Tom Selleck ve Courteney Cox Selleck, Dr.Richard Burke olarak rol aldığında ekranda sevenler oynadı. Arkadaşlar . Geçen yıl bir tabloid, aktör ve aktrisin Selleck'in şu anki şovunda yeniden sevgili oynayabileceğini iddia etti. Mavi Kanlar . Dedikoducu Polis O sırada söylentiyi araştırdı, ancak hikayeye bir bakış atalım.

Tom Selleck ve Courteney Cox TV için Yeniden Bir Araya Geliyor mu?

Geçen Ekim Küre Cox olduğunu bildirdi Selleck’in aşkının rolünü oynayacaktı açık Mavi Kanlar . Selleck’in karakteri Polis Komiseri Frank Reagan dul ve başından beri dizide bekar, ancak gazete şovun önümüzdeki bölümde 'gizli bir romantizmi ortaya çıkaracağını' iddia etti.Oradan, tabloid 'kaynaklar' Cox'un CBS dramasında şok edici bir görünüm yaratacak bu gizemli aşk ilgisi olacağı konusunda ısrar etti. İçeriden biri dergiye Cox ve Selleck'in 'gerçek hayatta harika arkadaşlar olduklarını' ve 'tekrar birlikte çalışmaktan bahsettiklerini' söyledi. Kaynak devam etti, 'Komiserin sonunda biriyle eşleştiğini görmek herkes çok heyecanlı' ekledi, ' Frank tekrar aşkı bulduğu zaman. '

Gazeteci ayrıca bu hikayenin dizinin 200. bölümünde oynanacağını iddia etti. Ve dergi, başka bir Bebe Neuwirth’in karakteri Kelly Peterson’un Reagan’ın hayatındaki yeni aşk olabileceğini öne sürerken, 'bigwigs' dizisi yeni birini getirmeyi planlayabilirdi ki bu muhtemelen Cox'du.

Courteney Cox Ortaya Çıktı mı?

200. bölüm Mavi Kanlar Geçtiğimiz Eylül ayında prömiyeri yapılmış ve bölümü izlemeyenler için Courteney Cox bir görünüme sahip olmadı. Tom Selleck’in karakteri hala polis usul dramasında bekar bir adamdır. Olan tek yeni karakter gösteriye getirildi Reagan’ın eski ortağı olan Treat Williams’ın canlandırdığı Lenny’di. Cox ve Selleck'in yeniden bir araya gelmesine gelince, eski yardımcı yıldızlar 2018'de kısaca yeniden bağlanın New York'ta kucaklaşırken görüldüklerinde. Ama ikisi, Selleck’in karakterinden beri ekranı paylaşmadı. Arkadaşlar gösteriden ayrıldı.

Tabloids'e Güvenilememesinin Daha Fazla Nedeni

Ayrıca Küre Cox veya Selleck hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilir bir kaynak değildir. Örneğin, bu yılın başlarında magazin dergisini ifşa ettik. Selleck karısından ayrı yaşadı . Gazete, aktörün kendisinden çiftin California çiftliğinde bulunan bir av kulübesine taşındığını iddia ediyordu. Dedikoducu Polis Raporun doğru olmadığını teyit eden Selleck sözcüsü ile görüştü.

Son zamanlarda, bunu iddia etmek için yayını düzelttik Cox, Johnny McDaid ile evlenmek için çaresizdi. mevcut kilitlenme sırasında ayrıldığı için. Cox ve McDaid hala çok fazla birlikteyken, ikisi bir süre önce nişanlarından koptu, ancak Cox hala müzisyeni ortağı olarak görüyor. Dedikoducu Polis aktrisin evlenmelerini talep ettiğine dair hiçbir kanıt bulamadık, bu yüzden sahte hikayeyi bozduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.