Ne zaman Matthew Morrison Glee kulübü direktörü Will Schuester olarak rol aldı. Glee 2009'da muhtemelen gösterinin bu şekilde ilerlemesini beklemiyordu. Müzikal-komedi-drama birden fazla Altın Küre topladı ve gösterinin yayınlanmasından beş yıl sonra hala şov hakkında konuşan bir cesur Gleeks fandomu yarattı.Ancak dizinin bir gecede elde ettiği başarı Morrison için bir sürpriz olsaydı, aktörle ilgili son tepkinin daha da büyük bir şok olduğuna bahse girerdik. TikTok sayesinde, Schuester’ın sorunlu doğasıyla ilgili şakalar patlayarak tam anlamıyla bir nefret kampanyasına dönüştü. Matthew Morrison’ın kariyerinin ayrıntılarına ve bir zamanlar ünlü olan rolünün nasıl Gen Zers’in hedefi haline geldiğine dalın.der Felsen der Liebe gegossen

Matthew Morrison kimdir?

42 yaşındaki Matthew Morrison, eski Fox serisindeki Will Schuester rolüyle tanınan Tony ve Emmy ödüllerine aday gösterilen bir aktör, dansçı ve şarkıcıdır. Glee .

Küçük ekranda ilk başrolünü oynamadan önce, çeşitli Broadway ve Off-Broadway yapımlarında kendisine bir isim yaptı. Sahnedeki en önemli rolü 2002'den 2004'e, filmin orijinal kadrosunda Link Larkin olarak rol aldığı zamandı. Saç spreyi .Daha yakın zamanda, yeniden bir araya geldi Glee ortak yaratıcılar Ryan Murphy ve Brad Falchuk 2019’da başrolde Amerikan Korku Hikayesi: 1984 .

Morrison’ın başrol oyuncusu karizması birkaç tanıdık ismin dikkatini çekti. 2010 yılında Kristen Bell ortaya çıktı Bize aktörle kısaca çıktığını söyledi.

Bell, 'Aslında Matty Marrison ile üniversiteye gittim,' dedi. İkili, New York Üniversitesi'ndeki Tisch School of the Arts'a katıldı ve ikisi de mezun olmadan önce sahnede çalışmak için ayrıldı. 'Aslında çok kısa bir süre çıktık, bu yüzden belki de Matt Morrison'ın en sevdiğim parçası olduğunu söylemeliyim Glee çeşitli nedenlerle. 'Ayrıca Glee rol arkadaşı ile çıktı. Michele'yi oku . 2014 kitabında Esmer hırs , yazdı , “Daha önce Jenna Ushkowitz ve Matthew Morrison ile Broadway'de çalışmıştım. Matt yıllardır arkadaşımdı ve aslında o gün bir Broadway ritmi için geçmiştik. ' Bununla birlikte, ikisi, Glee'nin zirvede olduğu röportajlarda nadiren bundan bahsetti.

2014 yılında Morrison, üç yıllık kız arkadaşı Renee Puente ile evlendi. Çiftin 2017 doğumlu Revel James Makai Morrison adında bir oğlu var. Babasının şarkı söyleme ve dans etme konusundaki inkar edilemez yeteneğini miras alıp almayacağını merak ediyoruz:

Wie alt ist Whitney Mathers?

Matthew Morrison'dan Neden Herkes Sosyal Medyada Nefret Ediyor?

Anti-Morrison hareketi, 24 yaşındaki Carleigh Spence, aka @filmdenkare . İçinde, takipçilerine Morrison hariç herkesin sağlık hizmetlerine erişimi hak ettiğini söylüyor. Video bugüne kadar 385.000'den fazla beğeni topladı.

@filmdenkare

cehenneme gitmek #Gelinlik #Hayvanlar

♬ orijinal ses - TEEN SCIENTIST

Spence anlatır Telaş 'oyuncuya karşı içgüdüsel bir tiksinti' hissettiğini ve bu nedenle TikTok videoları için 'benden ona asla bilmeyeceği sözsüz bir kan davası' konseptini ortaya attı.

Duyguları, konsepte sırt çeviren diğer TikTokerler tarafından paylaşılıyor. Kullanıcılar, Glee'deki her şüpheli hareketi, Morrison'ın karakteriyle incelediler. Geriye dönüp baktığımızda, gösterinin eski genç hayranları aniden Bay Shuester'ı biraz ürkütücü olarak gördü. Ne de olsa bu çağda hangi lise öğretmeni öğrencilerine 'The Thong Song' şarkısını söylemekten kaçacaktı?

Yazar Joan Nathan'ın İzebel deneme, “[Shuester] tanıdık veya korkutucu hissetti. Bay Shuester'ı kendi drama öğretmenimin eylemlerinde gördüm ve birinci sınıf İngilizce öğretmeninin ev ödevlerine notlar verirken kızların masalarının üzerinde biraz fazla eğildiğini gördüm. '

'Nefret ettiğimiz gerçekten Matthew Morrison değil,' diye açıkladı. 'Will Shuester.'

Morrison ve Schuester'dan esinlenen yalancı içerik artık kendi türünde. Shuester'ı ciddi suçlarla suçlayan şu videoyu izleyin:

Wie lange ist Ynw Melly im Gefängnis?

@ mic.tok

2. bölümdeki gibi ✍️ #glee #gleetok #sevgililer #schuetok

♬ orijinal ses - Michaela

… Veya kendinizi yeni Rick-roll ile tanıştırın:

@ jocelyn.in.ur.ear

ÇOK İYİ GÖRÜNÜYOR 🤪🤪 #harrystyles #harrystylesvids #harrystylesedit #harries #directioner #tek yön #mevlana #glee #gleek # korkutucu

zooey deschanel dating property bruder
♬ REMI WOLF - FOTOĞRAF KİMLİĞİ (YAVAŞ) - Daycore ver.

Diğerleri, eski bölümlere taze gözlerle bakarken gözyaşlarına indirgeniyor.

@kafadergisi

Topluma bu iğrenç şeytani canavarın olmadığı cuma 13'ünde olmaz. #fyp #senin için #glee #mrschue

♬ orijinal ses - bryan cranston lovebot

Matthew Morrison Nefreti Son zamanlarda Daha da Kötüleşti

Bu noktada, zavallı Morrison mola veremez. Aralık ayında başrolde oynadı. Dr. Seuss’un Grinch Müzikali! NBC'de. İdeal bir seçim gibi görünüyordu — Morrison, bunu başarabilecek birkaç şarkı söyleme / dans etme / rol yapma üçlü tehditten biridir. Ancak eleştirmenler prodüksiyonu şaşırttı. Sonia Rao Washington post bunu 'rahatsız edici' olarak nitelendirdi ve Morrison’ın oyunculuğunu 'kasvetli' olarak nitelendirdi.

Ve izleyiciler kabul etti. Bu korkunçtu. Çocuklarım dün gece kabus gördü. Bu sırıtış gibi görünmüyordu bile! ' bir Twitter kullanıcısı yazdı .

'Matthew Morrison'a, grinch hakkındaki tuhaf cinsel yorumunu izledikten sonra ihtiyacım olan tüm terapinin faturasını gönderiyorum,' başka ekledi .

Viral bir şakanın aktör için gerçek bir küçümsemeye dönüştüğünü görmek çok kötü, ancak tepkinin yakın zamanda azaldığını görmüyoruz - özellikle de bir sonraki performansı Grinch rolüne benziyorsa.

wurde live mit kelly abgesagt