Hiç şüphe yok ki Jennifer Lopez bir süperstar. Ancak bu nedenle sürekli hayatıyla ilgili birçok söylentiye konu olmaktadır. Magazin dergileri şovmen hakkında, özellikle de onun hakkında birkaç iddiada bulundu. Alex Rodriguez ile yaklaşan evlilik . Yine de, eski MLB sporcusunu içermeyen söylentiler en vahşi ve en tuhaf . İşte birkaç sıra dışı hikaye Dedikoducu Polis Lopez hakkında araştırma yaptı.

Jennifer Lopez’in Pahalı Güzellik Rutini

Geçen Eylül, Yaşam tarzı iddia edilen Jennifer Lopez günde 15.000 dolardan fazla harcadı stilistleri, eğitmeni ve makyaj sanatçıları üzerine. Garip hikaye, oyuncunun 'diva taleplerini' karşılamak için bir servet harcadığını ilan etti. Sözde bir kaynak, Lopez'in bir makyaj sanatçısına günde 5 bin dolar, kuaförüne 5 bin dolar ve başka bir 5 bin dolarlık bir eğitmene gittiğini söyledi. Sözde 'içeriden', Selena star'ın ayrıca 'tam zamanlı bir masaj terapisti' var! Herkes Lopez'in güzelliği ve formda vücuduyla tanındığını bilir, ancak şarkıcının bir her gün uyguladığı güçlü egzersiz rejimi . Kibirli görünmesi için görünüşüne binlerce dolar harcadığı fikri aşağılayıcı ve aptalcaydı. Dedikoducu Polis o zamanki sahte hikayeyi düzeltti.Russell Wilson Frau Percy Harvey

Jennifer İspanyolca Konuşamıyor mu?

Bir kaç gün sonra, Dedikoducu Polis tarafından yapılan sahte bir raporu reddetti Temasta hangi iddia etti Lopez İspanyolca dersleri alıyordu . Ciddi anlamda? Lopez Porto Rikolu, bu nedenle İspanyolca konuşmayı bilmeyen fikir çılgınlıktır. Ancak tabloid, oyuncunun 'çok az şey' bildiğini ve bundan 'utandığını' iddia eden isimsiz bir içeriden alıntı yaptı. 'Dünyanın en büyük Latin yıldızlarından biri ve şu anda tanıtımını yapıyor Dolandırıcılar İspanyolca konuşulan şovlarda, ancak dile hakimiyeti berbat, ”diye ekledi isimsiz habercisi. Lopez Porto Riko'da doğmamıştı ve geçmişte İspanyol rollerini üstlenmek konusunda rahat olmadığını itiraf etmişti. Ancak bu, dilin kötü olduğu ya da ders aldığı anlamına gelmiyordu.

Jennifer steroid kullanıyor muydu?

Bu yılın başlarında, Kadınlar Günü iddia ettiğimiz için tarafımızdan çürütüldü Jennifer Lopez steroid kullanıyordu . Çıkış, şarkıcı Lopez’in yakın çevresinin, pazıları 'kocaman' göründüğü için steroid alıp almadığını merak ettiğini iddia etti. Daha önce de belirttiğimiz gibi Lopez egzersiz rutinini çok seviyor ve oyuncu genel olarak sağlıklı bir yaşam tarzı uyguluyor, bu yüzden elbette çok formda görünüyor. Dedikoducu Polis Lopez’in kampından hikayenin doğru olmadığını söyleyen bir kişiyle görüştük. Bu açıkça, Rodriguez’in geçmişinden dolayı Lopez’i karalama girişimiydi.

Jennifer Lopez’in Tom Cruise’a Karşı İntikamı Komplosu

Bu hikayenin ardından, dergi, KB , iddia etti Lopez, Tom Cruise'un intikamını planlıyordu . Prizin saçma önermesi, Lopez'in Cruise almaya çıktığını çünkü Oscar kazanma şansını engellediğini düşünüyordu. Bu nasıl sorabilirsin ki? Yayın, Cruise'un, Lopez'in performansıyla Akademi Ödülü'ne aday gösterilmesini engellemek için 'gizli bir kampanya' başlattığını iddia etti. Dolandırıcılar . Vermeliyiz KB böyle ayrıntılı bir hikaye uydurmak için. Ancak anlatının tamamı tamamen saçmalıktı. Dedikoducu Polis Hikayeyi, doğru olmadığını onaylayan Lopez’in kampından bir kaynak tarafından yayınladı.

Dedikoducu Polis Bunun, magazin dergilerinin Jennifer Lopez veya bu konudaki herhangi bir ünlü hakkında bu kadar tuhaf iddialar uydurmaya çalışması kesinlikle olmayacak. Okurların, magazin dergisinin hayal gücünün hayal ürünü olan bu çıldırtıcı hikayelere kapılmamasını sağlamaya devam edeceğiz.