Steve Harvey komedisi ve hem radyo şovunda hem de gündüz talk şovunda yaptığı dümdüz sohbetler nedeniyle ev ismi haline geldi. Ancak herkes onu çok çekici bulmuyor. Tartışmalı ev sahibi hakkında, en çok bazılarını ondan kesinlikle nefret etmeye iten birkaç yön var.Harvey, her ikisi için de ilişki tavsiyeleri dağıtmasıyla ünlüdür. gündüz talk şovu ve radyo şovu . Ancak bazıları, Harvey’in tavsiyesinin çoğunlukla kadınların neyi yanlış yaptığına ve kadınların durumlarını düzeltmek için ne yapmaları gerektiğine odaklandığını düşünüyor. Eleştirmenler, bunun eski tarz düşünme tarzının bir parçası olduğunu söylüyor ve talk-show sunucusunun eski moda fikirlerinin bugün ve bu çağda hoş karşılanmadığını anlamasının zamanı geldi.Harvey'in talk şovu için düzenlediği etkinlik, 'Erkekler Gerçekte Ne Düşünüyor - Etkinlik!' yaklaşık 2.000 kişilik bir izleyici kitlesine sahipti. Birkaç komedyen katıldı ve bazıları deneyimleri hakkında öne çıktı . Sahneye soru sormaları için davet edilen kadınlar sık ​​sık aranıyordu. Harvey ile ilgili sorularını sormak için video çeken diğer kadınlar, görünüşlerine göre ya alkışlandı ya da inledi.

Katılımcılardan alınan bilgilere göre Harvey, seyirciyi davranışlarından ötürü cezalandırmak için hiçbir hamle yapmadı, ancak bir personel seyirciye 'tecavüzcü' davrandıklarını söyledi. Aslında Harvey'in kadınlara bunun erkekler bir araya geldiğinde tipik olduğunu söylediği söylendi. Olay radyo sunucusuna karşı ekşi bir his bıraktı.Ayrıca Harvey'in flört ve ilişki tavsiyesi verdiği için biraz ikiyüzlü olduğu hissi var. Talk-show sunucusu üç kez evlendi Eleştirmenler, onun aşk tavsiyesini gözlerinde şüpheli kılana dikkat çekiyor. Sadakatsizlik suçlamaları Harvey'i evlilikleri boyunca takip etti. üçüncü bile . İddialar doğruysa, karısını aldatmak, ilişkiler konusunda uzman olduğunu iddia eden bir adam için iyi bir görünüm olmazdı.

Ayrıca Harvey'in ikinci eski karısı Mary Harvey tarafından dava edildiği gerçeği var, ancak dava yanlış eyalette açıldığı için bir yargıç tarafından reddedildi. Yine de kemerinin altında iki acımasız boşanma ile ve Görünüşe göre kargaşa içinde olan üçüncü evliliği Steve Harvey’in dışarı çıktığı iddialarının ardından, tavsiye almak için başvuracakları son kişinin kendisi olduğunu söylüyor.

Bir de Harvey’in talk şovu meselesi var. Steve oldu aniden en son iptal edildi Sadece Harvey’in izleyicileri için değil, Harvey’in kendisi için de sürpriz olan yıl. Harvey, kararı NBC'den aldı , kendisine şahsen haber verilmeden önce gösterisinin iptal edildiğini okuduğunu açıkladı. Bunun gibi ani değişiklikler yapıldığında, neden olduğuna dair söylentilerin olması kaçınılmazdır. meydana gelen değişim yayılmaya başlayacak .Harvey'in iki yıl önce, 2017'de, personelden giyinme odasındayken onu yalnız bırakmasını isteyen bir not gönderdiği için internette viral olmasının bir faydası olmadı. Bu, Harvey ile çalışmanın zor olduğunun kanıtı oldu, bu yüzden pek çok kişi Harvey'in iptalinde kusurlu olduğuna inandı.

Bazı insanların ağzında kötü bir tat bırakan sadece gösterinin bitişi değildi. Gösterinin yayınlanması sırasında Harvey bir dizi tartışmalı açıklamada bulundu, ancak belki de hiçbiri Asyalı erkekler hakkındaki yorumları . Harvey kitabı tartışıyordu Beyaz Bir Kadınla Nasıl Çıkılır: Asyalı Erkekler İçin Pratik Bir Rehber 'Bu da bir sayfa! 'Afedersiniz, Asyalı erkeklerden hoşlanır mısınız?' 'Hayır' 'Teşekkürler.' '

Komedyen, 'Çin yemeklerini' sevmediğini söyledi. Pek çok Asyalı Amerikalı bu açıklamadan oldukça rahatsız oldu ve Tekneden Taze yaratıcısı Eddie Huang, New York Times Harvey'i yorumu için eleştiriyor. Asyalı Amerikalı erkekler hakkındaki yorumları, şaka olsun ya da olmasın, tamamen kabul edilemez olsa da, onlar adına özür diledi. Harvey tweetledi . 'Niyetim bu değildi ve mizah herhangi bir kötü niyetle veya saygısızlıkla kastedilmiyordu.'

Elbette, Harvey’in şu andaki sözde evlilik sorunları hakkındaki söylentilerin çoğu tamamen magazin dergileri tarafından uyduruluyor. Bu noktada Marjorie Harvey ile on yıldan uzun süredir evli olan Harvey'in karısına sadakatsiz olduğu hiçbir zaman inandırıcı bir şekilde söylenmedi. Bu söylentilerin ortaya çıktığı tek yer, süpermarket gazetelerinin saygın sayfalarında olduğu gibi. National Enquirer , bir zamanlar iddia etti Harvey’nin karısı, Kris Jenner’a çok yaklaştığı için onu terk etti. . Dedikoducu Polis söylentiyi kolayca çürüttü. Jenner aslında Marjorie'nin bir arkadaşıdır ve realite yıldızının arkadaşının kocasıyla bir ilişki yaşamaya çalışması pek olası değildir.

Steve Harvey’in boşanmasıyla ilgili söylentiler yıllardır devam ediyor. Görünüşe göre çift her zaman ya boşanmayı tartışıyor ya da bu dedikodu paçavralarına inanılacaksa bunun eşiğinde. Dedikoducu Polis bu söylentiye o kadar çok rastladı ki, hepsinin bir listesini derledik en saçma söylentiler konuyu çevreleyen.

Bir kişinin Harvey’in romantik tavsiyesine uymak isteyip istemediği kişisel bir karardır. Onun tavsiyesi kimseye pek uymuyorsa, onu kabul etmemek konusunda fazlasıyla memnuniyet duyarlar. Hepsi gerçekten kişisel tercihlere bağlı.