Sterling K. Kahverengi her zaman 'Sterling' ile geçmedi. Gençliğinde Bu biziz aktör göbek adı Kelby ile gitti. Bu geçiş 43 yaşındaki aktörün genç yaşına gelene kadar değildi.

Brown, adı geçen vefat eden babası Sterling Brown için seçildi. Bu biziz yıldız 10 yaşındaydı. İle konuşmak Hollywood'a erişin , üzerinden İnsanlar Oyuncu, genç yaşta adından ziyade göbek adıyla gitmeye karar verdiğini açıkladı. “Annem bana bu hikayeyi anlatıyor - geçen gün tekrarlıyordu - anaokulunda bir gün eve geldim ve 'Anne, Sterling sekiz harf ve Kelby beş yaşında. Sadece Kelby yapacağım ve 16 yaşıma bastığımda Sterling'e gideceğim.Brown büyürken ilk adını 'yaşlı bir adamın adı' olarak kabul etti çünkü 'bu benim babamın adıydı' söylediği gibi Erkek Sağlığı . Ancak gençlik yıllarına geldiğinde bir şeyler değişti. Aktör, 'Benim için itici güç bir süredir gitmiş olmasıydı ve ben 'Kelby küçük bir çocuğun adıydı' dedim. Sterling olmaya hazır olduğumu hissettim,' diye açıkladı aktör.

Sterling Brown'ın mirası oğlunda yaşıyor

Sterling K. Brown'un adını değiştirmeye karar vermesinin bir nedeni daha vardı ve bu sadece büyüdüğünü göstermek değildi. Daha önce de belirtildiği gibi, Brown'ın babası gençken öldü, bu nedenle değişiklik için motivasyonunun bir kısmı babasının adını tekrar duyma fırsatıydı. 2016'da Christopher Darden rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Emmy ödülünü aldı. American Crime Story: The People - O.J. Simpson Brown, babasının adını hatırlatan duygusal bir konuşma yaptı. “Sterling Brown Jr., hayatımın her günü adını duyabilmem için 16 yaşında insanların bana söylediklerini değiştirdim. Seni seviyorum babacığım.'

Brown çok popüler bir TV dizisinde rol aldığından, magazin dergileri bazen onu kendi yapım dizilerine dahil edecekler. Örneğin, Star Ekim 2017'de şunu bildirdi: Kahverengi ve Bu biziz başrol oyuncusu Justin Hartley kan davası içindeydi . Sözde 'içeriden' bir kişi, çıkışa, ekrandaki kardeşlerin perde arkasında 'hikaye dizileri ve daha fazla ekran süresi için savaştıklarını' söyledi. Dedikoducu Polis Brown’ın kampındaki güvenilir bir kaynakla görüştü ve bize bu iddiaların 'bu yüzden doğru olmadığını' söyledi.

Magazin dergileri son derece popüler dizinin kadrosunu yalanlarıyla ilk kez hedef almamıştı. Aslında, Dedikoducu Polis üzerine bütün bir makale yazdı Geçmişte magazin dergilerinin denediği tüm zamanlar . Bu dedikodu paçavralarındaki yazarlar o kadar harika bir kurgu yaratır ki, bir iş değişikliği düşünmeleri gerekir.