Söylentiler bir yıl önce yayılmaya başladı Prens William , İngiltere'nin gelecekteki kralı karısını aldatmıştı Kate Middleton Middleton’ın kendi arkadaşlarından biriyle, Rose Hanbury . Dedikoducu Polis söylentinin çok iyi farkındaydı ve zaman zaman çürütüyordu, ancak kraliyet ailesinin avukatları nadir bir açıklama yaptıktan sonra bile bir ilişki suçlaması asla sona ermedi. Bu söylentilere ilişkin doğrudan kraliyet ailesinden gelen inkarlara rağmen, Prens William'ın aslında karısını aldattığına ve iddialarını desteklemek için kullandıkları pek çok kanıt olduğuna inananlar var.Söylentiler ilk olarak 2019'un başlarında başladı. Londra'nın Times , tweet attı, sonra hızla silindi, 'Evet, bu bir mesele. Yazıyı okumadım ama ilişkiyi biliyorum. Herkes ilişkiyi biliyor canım. ' Tweet, söylentilerin aniden yükselişiyle ilgiliydi. Rose Hanbury ve Prince William arasında bir bağlantı .Söylenti Neden Ölmeyi Reddetti

Söylentiyi bu kadar çekici ve müstehcen yapan iki ana faktör vardı, özellikle magazin dergileri için: Birincisi, Middleton çiftin üçüncü çocuğu Prens Louis'e hamileydi. İkincisi, Hanbury, Kate Middleton'ın en iyi arkadaşı değilse de yakın bir arkadaşı olacaktı.

Sözde ilişkinin nasıl başladığına dair çok ayrıntı olsa da, bildiğimiz şey şudur: Hanbury, Middleton ve Prince William yıllardır benzer çevrelerde çalışıyorlar. . Hanbury, Cholmondeley'in 7. Markası David Rocksavage ile evlidir ve bu onu bir Marksiz yapar. Bu nedenle, Cambridge Dükü ve Düşesi ile sık sık aynı olaylarda görüldü.Kate Middleton’ın Rose Hanbury ile 'Kan Davası'

Söylentinin nasıl başladığına dair kesin olarak söylenebilecek tek şey, ilk raporların sadece Hanbury ve Middleton arasındaki sözde bir “kavgadan” bahsettiğiydi. Güneş kapladığı ilk magazin dergilerinden biriydi Düşes ile Marşı arasındaki iddia edilen kötü kan . Bu rapora göre Middleton, Prens William'a Hanbury'yi arkadaş gruplarından 'ayrıştırma' zamanının geldiğini söyledi. Middleton ile Hanbury arasındaki ani sürtüşmenin arkasındaki neden söylenmediğinden, magazin ve kraliyet gözlemcileri ayrıntıları kendileri doldurmaya başladılar. Bu, ilişki söylentilerinin gerçekten ciddiye almaya başlaması için başlangıç ​​noktasıydı.

Söylentilerin bu kadar kolay yayılmasının bir nedeni de Prens William’ın babası Prens Charles’ın eylemleridir. Prens Charles'ın o zamanki karısı Prenses Diana'yı şu anki karısı Camilla Parker Bowles ile çiftin gergin evliliği sırasında aldattığı geniş çapta bildirildi. Babası kendi evliliği sırasında evlilik dışı ilişkilere girdiği için, bazıları tarafından Prens William muhtemelen aynısını yapacak. . Bu tür varsayımlar, Prens William'ın bir ilişki sürdürerek karısının güvenine ihanet edebileceğine bu kadar çok kişinin inanmasının nedeni olabilir.

Rose Hanbury ile Prens William arasındaki sözde ilişkiye dair çok az kanıt veya ayrıntı var. İlişkinin ne zaman başladığını veya bittiğini kimse bilmiyor. Eşlerin bunu nasıl öğrendikleri, ilişkinin nerede olduğu vb. Hakkında hiçbir bilgi yok. Sözde olay hakkında konuşan düzinelerce kaynağa rağmen, hiçbiri bu basit ayrıntıları vermedi. Pek çok magazin dergisi bunu iddia etse de iddia edilen ilişki Prens William’ın Kate Middleton ile olan evliliğine ciddi zarar vermişti. ayrıca karı-koca arasında herhangi bir gerilim olduğuna dair hiçbir kanıt yok.İlişki Hakkındaki Gerçek

Gerçekte, magazin dergilerinin yaşamayı reddettiği yerlerde, Rose Hanbury ile Prens William arasında hiçbir ilişkinin olmadığı aşikar. Basınla konuşmaya istekli kaynak sıkıntısı olmamasına rağmen Prens William karısına adım atıyor hiçbiri böyle bir olayın gerçekleştiğine dair makul bir şüphenin ötesinde ikna edici ayrıntılara sahip değildir. Sözde kaynakların sağladığı ayrıntılar bile bir araya gelmedi. Gazetelerle konuşan 'içerden' kişilerin çoğu, Hanbury ve Middleton'ın yakın arkadaşlar ve çocukları sıklıkla birlikte oynayan komşular olduğunu iddia etti.

Hanbury ve kocasının Prince William, Middleton ve çocuklarından yaklaşık üç mil uzakta yaşadıkları ve onları Cambridge Dükü ve Düşesi ile bir nevi komşular haline getirdikleri doğru. Ama Hanbury ve ailesinin oturduğu ev aslında Prens William ve Middleton’ın kır evi Sandringham, Norfolk'ta. Aile oraya sadece kır havasının tadını çıkarmak için ara verir ve hafta sonları gider. Bu bakımdan Hanbury'ye komşu demek biraz zor, çünkü iki çift gerçekten sadece tatillerde komşu oluyor.

Aynı bağlamda, Middleton ve Hanbury'ye 'en iyi arkadaşlar', hatta 'yakın arkadaşlar' demek biraz uzaktır. Sosyal toplantılarda birbirlerine karşı dostça göründüler, ancak ikisinin en iyi ihtimalle tanıdıklardan fazlası olduğuna dair çok fazla kanıt yok. Ve iki kadının aynı sayıda çocuğu varken, çocuklarının çok yakın olması pek olası değil. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Hanbury ve ailesi, yılın bir bölümünde yalnızca gerçekten komşu oldukları için Middleton’ın ailesini muhtemelen o kadar sık ​​görmüyorlar. Ayrıca, çocuklarının yaşları tam olarak eşleşmiyor.

Middleton’ın en büyüğü Prens George, 6 yaşında, Hanbury’nin 10 yaşındaki ikizleri Oliver ve Alexander’dan tam dört yaş küçük. Erkekler büyüdüğünde, belki de dört yıllık yaş farkı o kadar geniş görünmeyecektir. Ama şimdilik, bu yaş ve yetenek açısından oldukça büyük bir boşluk, bu da erkek çocukların pek çok ortak yönünün olması ihtimalini düşük kılıyor. Prenses Charlotte, Hanbury’nin kızı Lady Iris’e yakındır, bu da onları çok daha fazla oyun arkadaşı yapar.

Prens William Tek Kurban Değil

Büyük olasılıkla, aralarında bir ilişki olduğuna dair söylentiler Rose Hanbury ve Prince William tamamen uydurma . Kraliyet ailesinin avukatları, tabloid söylentileri söz konusu olduğunda, çoğunlukla 'şikayet etme, açıklama yapma' ilkesiyle çalışan The Firm için nadir görülen bir açıklama bile yaptı. Yine de, bu özel söylentiye yönelik dikkat ve spekülasyon miktarı kontrolden çıkmakla tehdit ediyordu ve masum bir kadının itibarı tehlikedeydi. Prens William ve karısı, konu kraliyet ailesini temsil etmeye geldiğinde neye bulaştıklarını bilseler de, Hanbury'nin böyle bir yükümlülüğü yoktu. Görünüşe göre onu sadakatsizlik söylentilerine dahil etmek kraliyet ailesi için çok uzak bir zulümdü.

Bizim fikrimiz burada Dedikoducu Polis Middleton ve Prens William'ın Hanbury'den biraz uzaklaşmaya karar vermelerinin sebebi muhtemelen onu zarar verici söylentilerden korumaktı. Elbette, bu inancı destekleyecek herhangi bir kanıtımız yok, ancak magazin dergilerinin bir ilişki iddialarını destekleyecek daha da az kanıtı var, bu yüzden adil.