Hakkında söylentiler Steve Harvey ve onun eşi, Marjorie , talk show sunucusunun kendisini aldattığı iddiaları üzerine boşanma, bir süredir dönüp duruyor. Birden fazla dedikodu sitesi ve yayın organı, çiftin evliliği ve aldatmanın Harvey'lerle bir ilgisi olup olmadığı hakkında spekülasyon yaptı. iddia edilen evlilik sorunları . Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve gerçeği keşfetti.Steve ve Marjorie 12 yıldır evli olmalarına rağmen, yakında boşanacaklarına dair söylentiler onları yıllardır takip ediyor. Dedikoducu Polis vardır sayısız tabloid hikayesini çürüttü iki başlık hakkında, ancak şimdi çevrimiçi ortamda fermente olan ve yıllar geçtikçe daha da toksik hale gelen söylentilere odaklanıyoruz. Yıllardır, kör öğeler (genellikle söz konusu ünlünün adından bahsetmeyen, ancak onları tanımlayacak kadar yeterli bilgi içeren anonim kaynaklardan gelen dedikodular) çevrimiçi olarak yayınlandı ve giderek daha acımasız hale geldi.Steve Harvey ist immer noch Gastgeber einer Familienfehde

Keşfettiğimiz en eski kör eşyalardan biri, Marjorie'nin bir uyuşturucu alışkanlığı olduğunu iddia etti, ancak Steve'in umrunda değildi, çünkü bu, onun istediği kadar işi sürdürebilmesini sağladı. Her iki söylentinin de uzaktan doğru olduğuna dair kesinlikle sıfır kanıt vardı. Afişin açıklamasını kanıtlamak için sunulan tek 'kanıt', Marjorie'nin 'uyuşturucu mafyaları' ile iki kez karışmış olduğu gerçeğiydi, özellikle eski kocası Jimmy Townsend ve Marjorie'nin biyolojik babası olduğu söylenen Donnell Woods adında bir adam. kızı Lori Harvey. Townsend, 1992 yılında kokainle ilgili suçlamalar nedeniyle ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı, ancak cezası Başkan Barack Obama tarafından hafifletildi. FBI ve DEA ayrıca bildirildi Marjorie araştırıldı o sırada ona karşı hiçbir suçlamada bulunmamışlardı.

Steve Harvey’in sözde sadakatsizlikleri de bu isimsiz ilan panolarında dedikodularda yer aldı ve bir poster Steve'in, onun üzerinde çalışan bir kadınla ilişkisini sürdürdüğünü iddia ediyordu. o zamandan beri iptal edilen gündüz talk show , Steve . Sözde kadın, Steve'in çalışanlarına soyunma odasındayken onu rahatsız etmemelerini isteyen bir nota kızmıştı. Bu iddiayı desteklemek için bir kez daha sıfır kanıt öne sürüldü.Marjorie ve Steve Harvey’in gizli boşanmasıyla ilgili en son söylentiler, Marjorie’nin Instagram’ına yüklediği bir dizi fotoğraf nedeniyle ortaya çıktı. Bir fotoğraf, Steve'in torununa baktığını göstermek , Reklam arası sırasında radyo sunucusunun koltuğunu çalan Noah, Steve'in nikah yüzüğünü takmaması nedeniyle hayranların dikkatini çekti. Kartal gözlü hayranlar, Marjorie'nin alyansını takmadığını fark ettiler. başka bir dizi fotoğraf bir arkadaşıyla birlikte Trona Tepeleri'ne yaptığı bir geziden yayın paylaştı.

İlk resim, Marjorie'nin kişisel Instagram hesabına yüklendi. Boşandığı gerçeğini saklamaya çalışıyor olsaydı, muhtemelen cennette bir sorun olduğuna dair kanıt yayınlamazdı. Ve ikinci fotoğraf serisinin açıklaması daha da kolay. Arazi açıkça engebeli ve kayalıktı ve Marjorie’nin alyansı muhtemelen ucuz değildi. Kayalara tırmandığını ve çeşitli atletik pozlar verdiğini gösterdi. Yüzüğünü kaybetmesini veya hasar görmesini istemediği için takmamış olması çok daha muhtemeldir. Bununla birlikte, bu neden çiftin boşanması kadar müstehcen değil, muhtemelen bu nedenle ikinci açıklama bu kadar hız kazandı.

Wie lange ist ynw eingesperrt?

Dedikoducu Polis geçen yılın büyük bir bölümünü Marjorie ve Steve Harvey'in boşanmasıyla ilgili söylentileri çürütmekle geçirdi. Aslında, yakın zamanda National Enquirer iddia etmek için Steve’in 'başıboş gözü' çiftin yaklaşmakta olan boşanma davasından sorumluydu. . Boşanma henüz gerçekleşmedi, çünkü magazin kesinlikle hikayeyi uydurdu. Tüm dedikodulara, imalara ve aksine söylentilere rağmen Steve ve Marjorie birbirlerine çok aşık olmaya ve birbirlerine çok bağlı kalmaya devam ediyorlar.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.