MTV'nin reality serisini beğenen milyonlarca izleyici arasındaysanız Osbournes , muhtemelen sesine aşinasınız Ozzy Osbourne 'Sharon!' karısının dikkatini çekmek için. Ama önce Sharon Osbourne , oradaydı Thelma Riley , Ozzy Osbourne’un ilk eşi.Wie sieht Honey Boo Boo heute 2016 aus?

Ne yazık ki, bu rock yıldızının koca ve baba olmaya ilk girişimi hayatında karanlık bir dönemdi. Thelma ile evliliği ve en sonunda neden başarısız olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.Ozzy Osbourne 38 yıldır Sharon Osbourne ile evli

Ozzy Osbourne, Sharon ile ilk olarak 1970 yılında, 18 yaşındaki babası Black Sabbath yöneticisi Don Arden için çalışırken tanıştı. Ancak 1979'da, Karanlığın Prensi, madde bağımlılığı sorunları nedeniyle gruptan atıldıktan sonra, Sharon eski solistle çıkmaya ve solo kariyerini yönetmeye başladı.

Çift 1982'de evlendi ve üç çocuğu oldu : Aimee, Jack ve Kelly. Aile (eksi Aimee), Osbournes 2002'de prömiyeri yapıldı. Ancak perde arkasında ağır dozda bir işlev bozukluğu vardı. 1989'da Ozzy, Sharon'a fiziksel olarak saldırdıktan sonra cinayete teşebbüs etmekten tutuklandı. Altı ay tıbbi gözaltında kaldı, ancak olay evliliklerini bitirmeye yetmedi.Ozzy’nin 2013 yılında uyuşturucu ve alkol kullanımına yeniden dönüşü de olmadı. Söylentiler, bir bölünmenin yakın olduğu yönündeydi, ancak Sharon, Konuşma .

'Boşanmayacağız,' dedi. Ancak, mutlu muyum? Hayýr. Üzgün ​​müyüm? Evet benim. Şu anda mahvolmuş durumdayım. '

Warum hat State Farm Jake von Weiß auf Schwarz geändert?

2016'da meydana gelen bir skandal, Sharon'u çok daha fazla incitti. Ortaya çıktı ki Ozzy, dört yıllık bir ilişki sürdürmüştü. kuaför Michelle Pugh ile. Onun için yeterliydi Ozzy ile ayrılmak 33 yıllık evlilikten sonra.Ama o zaman bile ayrılık uzun sürmedi. Birkaç ay içinde çift, Daytime Emmy'lerinde birlikte göründü. Sharon, 2017'de yayınlanan bir bölümde 'Biriyle 35 yıl geçirmek çok uzun bir zaman' dedi. Konuşma . “Ve sanırım kocama olan aşkımdan düştüm ve sonra tekrar düştüm… o daha iyi bir insan olmak için çok çabalıyordu… Yeni keşfedilen bir aşkım vardı ve ona saygı duydum çünkü cidden daha iyi bir insan olmaya çalışıyordu. '

Görünüşe göre hiçbir şey birbirlerine olan bağlılıklarını engelleyemez. Ancak, pek çok insanın bilmediği bir şey de, Sharon'la şansını kaybetmeden önce, Ozzy'nin Thelma Riley adında bir kadınla başarısız bir evlilik içinde olduğudur. Kim olduğunu ve neden eski kocasına ikinci karısıyla aynı sabrı ve bağışlamayı veremediğini öğrenin.

Thelma Riley, Ozzy’nin İlk Karısıydı

2010 otobiyografisinde Ben Ozzy'yim Rock yıldızı, ilk karısı Thelma Riley ile 1971'de Birmingham, İngiltere'deki bir gece kulübü olan Rum Runner'da tanıştığını söylüyor. Çift hızlı bir şekilde hareket etti, aynı yıl evlendi ve sonraki ilk çocukları Jessica'yı karşıladı. Ozzy ve Thelma'nın, oğlu Louis ve evlatlık oğlu Elliot da dahil olmak üzere toplam üç çocuğu vardı.

Wo sind die neuen Kinder jetzt auf dem Block?

Ancak bağımlılıklarını ailesinden daha öncelikli hale getirdi. 2011 belgeselinde Tanrı Ozzy Osbourne'u korusun, Jessica ve Louis, hem fiziksel hem de duygusal olarak yok olduğunu söyledi . Sık sık seyahat ediyordu ve içki ve kokain ihtiyacı ile tüketiliyordu ve hala evliyken Sharon'a aşık oldu.

Ozzy’nin babası öldükten ve Black Sabbath’tan atıldıktan kısa bir süre sonra Thelma, parti veren kocasından boşandı.

Ozzy, Thelma'ya 'Çok Kötü' Davrantığını Kabul Etti

Ozzy, başarısız evlilikteki rolünün sorumluluğunu üstlenir. 'Korkunç bir üvey baba olmalıyım' diye yazdı Ben Ozzy'yim . 'Ve eğer Thelma'yı sevseydim, kesinlikle ona yaptığım gibi davranmazdım. Hayatımla ilgili pişmanlık duyarsam onlardan biri ... Bunu hak etmedi: o kötü bir insan değildi ve kötü bir eş de değildi. '

ist Patty Mayo ein echter Sheriff

Belki de bu, davranışının bedelini ödeyen ilk iki çocuğunu biraz rahatlatır. İçinde Tanrı Ozzy Osbourne'u korusun Louis, babasının doğum gününde asla aramayacağını söylüyor. Ayrı bir sahnede Ozzy, Jessica’nın doğum tarihini hatırlayamaz. ('Gerçekten bilmiyorum' diyor. 'Senin için bulacağım.')

Thelma Riley Bugün Ne Yapıyor?

Louis, Osbournes Görünüşe göre Thelma artık Ozzy’nin hayatına karışmıyor. Şu anda ismiyle gidiyor Thelma Mayfair ve bildirildiğine göre Leicestershire, İngiltere'de bir öğretmendir.

Thelma'nın bilinen bir sosyal medya hesabı yok ve eski evliliğinin üzerinde magazin dergileriyle konuşmuyor. Boşandığından bu yana başarılı bir şekilde spot ışıklarının dışında kalmayı başardı ve biz de onun tam olarak böyle olmasını hayal ediyoruz.