatılmalarının sona ermesini bekleyemeyeceklerini' belirtiyor. Hatta sözde ispiyoncu, 'Kırmızı halıda iyi oynamaları için Paramount'tan kesin emirler aldıklarını' iddia ediyor. Um, Paramount'un Warner Bros.'tan gelen bu filmle hiçbir ilgisi yok.

Ve tüm bunlar bir soruyu akla getiriyor: Ferrell ve Poehler birbirlerinden bu kadar hoşlanmıyorsa, neden birlikte bir filmde başrol oynamayı kabul etsinler? Birbirlerine gerçekten 'dayanamıyorlarsa', neden kendilerini birbirlerinin şirketinde olmaya zorlasınlar? Özellikle, RadarOnline makalesi herhangi bir açıklama yapmamaktadır. Bu muhtemelen çünkü Dedikoducu Polis anlatılırsa, bu hikaye sahtedir.

Bu parça yayınlanmadan önce, Dedikoducu Polis Çarşamba günü kaydetti Ferrell ve Poehler'in komedi kimyası 'The View' sırasında sergileniyordu. kariyerlerinden ve filmden bahsettikleri ortaya çıktı. Her iki oyuncu da diğerinin huzurunda bir sorun yaşasaydı ortak bir basın turuna katılmayı kabul etmezdi. Ancak rapor bu noktaya da değinmiyor.

Bir Poehler temsilcisi özellikle 'Gülünecek kadar yanlış' diyor Dedikoducu Polis iddialar hakkında. Ve bu, webloid'in aktris hakkında yaptığı habercilikle ilk kez dikkatini çekmiyor. Geçtiğimiz sonbaharda, Poehler ve Tina Fey'in Oscar'lara ev sahipliği yapmak için Leslie Jones ile yarıştıklarını iddia ettikleri için siteyi çökertmiştik. Ödül şovunu sunmaya devam eden Jimmy Kimmel'di ve bunu 2018'de tekrar yapacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

verlässt Savannah Guthrie die heutige Show?