Sonra Bu biziz star Chrissy Metz Yeni erkek arkadaşı Bradley Collins ile halka açıldı, sürpriz ilişki hakkında birçok söylenti ortaya çıktı. Dedikodu, çiftin ciddiyetini ve geleceğini sorguladı. Dedikoducu Polis iddialara baktı. İşte bildiklerimiz.

Chrissy Metz Çok Hızlı mı Hareket Ediyor?

En son sayısında, National Enquirer 'Chrissy Yeni Beau İle Çok Sıcak ve Ağır mı?' diye soruyor. Dergi, 'aşık' Metz'in Collins'le 'zaten evlilik ve bebeklerden bahsettiğini' söylüyor. Çift, Collins'ten son derece tatlı bir doğum günü gönderisiyle Instagram'a resmi olarak gitti.https://www.instagram.com/p/CFuyZG7h-RC/

İsimsiz bir kişi, 'Sevgisini bu kadar hızlı bir şekilde dağın tepesinden haykırmak birçok alarm zilini harekete geçiriyor' diyor. Metz'in arkadaşlarını tedirgin eden sadece onların duygularının açık beyanları değil. 'Nişanlandıklarını ve bir aile kurmak istediklerini ima ediyor - ne kadar erken olursa o kadar iyi - ve bu onu önemseyen birçok insan için çok yoğun.' Endişeli kaynak diyor ki,

Sadece birkaç aydır çıkıyorlar ... ve insanlar sadece Chrissy'nin dikkatli olmasını istiyor.

Tanıdık bir tonda, en son Star Collins ile Instagram yetkilisine gittikten sonra 'Chrissy için endişeleniyor' diyor. İsimsiz bir ihbarcı, '40 yaşındaki yıldız o kadar vurulmuş ki,' erkek arkadaşıyla 'şimdiden evlilik ve bebeklerden bahsediyor' diyor. Kaynağa göre, görünüşe göre bu planlar Metz’in yakın çevresindekiler için biraz fazla ciddi.

sind paris hilton und nicole richie noch freunde

https://www.instagram.com/p/CF5jJr4l6sW/

Bir 'arkadaş', 'Onun mutlu olduğunu ve tekrar flört ettiğini görmek harika,' diye açıklıyor. 'Ama aşklarını neden şimdiye kadar tamamen gizli tuttuklarına dair pek çok kafa karışıklığı var.' Derginin belirttiği gibi, Collins’in ifşa edici yazısında, ilişkilerinin başlangıcı olan Mayıs'tan bahsediliyordu.

İsimsiz muhbir, hayranlarına 'Bradley’in niyetlerinden kimsenin şüphe etmediği' konusunda güven verecek kadar cömert ve yıldız için hala bir endişe akımı var. 'Chrissy ya hep ya hiç,' diye bitirdi gevşek dudaklı arkadaş. 'Bu, bazıları için çok yoğun.'

Duyguları Hakkında Çekingen Değil

Bak, bu ikisinin birbirlerine karşı topuklu göründüklerini inkar edemeyiz. Collins’in doğum günü gönderisine yanıt olarak Metz'in kendisi yardım edemedi, 'Sevgili Bradley, sen hayalini kurduğum ama gerçekte var olduğunu asla bilmediğim bir hediyesin! Seni seviyorum ve kesinlikle en iyisisin. ' Daha bu hafta erkek arkadaşının 'pazartesi gününü ezen adam' fotoğrafını yayınladı.

https://www.instagram.com/p/CGiHZZjlvV7/

Bu magazin dergileri ne istiyor? Bir ilişkinin alenen onaylanmasını beklemek çok yavaş ilerliyor, ancak dört ay sonra birbirinizi sevdiğinizi söylemek çok hızlı. Metz kamuoyuna şunu söylese de çocukları evlat edinme ya da büyütme fikrini seviyor , evlilik ve bebek sohbeti hakkındaki iddialara inanılmaz derecede şüpheyle yaklaşıyoruz. Bu magazin dergilerinin, geçmiş kaynaklarının kalitesini göz önünde bulundurarak Metz'e yakın birini tanıdığı fikri gülünçtür.

Chrissy Metz, Dedikodunun Tek Hedefi Değil

Şovu hakkında söylentiler varken sürpriz olarak gelme , Metz, magazin dergileri için biraz ender bulunan bir konudur. Bununla birlikte, dergilerin diğer yıldızlarla ilgili kapsamlarını incelemek çok şey ortaya koyuyor. The Enquirer hakkında sahte bir söylenti yayınladı Zac Efron’un ünlü olmayan biriyle yeni başlayan ilişkisi yanı sıra. Yayın kaynakları hakkında bazı dedikodular bulmaya çalıştığında, yayının kaynakları da saçma olduğunu kanıtladı. Martha Stewart’ın flört hayatı ve arkadaşı Snoop Dogg .

Star hatta onun arasında bir kan davası bile kurdu Bu biziz birlikte yıldızlar Sterling K. Brown ve Justin Hartley kan davası yanı sıra durumu hakkında yanlış bildirimde bulunmak Katie Holmes’un sevgi dolu ilişkisi bir şef ile. Temel olarak, bu magazin dergileri bir ünlünün ilişkisini içeriden kapsama sözü verdiklerinde, kamuya açık bilgiler ve uydurma alıntılar dışında sunacak hiçbir şeyi olmamakla sürekli olarak hatalıydılar. Şu anda herkesin bildiği tek şey, Chrissy Metz'in erkek arkadaşıyla harika zaman geçirdiği.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.