Steve Harvey en çok ev sahibi, geçen yılın ortasında gündüz talk şovunu iptal ettirdi. NBC'den gelen hareket küçük bir uyarı ile geldi ve Harvey aniden kendisini hazırlıksız yakaladı. Ancak perde arkasında iptal işlemi sadece an meselesiydi.Steve Harvey Gösterisi Eksi Gösteriyi

Harvey’nin talk şovu ilk olarak 2012 yılında NBC tarafından seçildi. O zamanlar, Steve Harvey Gösterisi ve Endemol Shine North America ve NBCUniversal ortak yapımcısıydı. Beş yıl sonra Harvey’in Endemol ile sözleşmesi sona erdi ve pek çok değişikliğe yol açan IMG Original Content ile ortak olmayı seçti. İlk olarak, gösterinin adı basitçe değiştirildi Steve , sonra çekimler Chicago'dan Los Angeles'a taşındı.Bu arada NBC, yöneticileri kızdırdığı bildirilen talk show'daki payını kaybetti. Yayın şirketi, Harvey’in zaman aralığını devralmak için yüksek profilli başka bir sunucu ile yeni bir şov geliştirmeye karar verdi: Kelly Clarkson Gösterisi . Harvey'e soruldu Variety Entertainment Summit'te Önümüzdeki sezon NBC'de kalmayı planlasaydı. Birkaç hafta önce Kelly Clarkson'a [NBC'nin sahip olduğu ve yönettiği] ağları vermek istediklerini duyurana kadar, öyle olduğumu sanıyordum, dedi Harvey.

Harvey, NBC'nin durumu ele alma şeklindeki hayal kırıklığını dile getirerek, 'Bana gelmelerinin iyi olacağını düşündüm - yedi yıldır [gündüz televizyonda] hayatta kalan tek kişi olarak - bu konuda ... Kağıda bir şey yazıp 'Bu hareketi tam burada yapacağım' demeyin çünkü bu çılgınlık. 'Deneyimli gündüz talk-show sunucusu, aniden devrilmesiyle şaşkınlığa uğramış olsa da, yerine geçmesine karşı hiçbir sert duyguları yok. 'Kelly Clarkson'dan hoşlanıyorum, onun adına sevindim,' dedi Ellen Degeneres şovuna bir ziyaret sırasında .

Dedikodulara göre

Tabloids, Harvey ve ailesi hakkında yanlış hikayeler bildirmekten kendilerini alıkoyamadı. Ağustos 2019'da National Enquirer iddia edildi Harvey, kızı Lori'yi Sean 'Diddy' Combs'tan uzaklaştırmak için İtalya'ya götürdü. , sadece onları ülke dışına kadar takip etmesi için. Dedikoducu Polis Combs temsilcisine ulaştı, bize hikayenin yanlış olduğunu ve ailesiyle birlikte her yıl İtalya'daki rapçi tatillerini anlattı.

Aynı yayın, o yazın başlarında Harvey'in karısı Kris Jenner ile çok yakın olduğu için onu terk etti . Dedikoducu Polis Harvey’in karısı Marjorie’nin Jenner’la aslında iyi arkadaş olduğuna işaret ederek bu sahte hikayeyi bozdu. Bu yüzden Jenner'ın arkadaşının kocasına uygunsuz bir şey yapması pek olası değil. Bu tabloid yazarları, kurgu yazmayı çok sevdikleri için romancılar olarak daha iyi durumda olacaklardır.Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.