Mark Consuelos ve Kelly Ripa’nın kız evlat, Lola Consuelos , hızla kendine bir isim yapıyor. 19 yaşındaki yükselen yıldız, hiçbir ilgisi olmayan bir şekilde kendini tanıtmaya başlıyor. onun ünlü ailesi . Lola hakkında bilinmesi gereken çok şey var.https://www.instagram.com/p/B9evFeIj_f0/Lola Consuelos Kimdir ve Ne Yapar?

Lola 16 Haziran 2001'de doğdu ve ikinci çocuğu Mark Consuelos ve Kelly Ripa . Joaquin ve Michael adında hem büyük hem de küçük bir erkek kardeşi var. Müzik eğitimi aldığı New York Üniversitesi'nde ikinci sınıfa başlamak üzere. Evine yakın bir üniversitede okuyor olmasına rağmen annesi, kızı vatan hasreti çekse bile pes edip eve gelmesine izin verilmediğinde kararlıdır.

'Kolej, kendinizi bağımsız bir kişi olarak kurmaya başladığınız yerdir, bu nedenle çocuğunuzu üniversiteye gönderdiğinizde, eğer çocuğunuz burada kalırsa ... vatan hasreti hissediyorsa, ona şunu söylemeliyim, 'Eve dönemezsin. Bunu halletmek zorundasın, 'dedi Ripa ile bir röportaj sırasında Ripa Ryan Seacrest ile Yayında Geçen yıl kızının üniversiteye ilk gittiği yıl.https://www.instagram.com/p/B0tjv7Lj8FB/

“Buna uzun mesafe gibi davranıyorum. Ben de oğlum için aynı şeyi yaptım ... Asıl endişem, 'Eve bu kadar yakın olup olmaman gerektiğini bilmiyorum çünkü evi senin evinmiş gibi kullanmanı istemiyorum. Bunun senin tecrüben olmasını istiyorum. ' onun ebeveynleri' kızlarına kendi başına dışarı çıkma şansı vermek için en iyi çabalar, ancak mevcut olaylar Lola'nın beklendiğinden çok daha erken dönmesine neden oldu.

Ripa-Consuelos Ailesi ile Karantinaya Alma

ABD'de devam eden koronavirüs salgınıyla birlikte, Lola ve ailesi, ülkenin dört bir yanındaki üniversite öğrencisi olan diğer tüm ailelerin yapmak zorunda kaldığı gibi, birlikte karantinaya almak zorunda kaldı. Ailesine çok yakın olmasına rağmen, Lola bundan pek rahatsız olmuş gibi görünmüyordu. Evde bir bölüm sırasında Kelly ve Ryan ile Yaşa , üzerinden İnsanlar Lola, izleyicilere bir aile olarak nasıl karantinaya alındığına dair bir bilgi vermek için annesiyle birlikte göründü.https://www.instagram.com/p/B1mS8SQDfWl/

Genç, ebeveynleri ve erkek kardeşleri ile sosyal mesafenin 'dürüst olmak gerekirse düşündüğüm kadar kötü olmadığını' itiraf etti. Karantina sırasında Lola'nın zamanını dolduracak çok şeyi oldu, bu yüzden en azından sıkılmadı. Üniversite dersleri için çevrimiçi çalışarak çok zaman geçirdiğini ve boş zamanlarında iki çok popüler Gen Z eğlencesine katıldığını söyledi: Netflix ve TikTok. Aslında, genç TikTok'a 'bağımlı' olduğunu itiraf etti. 'TikTok'ta değildim ve sonra herkes TikTok'u kullanmaya başladı, bu yüzden şimdi kullanıyorum ve şimdi bundan kurtulamıyorum,' diye itiraf etti Lola.

Lola’nın Kelly Ripa İçin Instagram Tavsiyesi

Lola sosyal medya konusunda o kadar bilgili ki bugünlerde annesine bile tavsiye veriyor. Yakın tarihli bir röportajda İnsanların açılış Aile Sorunu , hatta genç Ripa'ya bazı yapıcı eleştirilerde bulundu. Ryan ve Kelly ile Yaşa ev sahibi 'nefret edenleri' ele aldı. Lola, 'Annemin sosyal medyada paylaştığı bir şey, asla nefret edenlerin yorumlarıdır.' Dedi. Ripa, 'Ama bu yüzden insanlar beni takip ediyor.' Lola, 'Anlıyorum. Ama onlara günün vaktini vermen gerektiğini bile düşünmüyorum. Demek istediğim, bu insanlar evde oturup siz olsaydınız ”diyerek daha sonra ekliyor,' Alakasız insanlar hayatımızın dışında kalmalı. '

Yanıt olarak annesi pes etti ve 'Pekala, sen her zaman benden daha akıllısın' dedi. Üniversite ikinci sınıf öğrencisi devam etti Ripa ile dalga geçmek 'popo selfie' anlamına gelen 'belfies' i yayınlamak için. Lola 'gülünç' olarak nitelendirdi. Mark Consuelos'un 'susuzluk tuzakları' Ripa gönderilerine gelince, Lola sadece varoluşu unutmaya çalışıyor. Lola annesi tarafından hatırlatıldıktan sonra, 'Bu iğrenç. Bunu aklımdan çıkarıyorum. Bunu senin yaptığını bile unutmuşum. ' Lola'nın ailesi tarafından utandığı tek zaman bu değil.

https://www.instagram.com/p/B5eB-eTjrSu/

Gündemdeki Lola’nın Hayatı

Yıllar boyunca Kelly Ripa, çocuklarıyla ilgili düzinelerce hikayeyi Ryan ve Kelly ile Yaşa . Ripa, özellikle, araba kullanmayı öğrenen gençler ve lise mezuniyeti de dahil olmak üzere Lola’nın birçok büyük yaşam deneyimini yayında tartıştı. Ripa ve Mark Consuelos Hatta Lola'nın 18. doğum gününde uygunsuz bir anda yanlışlıkla üzerlerine girmesinden bahsetti. Kapıyı kapatıyor ve duyuyorsun, 'Doğum günümü mahvettin! Ve hayatım! Eskiden renkli görüyordum ve şimdi her şey gri '' Ripa hatırladı . Olay daha sonra kahvaltıda anlatılırken Lola’nın erkek kardeşleri eylemde ebeveynlerini yakalama hikayelerini eklediler.

Tipik Orta Çocuk Baş belası

Lola da oldukça sinsi bir karakter. Tipik bir orta çocuk gibi, sık sık anne babasının arkasından yaramazlık yapar, ancak bu asla çok ciddi bir şey değildir. Galası sırasında Jerry O’Connell’in Jerry Gösteri , Ripa, Lola’nın zümrüt rengindeki muhteşem balo elbisesinin talk-show sunucusunun arkasından gizlice değiştirildiğini açıkladı. Ripa, O’Connell'e, 'Bu bizim yaptığımız balo elbisesi ve arkamızdan değiştirdi,' dedi. 'Demek kızlar bu yüzden tamamen sergileniyor.' Açıkçası Ripa, kızının erkek arkadaşıyla poz veren elbisenin içindeki fotoğraflarını ve gençle kendi fotoğrafını paylaştığı için son dakika değişiklikleri konusunda çok üzülmemişti.

https://www.instagram.com/p/ByYWPlnjs2p/

Lola’nın Tatlı Aşk Hayatı

Lola ve erkek arkadaşı Tarek Fahmy bir süredir güçleniyor. Gencin Instagram hesabı kısa süre önce kararmış olsa da Lola Consuelos daha önce erkek arkadaşının fotoğraflarını sık sık yayınlamıştı. 20. yaş günü şerefine Fahmy'ye bir yazı ayırdı, şöyle yazıyor: üzerinden İnsanlar , 'Tüm dünyadaki en iyi arkadaşıma mutlu yıllar. 20 !!!!! Bütün kalbim. Kimse seninle kıyaslanamaz! Beni her gün çok gururlandırıyorsun. Seni daha çok seviyorum, ”diye yazdı Lola, ardından üç kalp emojisi. Fahmy ayrıca ailesiyle birlikte uluslararası seyahatler yaptı ve geçen Aralık ayında onlarla Mısır'a gitti. Lola çölün, develerin ve piramitlerin birkaç fotoğrafını yayınladı.

https://www.instagram.com/p/B1CF3T2jG64/

Bir Sonraki Büyük Şarkıcı?

Lola Consuelos, kendisiyle hiçbir ilgisi olmayan hatırı sayılır bir yeteneğe sahip olduğunu gösterdi. onun aktris annesi veya Riverdale aktör baba. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, hevesli şarkıcı NYU'da müzik eğitimi alıyor ve hava kararmadan önce Instagram'da Amy Winehouse'un 'Back to Black', Madison Beer'ın 'Tyler Durden' şarkısı gibi şarkıların gençlerin cover'larının birkaç videosuyla övünüyordu. Labrinth'ten 'Kıskanç'. Videoların artık mevcut olmaması çok yazık. Açıkça önünde parlak bir geleceği var.

Lola Consuelos söz konusu olduğunda elma ağaçtan uzağa düşmez. Ebeveynler için Kelly Ripa ve Mark Consuelos gibi iki yetenekli, güzel insanla Lola nasıl aynı şekilde kutsanmaz? Umarım magazin tuzağından kaçabilir, maalesef ailesi, özellikle annesi zaman zaman kendilerini bulmuşlar kendi hataları olmadan . Bu muhtemelen olmayacak, çünkü magazin dergileri yalanlarla dolu oldukları kadar acımasız oldukları biliniyor, ancak en azından Lola'nın ailesi her zaman destek için dayanacak.