Comedy Central’ın popüler dizisi Chappelle’nin Gösterisi Netflix ve HBO Max'te geçen hafta başlatıldı, ancak sıkı hayranlar her iki yayın hizmetinde de tek bir bölümün eksik olduğunu fark edebilir. Şimdi, bir kaynak şunu söylüyor: Daily Beast serinin neden bütünüyle mevcut olmadığı.30 Ekim'de WarnerMedia, münhasır olmayan bir lisans anlaşmasının bir parçası olarak gösterinin 'tüm sezonlarının' 1 Kasım'dan itibaren satışa sunulacağını duyurduğunda başladı. (Lansman aynı zamanda diğer popüler Comedy Central programlarını da içeriyordu. Amy Schumer içinde , Nathan senin için , Reno 911! , ve Key & Peele. ) Netflix benzer bir duyuru yaptı ancak platforma hangi bölümlerin dahil edileceğini belirtmedi.Ancak lansman gününde, her iki servis de ikinci sezonun altıncı bölümünü sessizce çıkarmıştı. Chappelle’nin Gösterisi . Söz konusu bölüm 'The Internet & Moment in the Life of Lil Jon' ilk olarak 2004'te yayınlandı ve 'When Keeping It Real Goes Wrong' un ilk bölümü gibi klasik Chappelle çizimlerini içeriyordu.

Anlaşmayı bilen bir kaynağa göre, 'İnternet Gerçek Bir Yer Olsaydı' başlıklı bir taslak özellikle endişe verici bir konuydu. İçinde, Chappelle internetin fiziksel bir tezahürünü araştırıyor ve onu sapkın maceralara davet eden porno yıldızı Ron Jeremy tarafından karşılanıyor. Chappelle, Jeremy'nin seks yapmasını izlemeyi reddettikten sonra, ikisi izlemeye karar verir Paris Hilton Sızan seks kaseti birlikte.Kaynak Daily Beast'e, bölümün ilk olarak Jeremy'nin dört kadına cinsel tacizde bulunmakla suçlandığı Haziran ayında Comedy Central ve CBS All Access'ten (her ikisi de ViacomCBS'ye ait) kaldırıldığını söyledi. Geçen hafta ek suçlamalarla vuruldu. Jeremy şu anda toplam 11 adet zorla tecavüz, sekiz adet kısıtlama ile cinsel istismar, altı adet zorla sözlü çiftleşme, beş adet yabancı cisim tarafından zorla penetrasyon ve çok daha fazlasıyla karşı karşıya. Bu yaz ilk suçlamada suçsuz olduğunu iddia eden ve 6,6 milyon dolarlık kefaleti karşılayamadığı için hapiste kalıyor ve suçlu bulunursa 330 yıla kadar hapisle karşı karşıya.

Çıkış ekliyor, 'WarnerMedia'ya yakın bir kaynak olan ViacomCBS'ye yakın bir kaynak ve duruma aşina olan bir kaynak, her iki yayıncının da ViacomCBS tarafından önceden bu özel bölümün yayınlanmamış bölümlerinin bir parçası olarak sunulmayacağına dair önceden bilgilendirildiğini doğruladı. -özel anlaşmalar. '

Bu, mezarlığa giden sorunlu olayların ilk örneği değil. Bu yılın başlarında, beş bölüm Güney Parkı Peygamber Muhammed'in tasvirlerini içeren yayınlar, HBO Max ile 500 milyon dolarlık yayın hakları anlaşmasına dahil edilmedi. Ve Haziran ayında, Comedy Central’ın bir bölümü İşkolikler konuk yıldız Chris D'Elia reşit olmayan kızlara cinsel tacizde bulunmakla suçlandığında akış arşivlerinden kaldırıldı.Chappelle ve adam Chappelle’nin Gösterisi yönetici yapımcılar Neal Brennan ve Michele Armor konu hakkında yorum yapmadı. Ancak bölüme erişmek isteyenler için, Amazon ve YouTube üzerinden satın alınmaya devam ediyor.