2021'in ilk ayını doldurmadık ve Tiger Woods muhtemelen zaten yılın bitmesini diliyor. Birkaç gün önce, efsanevi golfçülerin 21 sezonunun şimdi son zamanlarda yapılan sırt ameliyatı nedeniyle beklemede bir siniri sıkıştıran bir disk parçasını çıkarmak için. Doktorlar, Nisan ayında Masters için tam bir iyileşme öngörüyorlar, ancak iyileşirken en az iki ay kenara atılması bekleniyor.

Bu kadar boş zamanla, Woods'un kesinlikle yapmadığı bir şey izlemek HBO’lar başlıklı yeni iki bölümlük belgesel dizisi Kaplan . PGA şampiyonuna yakın kaynaklar anlattı İnsanlar belgesel konusunda 'heyecanlanmıyor' ve hiç izlemeyecek - işte nedeni.Bernstein gehört und Channing Tatum

“Tiger Woods” u duyduğunuzda aklınıza ilk gelen şey, golf oyununun şimdiye kadar gördüğü en büyük oyunculardan biri olmasıysa, Woods tam da bu yüzden üzülüyor. 2009'da patlak veren seks skandalından bu yana, Woods ve ekibi halkın gözünde itibarını yeniden inşa etmek için çok çalıştı. Şimdi, görünen o ki golfçü korkuları Kaplan İyileştiğinden beri açılacak ve adını bir kez daha pisliğe sürükleyecektir.

Ile konuşmak İnsanlar , kaynak bunu açıklamaya devam etti:

Neden hayatının bu zamanını tekrar ziyaret etmek istesin ki? Paparazziler ona seks hayatını sormadan hiçbir yere gidemezdi. Tiger'ın seks yaptığı bir kadını duymadan CNN haberlerini açamazsınız. Her yerdeydi. Yani Tiger, bunun tekrar gelmesini pek hoş karşılamıyor.

Açıkçası, adamı suçlayamayız. Kaza, golf sopaları olan kırık camlar ve düzinelerce kadının iş iddiaları pek de güzel görünmüyor. Elin Nordegren ile olan evliliğini öldürdü ve potansiyel olarak kariyerinin sonu olabilirdi. Yine de Woods yüksek yola çıktı, hatalı olduğunu kabul etti ve kariyerini kurtarmak için çok çalıştı ve iki çocukları Charlie ve Sam'e ortak ebeveynlik yapmak için eski sevgilisiyle ilişkisini düzeltmek için çok çalıştı.

Şimdi karanlık geçmişi başının üstünde beliriyor ve bir etkisi var gibi görünüyor. Son zamanlarda Woods, kendisi gibi bazı çirkin söylentilerle birlikte magazin dergilerinde tekrar yer aldı. eski karısı Elin 'dışarı sürünerek' veya eski kız arkadaşı Lindsey Vonn'u geri kazanmaya çalışıyor ikisi de Dedikoducu Polis doğru olmadığını kanıtlamayı başardı. Yine de belgesel hala nispeten yenidir, bu nedenle filmin ne kadar tartışmalı olacağını zaman gösterecektir.

Hillary Clinton Bill Clinton Scheidung

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?