Shawn Mendes ve BTS hem eğlencede hem de sosyal medyada çok popüler müzisyenlerdir. Mendes başlangıçta şöhrete yükseldi İlk EP'sini yayınlamadan önce Vine'da birkaç cover yayınladıktan sonra. Kanadalı şarkıcının stüdyo albümü yıldızlığını pekiştirdi ve bunu takip eden bekârları, billboard listelerinde bir numaraya yerleşti. BTS, 2010 yılında grubunu kurduktan sonra büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Koreli erkek grubu, şarkılarında kendi sevgisini, akıl sağlığını ve bireyselliği ele alan güçlü mesajları nedeniyle milyonlarca uluslararası hayrana sahip.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranların neden bu sanatçıları takip ettiğini görmek kolay olsa da, onların da birbirlerine hayran olduklarını görmek daha da ilham verici.ist Keanu Reeves aus Angelina Jolie

Shawn Mendes'nin BTS'i çok sevmesi

Mart 2018'de Mendes, Koreli pop grubuna olan sevgisini itiraf etti. Mendes, BTS ile ilk kez AMA'da tanıştı ve grubun onun kim olduğunu bilip bilmediğinden bile emin değildi. O anın yine de şaşırtıcı olduğunu söyledi.

Radio Disney ile yaptığı röportajda şarkıcı, grup için fandomu hakkında daha fazla bilgi verdi. 'Elbette BTS'i seviyorum. Onların dans ettikleri videoları izlemeye takıntılıyım ' Mendes açıkladı . Şarkıcı, gelecekte grupla çalışma olasılığı konusunda son derece heyecanlıydı.

O Haziran, Shawn Mendes tekrar konuştu erkek grupla çalışma imkanı ancak grubun tam bir programı olduğunu kaydetti. 'Onlar meşgul insanlar. İşbirlikleriyle ilgili henüz şarkı sözüm yok. Olacak. Söz vermek. Sana bir randevu veremem çünkü henüz takılmadık ve bir şarkı yazmadık, ama olacak. Çünkü onları seviyorum ve onların da hayran olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden söz veriyorum, ”dedi Mendes.

Jennifer Lawrence schwanger und verlobt

BTS işbirliğinin ne zaman geleceğini yalnızca zaman gösterecek

Eylül 2018'de Shawn Mendes, kendisi ve BTS arasındaki işbirliğini onaylamaktan çekiniyordu, ancak grupla henüz tanışmadığını yineledi. Gelecekte olacağından umutluydu. 'Bir şarkıya hiç başlamadık, ama onlara bunun sorulduğu birçok röportaj gördüm ve beni gördüklerinden eminim. Birbirimizle çalışmak istiyoruz ama evet, dünyayı bu çılgın hızda geziyorlar ”dedi Mendes.

BTS verdi onların adil övgü payları Mendes'e ilham kaynağı ve hatta bir arkadaş olarak atıfta bulunuyor. Grup ayrıca gelecekte şarkıcıyla çalışmak ve kendilerini çalışmalarının hayranları olarak görmek istedi. Sanatçılar arasındaki işbirliğinin yakında gerçekleşmesini umuyoruz!