Çok az kişi Rashida Jones'un bir rock yıldızıyla bağlantılı olduğunu biliyor ve daha da azı onun yeni bir anne olduğunu biliyor. The Angie Tribeca yıldız ve Vampir Hafta Sonu solisti Ezra Koenig, Isaiah Jones Koenig'in ebeveynleridir. Ancak çift, bebeğin gelişini bir sır olarak saklamak için mükemmel bir iş çıkardı. Rashida Jones’un bebeğinin tabloid yem olmayacağından emin olmak için gittikleri uzunlukları öğrenin.Rashida Jones Kimdir?

Rashida Jones, eğlence endüstrisinde doğmuş bir oyuncu, yönetmen ve yapımcıdır. 44 yaşındaki efsanevi müzik yapımcısı Quincy Jones ve oyuncu / model Peggy Lipton'un kızı. Kidada adında bir biyolojik kız kardeşi ve beş üvey kardeşi var.Harvard mezunu, kendi deyimiyle 'dürüst bir inek' olarak yetişmesine rağmen şov dünyasındaki çağrısını görmezden gelemezdi. Oyunculuk çıkışını üç yıl sonra 1997'de yaptı, ilk büyük rolünü David E. Kelley serisinde aldı. Boston Public .

Üzerinde yarı düzenli bir rol oynamadan önce Ofis Jones neredeyse oyunculuktan uzaklaştı. (“Oyunculuğu asla bir meslek olarak düşünmedim” dedi. “Başkan, yargıç ya da avukat olmak istedim.”) Ama buna bağlı kalmasaydı, bugüne kadarki en büyük rolünü kaçıracaktı. . Altı sezon boyunca NBC'de sevilen Ann Perkins'i canlandırdı. Parklar ve Rekreasyon .2016'dan 2019'a kadar Jones, TBS komedisinde başrol oynadı Angie Tribeca . Ancak son projelerinin çoğu kameranın diğer tarafındaydı. Quincy Babasıyla ilgili yönetmenliğini yaptığı belgesel, 2018 yılında Netflix'te prömiyer yaptı. #BlackAF başrolünü oynadığı Netflix dizisi.

Ellen Degeneres Portia de Rossi gespalten

Jones'un senaryoda ayrıca Oyuncak Hikayesi 4 , yapım tamamlanmadan önce konserden ayrılmasına rağmen. Bir açıklamada Hollywood muhabiri Pixar'ı 'kadınların ve beyaz olmayan insanların eşit yaratıcı sese sahip olmadığı bir kültür' olarak tanımladı, ancak bu deneyim onu ​​tamamen yazmaktan alıkoymadı.Mayıs 2018'de yaptığı röportajda 'Bir oyuncu olarak kendimi değiştirilebilir hissettim' dedi. Taşımak . 'Bir odaya giriyorsun ve saçına göre rolü alıp almayacağına çoktan karar vermişler. Oyunculuk için doğmuş insanlar var ama ben sadece benim versiyonum olan rolleri oynuyorum. Yazmak daha çok ileri geri bir sohbettir. Bu benim için daha iyi hissettiriyor. '

Ezra Koenig kimdir?

36 yaşındaki Ezra Koenig, indie rock grubu Vampire Weekend'in solisti. Columbia Üniversitesi öğrencisi, grubu 2005 yılında okul arkadaşlarıyla birlikte oluşturdu. İlk albümlerini yayınladıktan sonraki bir yıl içinde, Cumartesi gecesi canlı ve yaklaşık yarım milyon albüm sattı. Grup beş Grammy adaylıkları 2013 ve 2019'da En İyi Alternatif Müzik Albümü dalında iki galibiyet.

Gelinin babası , 2019'da piyasaya sürülen, Vampire Weekend’in neredeyse altı yıldır ilk albümü oldu. Billboard 200'de bir numaradan giriş yaptı ve David Fricke tarafından Yuvarlanan kaya 'bir başyapıt' olarak. Albümün baş single'ı 'Harmony Hall' için müzik videosuna göz atın.

Koenig’in yetenekleri şarkı söylemek ve şarkı yazmakla sınırlı değil. Ayrıca 2015'ten beri bir Apple Music radyo programı olan Time Crisis'e ev sahipliği yapıyor. Ve 2017'de anime esinli dizisi Neo Yokio Netflix'te çıkış yaptı. Komedi-macera dizisi özellikleri Jaden Smith baş karakter Kaz Kaan'ı seslendiriyor.

Heidekraut aus Felsen der Liebe jetzt

Rashida ve Ezra, 2018'de Isaiah Jones Koenig'i Gizlice Karşıladılar

Jones ve Koening, Eylül 2018'de bir erkek bebek olan Isaiah Jones Koenig'in gururlu ebeveynleri olduklarını açıklayınca dünyayı şaşırttı. Jones hamileyken kamuoyuna görünmesine rağmen, doğumu asla ilan etmedi. Bir rapor Bize dergisi, medya öğrenmeden aylar önce çiftin Isaiah'ı dünyaya kabul ettiğini söyledi.

Her iki ebeveyn de sosyal medyada aktifken, nispeten düşük bir profil tutuyorlar. Jones’un Instagram beslemesinde kişisel içerik yetersiz; profesyonel ve politik gönderilere bağlı kalıyor. Koenig'in bu Instagram fotoğrafı, Isaiah'ın bir fotoğrafını paylaşmaya geldikleri en yakın fotoğraf, ancak bir şey eksik: küçük olanın kendisi!

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ezra Koenig (@arze) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bir başka ilginç gerçek de, Jones ve Koenig'in evli mi yoksa evli mi olduğu hala bilinmemektedir. Bildirildiğine göre 2016'da çıkmaya başladılar, ancak hiçbiri ilişkilerini bir yayıncı aracılığıyla doğrulamadı. 2011 yılında bir röportajda DIR-DİR! geleneksel sendikalar hakkındaki düşüncelerini ortaya koyuyor. Jones, '[Evlilik] sana hiçbir şey satın almaz' dedi. 'Sadece diğer insanları mutlu etmek için size gerçekten büyük bir düğün töreni satın alıyor.'

'İşler çok değişiyor' diye ekledi. “Özellikle bu ülke, evlilik konusunda bir çeşit başarısızlık yaşadık. Bu gerçekten kutsal ama başarısız olan kuruma karşı çok koruyucuyuz. Yeni bir model olmalı. Ne olduğunu bilmiyorum ama belki satın almak veya kiralamak için bir kira kontratı ile 10 yıl gibi bir şey. '

Jones daha önce Mark Ronson ile uzun süreli bir ilişki içindeydi. O da bağlantılı John Krasinski , Colin Jost ve Jon Favreau. Koenig ile olan ilişkisi hakkında pek bir şey söylememiş olsa da çift, halkın karşısına çıkması konusunda utangaç olmadı. İlk olarak 2016 New York Knicks maçında bir araya geldiler. Ertesi yıl, Sundance Film Festivali'nde hala bir çift oldular.

Jones, Toronto Film Festivali'nde göründüğü zaman hamileliğiyle ilgili soruları zekice atlatmayı başardı. Quincy. Ayrıca 2018'de bebek yumruğunu küçümsedi. Vanity Fuarı Bol, baskılı bir elbise giyerek Oscar partisi.

Rashida Jones 2018 Vanity Fair Oscar Partisinde

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Görünüşe göre çift, büyük bir haber yapmak isteseydi, yapabilirlerdi. Ancak belli bir gizlilik düzeyini korumayı tercih ettikleri ve basın bunu zorunlu kılıyor. İşaya'nın anne ve babasının yeteneğini miras aldığını umuyoruz, böylece sonunda onu görebiliyoruz. O zamana kadar Jones ve Koenig’in onu sahne ışıklarından uzak tutma kararına saygı duyuyoruz.