John Travolta 1996 galasında garip bir deneyim yaşadı Jerry Maguire başrolde Tom Cruise ve bunların hepsi karısının yer aldığı bir sahne ile ilgiliydi. Kelly Preston . Travolta gördüklerine ve duyduklarına hayret etti ve bu kesinlikle tiyatroda biraz rahatsızlık yarattı. Bu deneyim, eve giderken eğlenceli bir tartışma olmalıydı.

Wahrheit über Blake und Miranda

Travolta konuk oldu James Corden ile Geç Geç Şov filmlerde eşlerin aşk sahnelerine tepkileri konusu gündeme geldiğinde. İlk olarak, misafir arkadaşları Aaron Taylor-Johnson ve eşi Sam deneyimlerini paylaştılar ve Sam'in Aaron ve başka bir aktris ile bir aşk sahnesi yönettiğini belirttiler. Corden daha sonra eşi Preston'un kendisi de ünlü bir aktris olan Travolta'ya sordu: 'Aşk sahnelerinde birbirinizi gördüğünüzde herhangi bir gariplik var mı?' Travolta cevap verirken kendi neşesini zar zor tutabiliyordu.Travolta, 'Garipliğin ne olduğunu bile bilmiyorsun,' diye haykırdı. Jerry Maguire ve bunu bilmiyorsunuz - o sahne yaklaşıyor ve karınız Tom Cruise ile birlikte bir şeyin ortasında - bu şaşırtıcıydı. Bu garip!' Travolta'ya göre, sahne tamamen kör olmuştu. 'Hiç bir fikrim yoktu. Bu çok zordu ”dedi Corden.

Travolta, Corden'den biraz dürtükledikten sonra, ona en çok hangi kısmın neden olduğunu açıklamaya devam etti. Tüm sahne onun için tatsız olsa da, Preston'ın Cruise'a 'asla durmasını [küfür] - tüm durumu gülünç alemine fırlatması için haykırdığı kısımdı. Aşk sahnelerini bizzat canlandıran tecrübeli bir aktör için bile, karınızı Cruise kadar yakışıklı biriyle bir yana, başka bir erkekle böylesine samimi bir eylemde görmek sarsıcı olmalı.

Cruise / Preston söylentilerinden bahsetmişken, Dedikoducu Polis geçenlerde bir hikayeyi ele geçirdi Star çifti hakkında. Makale, Misyon İmkansız - Serpinti yıldız, Preston'ın kadrosuna katılmasını engellemeyecekti. Süper silah devamı. Parça iddia etmeye devam etti Bu Travolta'yı Cruise'a kızdığından beri kızdırdı Scientology'nin yüzü olmak için. Bu iddia hiçbir anlam ifade etmiyordu, çünkü Preston hiçbir zaman orijinalinde değildi. Süper silah , yani bu sadece sıfırdan dönen sahte bir tartışmaydı.

Travolta gibi ünlü yıldızların, sevdiklerinin, sadece numara yapsalar bile, bir başkasına ahlaksız davrandıklarını görünce hâlâ biraz sıkıntılı olduklarını bilmek canlandırıcı. Deneyim, yaklaşık 25 yıl sonra bu kadar canlı bir şekilde hatırlayabilseydi, Travolta ile net bir şekilde rezonansa girdi. Biraz uyarı güzel olurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.