Rağmen Jared Leto bazıları için büyüleyici bir pop kültürü simgesi, diğerleri için çok daha tartışmalı bir figür. Aktör ve müzisyen de son zamanlarda daha manevi bir role büründü ve bu da birçok insanı ondan rahatsız etti. Dedikoducu Polis Leto'ya ne kadar düşmanlık hedeflendiğini kaydetti ve bunun neden olduğunu merak ettik. Diyelim ki araştırmamız aydınlatıcı sonuçlar sağladı.

Jared Leto görünse de başka herhangi bir yakışıklı Hollywood aktörü / şarkıcısı , yakışıklı yıldızın göründüğünden çok daha fazlası var. Diğer oyuncuların ve grupların hayranları varken, Leto ve grubu 30 Seconds To Mars'ın bir 'kültü' var. Başlangıçta şaka gibi başlamış olsa da, grup sık sık takipçilerine ve kendilerine bir kült olarak atıfta bulunduğundan, bu sadece küçük bir abartıdır. Leto şöyle dedi: New York Times Dergisi röportaj 2013'te, bunun 'bir şaka, gazetecilere' takip eden bir tarikatın var 'diyen bir cevap olduğunu söylediler.Tom Selleck und Courteney Cox

Jared Leto: Kült Lideri mi?

Ancak bu şakadan, bazı insanların gerçek bir kült olduğuna inandıkları şey ortaya çıktı. Örneğin 2019'da grup, Hırvatistan'daki bir adada hayranları için bir sığınağa ev sahipliği yaptı. Toplantının fotoğrafları internette heyecan uyandırdı, özellikle de fotoğraflardaki insanların çoğu beyazlar giydiği ve Jared Leto'nun kendisi de tamamen beyaz bir takım giydiği ve ürkütücü bir şekilde İsa'ya benzediği için.

https://www.facebook.com/thirtysecondstomars/photos/a.79739842822/10156128997402823/?type=1&theater

Grup davalarına pek yardımcı olmadı. bir dizi fotoğraf yayınlamak Twitter'da 'Evet, bu bir kült' yazısıyla ve ardından üçgen emoji ile geri çekilmekten. Grubun konserlerindeki hayranlar, genellikle üçgeni taklit eden bir el hareketiyle de bulunabilir.

ist John Travolta immer noch Scientologe

https://www.instagram.com/p/B1M5ewKH_Rl/?utm_source=ig_embed

Pahalı Bir Hayranlık

Grubun takipçilerinin gerçek hayattaki bir tarikata benzemesinin bir başka yolu da tüm paradır. Bu samimi inzivalar ucuz değil, Camp Mars ile 7-9 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında Malibu'da düzenlenen iki gecelik açık hava kamp deneyimi, katılımcılara 999 dolara mal oldu. Bilet alıcılarının kendi çadırlarını getirmeleri gereken en düşük fiyat budur. Etkinlik müdavimleri daha özel bir yurt deneyimi isteselerdi, üst düzey 'VIP'ler' kendi alanlarına sahip olmak için 6,499 $ 'a kadar ödeyerek daha da fazla para harcamak zorunda kalacaklardı. Hayranların ödemek için aşırı miktarda para harcamak zorunda olduğu tek fan etkinliği bu değildi. 30 Seconds to Mars'ın hayranlarını şu kadar ücretlendirdiği iddia edildi: Tanışma ve selamlaşma oturumları için 900 ABD doları 2013 yılında böyle bir etkinliğe katıldığını iddia eden bir blog yazarına göre. Rihanna 116 $ tahsil etti 2015 yılında ve Taylor Swift her zaman onu yapmak için bir noktaya geldi ücretsiz karşılaşma ve selamlaşma etkinlikleri . Hayranlar, yüksek fiyat etiketlerine pek aldırış etmiyor gibi görünse de bazı çevrimiçi yayınlar daha sonra fiyat biraz abartılı olsa da, deneyim sonuçta buna değer .

https://www.instagram.com/p/a0ubIzEx2i/?utm_source=ig_embed

Bu hayranların deneyimlerine rağmen, grup geçmişte bir buluşma ve selamlama sırasında ameliyat eldivenleri giydiği iddiasıyla çağrılmıştı. COVID-19'un bu çağında böyle bir eylem pratik görünse de, bu fotoğraf ihtiyati bir önlemden çok hayranlara karşı hafif bir şekilde çekildiği 2013 yılına aitti. Zaman gerçekten bakış açılarını değiştiriyor, değil mi?

Wann ist Gwen Stefanis Baby fällig?

Her şeyden daha çok yanak gibi görünen tüm 'kült' olgusunun yanı sıra, Jared Leto'nun kamera karşısında olmasa bile karakterlerine bağlılık konusundaki yoğun kararlılığı var. Belki en rezil örnek Bu davranış Leto film çekerken meydana geldi İntihar Kadrosu .

https://www.instagram.com/p/CCjQxXgJKZA/

Leto’nun Ünlü Joker Hediyeleri

Bir aktörün üstlenebileceği en zorlu çizgi roman karakteri rollerinden biri olan Joker rolünü üstlendi. Bu rol için Leto, davranışlarıyla doğrudan bir yöntem izledi ve kostarlarına tuhaf 'hediyeler' gönderecekti. Will Smith bir kutu mermi aldı, Viola Davis ölü bir domuz aldı ve belki de en endişe verici olanı, Margot Robbie canlı, siyah bir fare aldı.

Leto'nun kullanılmış bir prezervatifi şanssız bir kostümere gönderdiği bile söylendi, ancak Leto bu söylentiyi kendisi yalanladı, ancak kendisi de muhtemelen söylentiyi başlatan ilk başta. Söylentinin Leto açıkladı , 'Çoğu tam bir saçmalıktı. İnsanlara kullanılmış prezervatif veriyormuşum gibi, ki bu doğru değildi. Times Meydanı'nda ne kadar yüksek sesle bağırdığın ya da pantolonunu çıkarmış bir tabelayı tuttuğun önemli değil - insanlar istedikleri hikayeyi anlatacaklar. ' Sonunda söylentiyi yalanlasa da, hasar çoktan verilmişti. İnsanlar iğrenç, viral söylentilerin ve Leto’nun itibarının sonuç olarak biraz zarar gördüğüne inanıyordu.

Wie viele Kinder hat Sylvester Stallone?

Yardımcı olmadı Leto’nun Joker yorumu hem sert çizgi roman hayranları hem de daha sıradan sinemaseverler tarafından pek beğenilmedi. Ancak eleştirilerin çoğunun Leto’nun gerçek performansıyla hiçbir ilgisi yok. Joker'in dövmeli, ızgara giyen 'gangster' versiyonunu içeren kostüm tasarımı çok fazla övgü uyandırmadı. Joker'in filmdeki rolü de sadece alt kurgunun bir parçasıydı ve filmin kahramanları tarafından hızlı bir şekilde bertaraf edildi, bu da karakterin potansiyelini boşa harcıyor gibi görünüyordu. İntihar Kadrosu gişede büyük ölçüde bombalandı ve eleştirmenler film hakkındaki incelemelerinde nazik değil ama suçu sadece Leto'nun ayaklarına yüklemek haksızlıktır. Film yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuyla övünse de, 'karışık bir olay örgüsü' ve 'dalgalı yönetmenliğin' toplam ağırlığının üstesinden gelemedi.

https://www.instagram.com/p/CALSH5QAm4x/

Jared Leto'nun tuhaf bir karakter olduğu doğrunun ötesinde, ancak sözde bir manyak tarikat lideri rol arkadaşlarına iğrenç şakalar yapmaktan zevk alan kişi oldukça gülünçtür. İnsanlar isterlerse onu sevebilir veya ondan nefret edebilir ve hatta onları mutlu eden şey buysa birkaç dakika onunla takılmak için binlerce dolar harcayabilir. Her şeyi hesaba katarak, Leto oldukça iyi huylu , eğer acayipse, karakter, bu muhtemelen hayranlar için oldukça çekici olan bir özelliktir. Bir site inşa etmeye başlarsa endişelenmeye başlayabiliriz.