Hakkında düşündüğün zaman Lise Müzikali film dizisi, aklınıza tabii ki Vanessa Hudgens . Hudgens canlandırdıktan sonra ün kazandı ana karakterlerden biri, Gabriella Montezher üç filmde de. Dizi büyük bir başarıydı ve orijinal, Disney’in en popüler filmlerinden biriydi ve geçen yıl dünya çapında 225 milyon izleyici çekti. Dizi bir kült geliştirdi ve bir televizyon dizisi ortaya çıkardı. Hudgens için, oyuncuyu ana akım başarıya taşıdı. Oyuncu iki albüm çıkardı ve birkaç büyük filmde başrol oynadı.

Oyuncu seriye pişmanlık duymasa veya içerlemese de Hudgens, müzikalin kariyerini beklemediği bir yönde ilerletmiş olabileceğini düşünüyor.Vanessa Hudgens, Lise Müzikali

İle bir görüşme sırasında Gardiyan Oyuncu kariyerine geri dönüp baktı. HSM günler. Oyunculuğunun farklı bir yöne gittiğini gördüğünü hatırladı. ' Lise müziği Harika bir yolculuktum ama bu beni kariyerimin gidişatını ilk gördüğüm noktadan tamamen alıkoydu. ' oyuncu belirtti . Hudgens, küçüklüğünden beri oynamak istediği çok özel bir karaktere sahipti.

'Her zaman bir uyuşturucu bağımlısını, striptizciyi veya fahişeyi oynadığım filmlerde yer almak istediğim bağımsız kız olmak istedim. 11 yaşımdan beri hedefim buydu ”diye devam etti oyuncu.

Doğu Lisesi'nin salonlarında sınıf arkadaşlarıyla dans ettiği günlerin ardından Hudgens daha kışkırtıcı roller üstlendi. Oyuncu tartışmalı filmde rol alarak büyük bir risk aldı Bahar tatilcileri Disney mezunu Selena Gomez ile birlikte.

Oyuncu kendi başına adım atıyor

Ne olursa olsun abilir kariyerinde oldu, oyuncu kesinlikle kendine geldi. Kariyerini kendi terimleriyle tanımlamaya devam ediyor. 2016 yılında Gres: Canlı Rizzo olarak ve 2019'da Kira: Canlı Maureen Johnson olarak. Vanessa Hudgens ayrıca birkaç Netflix filminde rol aldı.

Aktris röportaj sırasında 'Bu yıl en önemli şeyimin evet demek ve ne olacağını görmek olduğunu söyledim' dedi. Bir oyuncunun hayatı her zaman karmaşık ve dönemeçlerle dolu olsa da, özellikle onun 'Bohem' tarzının başa çıkmasına nasıl yardımcı olduğunu açıkladı. 'Bohem, benim için yumruklarla yuvarlanmak anlamına geliyor. Her zaman, beklentinin tüm hayal kırıklıklarının ana kaynağı olduğunu söylerim. Evet, kendinize hedefler ve yüksek umutlar koymak önemlidir, ancak günün sonunda, hayatın size ne kazandıracağını bilemezsiniz, sadece onunla başa çıkmanız gerekir. Bu bohem, ”diye ifade etti Hudgens. Doğu Lisesi günlerini geride bıraksa bile, şarkıcının hala parlak bir geleceği var ve umarız nihayet ne (rol) bulur? arıyordu !

Fälligkeitsdatum für Kate Middleton Twins