Ünlülerin boşanmaları genellikle dağınık ve bitkin bir meseledir ve Steve Harvey ve eski karısının davası Mary Lee Harvey Istisna değil. Hayranlar Komedi Kralı'nı bıyıklı olarak tanıyor olabilirler birşeyin sahibi Aile Kavgası ve adaşı bir talk show, ama kişisel hayatının detayları gülünecek bir konu değil.Harvey 1985'te stand-up olarak ilk kez tadına vardıktan sonra, şöhret yolunda üç yıl evsiz kaldı. 1993 yılında, Apollo'da Showtime'ın sunucusu olarak ilk kez televizyona çıktı. 2012-2017 yılları arasında yayınlanan sendikalı talk şovu Steve Harvey, iki Daytime Emmy Ödülü kazandı.Selena Gomez und Justin Theroux

Harvey şu anda bir Facebook web dizisine ev sahipliği yapmak da dahil olmak üzere çeşitli projelerle uğraşıyor, Aile Kavgası ve Kainat Güzeli yarışması.

Şovmen, kişisel yaşamında üç kez evlendi ve yedi çocuk babasıdır. Şovmenle bağlantısı olan birçok kadın için Steve Harvey’in eski karısı Mary Lee Harvey göze çarpan bir şey. Mary Lee ile ikinci evliliği ve ilişkilerinin bugün nerede durduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.Mary Lee Harvey kimdir?

Mary Lee Harvey (kızlık soyadı Shackefford) 20 Ekim 1960'da Teksas'ta doğdu. Steve Harvey'in ikinci karısıdır. Gelecekteki eski kocasıyla tanıştığı sırada profesyonel bir makyaj sanatçısı olması dışında, erken yaşamı ve kariyeri hakkında çok az şey biliniyor.

Steve Harvey, Mary Lee ile 1989'da Teksas, Arlington'da hala bir stand-up komedyeniyken tanıştı. Çift 1996'da evlendi, ancak sonunda 2005'te boşandı. Her ikisinin de önceki evliliklerinden çocukları var, ancak 18 Temmuz 1997'de doğan oğlu Wynton adlı biyolojik bir çocuğu paylaşıyorlar.

Steve ve Mary Lee Harvey Neden Boşandı

2011 yılında Mary Lee, hikayenin onun tarafı . Steve'e gönderilen ve çiftin Los Angeles'taki evine teslim edilen gizli bir mektubu yakaladığını söyledi. İçinde bir hanım, ilişkilerinin ayrıntılarını açıkladı.Başka bir olayda, Steve için çalışmak için bir iş başvurusunu kontrol ettiğini iddia eden bir kadının evlerinde telefon görüşmesi yaptı. Mary Lee, 'Mutfağımda başvuru aldığıma inanmıyorum' diye yanıt verdi. Çağrı, o zamanki karısı için kırmızı bayraklar yükseltti ve iyi bir nedenle - hattın diğer ucundaki kadın Marjorie Köprüler Steve'in metresi ve gelecekteki üçüncü eşi.

Wer ist Maya Rudolphs Mutter?

Mary Lee'nin bölünmelerinden dolayı travma geçirdiği iddia edildi. Harvey'in boşanma duruşmalarına asla gelmediğini ortaya çıkarmak için çok sayıda medyada yer aldı. Wynton'ı ondan aldığı için yıkılmış ve onu meteliksiz ve evsiz bıraktığını iddia etmiştir.

Steve, Oprah’ın OWN ağında bir şovun reddedilme sebebinin kendisi olduğunu iddia ederek Mary Lee'ye dava açtı. Ayrıca avukatlarına imzalaması için bir mektup hazırlattırarak, kendisinin tamamen sorumlu olduğunu iddia etti. şovmen hakkında olumsuz söylentiler .

Harvey sabah talk şovunda konuyu kısaca ele aldı, ancak medyada dolaşan suçlamaların hiçbiri için sıfır sorumluluk aldı. Sadece, bunun sonucunda ailesinin ve çocuklarının acı çekmek zorunda kaldığı için üzgün olduğunu söyledi. Her iki perspektife de bir göz atmak için, 2011 yılında Mary Lee ile yapılan bu röportajı inceleyin. HLN :

Haifischbecken Investoren vermögend

Boşanma Nasıl Daha Karmaşık Oldu

Görünüşe göre Mary Lee başlangıçta iddia ettiği gibi yoksul kalmamıştı. Şubat 2011'de yayınlanan mahkeme belgelerine göre, 2005'ten 2009'a kadar ayda 40.000 dolar ödendi ve daha sonra 1.5 milyon dolar toplu ödeme aldı. Ayrıca mülk yerleşiminde üç evle ödüllendirildi. Ancak Steve, Wynton'ın birincil velayetini kazandı ve onu Atlanta'ya taşıdı.

Mary Lee, bir yargıç tarafından boşanma ve velayet davası hakkında konuşmayı bırakma emri aldı, ancak emri ihlal etti ve bölünme hakkında halka açık konuşmaya devam etti. Aralık 2013'te, bir yargıç onu mahkemeye saygısızlık ettiğinde tutuklandı ve bir ay hapis yattı.

ist Brad Pitt Dating schon

Vaughn, 'Herhangi bir mahkeme emrini ihlal etmedim,' dedi. TİLKİ Teksas'ta istasyon. 'Bu, 'Boşanmanız hakkında kimseyle konuşmamalısınız' ile ilgili. Söyledikleri bu. Ben Amerika burası gibiyim. '

Kızgın mıyım? Evet, ”diye devam etti. Oğlumun hayatının altı yılını özledim ve o yılları geri alamıyorum. Ben sadece oğluma müdahale etmeden ulaşmak isteyen bir anneyim. '

2017'de eski kocasına 60 milyon dolarlık dava açtı. Steve Harvey'i çocukları tehlikeye atma, işkence, haklara karşı komplo, kasıtlı olarak duygusal sıkıntı, sözleşme ihlali ve hatta 'ruh cinayeti' olarak adlandırdığı bir şeyi içeren bir suç listesi ile suçladı. Bir yargıç, ertesi yıl davayı reddetti.

2020 itibariyle, Mary Lee'nin net değerinin 500.000 dolar olduğu bildiriliyor. O esnada, Harvey, yılda 40 milyon dolarlık cömert bir maaş alıyor . Başarısız olduğu son davasından bu yana 16 yıllık evlilikleri konusunda sessiz kaldı, ancak umarız konuyu kapatır.