Jason Momoa ve Emilia Clarke ilk birkaç sezonda inanılmaz bir kimyaya sahipti Game of Thrones . Khal Drogo ve Daenerys Targaryen olarak oyuncular, karakterlerinin aşık olmasıyla izleyicileri heyecanlandırdı, ancak Khal ve Khaleesi arasındaki evliliğe rahatsız edici bir başlangıç ​​yaptıktan sonra değil. Momoa'nın Clarke'ı sette rahatlatmak için yaptığı şey, sahnenin kendisinden çok daha tatlı ve eğlenceliydi.

Bir görünüm sırasında Graham Norton Gösterisi , Clarke, eğlenceli ve sevimli bir hikayeyle paneli yeniden canlandırdı yardımcı yıldızı hakkında. İlk sezonunda geri dönüş Game of Thrones , ikisi hala kişisel ve profesyonel olarak birbirlerini tanımaya başlıyorlardı. Oyuncuların birlikte çektikleri ilk sahnelerden biri, Momoa’nın Drogo’sunun Clarke’ın Daenerys’i ile evliliğini zorla tamamladığı acımasız andı. Açıkçası böyle bir sahnenin fiziksel ve duygusal olarak çekilmesi çok zor. Momoa gergin ruh halini kırması gerektiğini biliyordu.Clarke, 'Açıkçası, çıplaklık var ve ruh halini hafifletmek zorundasın,' dedi. 'Bu yüzden alçakgönüllü bir çorap değil, güzel pembe tüylü bir çorap kullanmaya karar verdi.' Alçakgönüllü bir çorapın ne olduğunu merak ediyorsanız, muhtemelen tam olarak düşündüğünüz şeydir. Oyuncular, onları samimi sahnelerde kişisel alanlarını örtmek için kullanırlar. Momoa anında ruh halini hafifletti ve setteki herkes rahatladı - özellikle kariyerinin çok erken dönemlerinde olan ve sahne konusunda çok gergin olan Clarke.

Kaia Gerber und Cara Delevingne

Momoa'da ayrıca o anı neşeyle hatırladı . Aquaman star doğaçlama alçakgönüllülük cihazını 'farklı şeyler içeren kabarık pembe puantiyeli çorap' olarak tanımladı ve bir hayran etkinliğinde kalabalığa Clarke'ın 'Jason'ın [özel bölümünde] kabarık pembe bir şey varmış gibi olduğunu söyledi. Ve 'Momoa, bu çekimi yapmalıyız' dediler ve 'İyi vakit geçirmekten daha uygun bir şey görmüyorum. Demek istediğim, bu garip. Sadece onu güldürmeme izin ver, ben de bunu atlatmaya çalışayım! ''

Güldü ve o andan itibaren, oyuncular arasındaki herhangi bir gerilim gitti ve neredeyse on yıl sonra, bugüne kadar kalan güçlü bir bağ sağlamlaştı. Ekim ayında Momoa ziyaret etti Graham Norton Gösterisi ve ev sahibine Clarke'ı Londra'da her zaman ziyaret etmeyi garanti ettiğini söyledi ve yıllar boyunca hem Clarke hem de Momoa sosyal medyada birlikte çok sayıda fotoğraf yayınladı. Tüm oyuncu kadrosu Game of Thrones alışılmadık derecede sıkı bir bağa sahip gibi görünüyor, ancak Ejderhaların Annesi ve güçlü Dothraki lideri en güçlüsüne sahip olabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.