Martha Stewart açıkça umursamıyor Gwyneth Paltrow . Film yıldızı Goop'a başladığından beri, yerli imparator onunla ciddi bir sorun yaşamaktadır. Stewart'ın Paltrow hakkında konuşmasını sağlamak çok da sürmedi.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust Plan

Paltrow Goop'a başladıktan sonra sorun başlamış gibiydi. 2013 yılında, TMZ Stewart'ı sokakta yakaladı ve ona kimin daha iyi bir yaşam koçu olduğunu düşündüğünü sordu, kendisi veya Paltrow. Stewart soruyla alay etti, 'Aman tanrım, koç olmak için yaşamak zorundasın!'Stewart, 2014 yılında Taşımak dergi tarafından bildirildiği gibi PageSix Paltrow'un sessiz olması gerekiyor. O bir film yıldızı, ”diye devam etti Stewart. 'Oyunculuğundan emin olsaydı, Martha Stewart olmaya çalışmazdı.' Stewart, Paltrow’un yaşam tarzı markası konusunda çok heyecanlanmış olmalı, yaşlı iş kadını bunu yıllardır sinsice küçümsemiyor ve son zamanlarda sinsi aşağılıklarına devam ediyor.

Ağustos 2019'da Stewart, podcast'inde Alex Rodriguez ile röportaj yaptı. The Corp , tarafından yazıldığı gibi Kesim . Eski Yankee, Stewart'tan Paltrow'un şu anda Goop ile ne yaptığını, Stewart'ın en parlak döneminde markasıyla ne yaptığını karşılaştırmasını istedi. 'Goop'u takip etmiyorum,' diye yanıtladı Stewart.

'Bazen sattığı ürünlere bakarım ... Her genç girişimciye iyi dileklerimle ve umarım çok, çok, çok farklı türde girişimciler olur ... eğer film yıldızları veya benim gibi çalışkan kadınlar, film yıldızı olmayanlarsa . İyi bir fikirleri varsa, başarılı olmalarını istiyorum. O yüzden iyi şanslar Gwyneth. ' Kelimeler yüzeyde güzel görünse de, Stewart’ın işaretini herhangi bir şeyle karıştırmak zor.

mit wem hat miranda blake betrogen?

Bu kan davası gerçek olmaktan başka bir şey olamayacak kadar iyi belgelenmiş olsa da, Paltrow geçmişte birçok magazin dergisi tarafından eşit derecede ünlü akranlarıyla kan davası açmakla suçlandı. 2018 yılında Radar Çevrimiçi bunu bildirdi Paltrow ve Julia Roberts kavga ediyordu çünkü Roberts, Paltrow’un eski kocası Chris Martin ile takılıyordu. Dedikoducu Polis bu söylentiyi kontrol etti ve yanlış olduğunu anladı. Çıkış, Paltrow'un Roberts'ın boşanmalarında Martin'in tarafını tuttuğunu iddia etti. Gerçekte, Paltrow ve Martin boşanmış bir çift için çok iyi anlaşırlar.

TAMAM MI! Nisan 2019'da bir makale yayınladı. Paltrow, Margot Robbie ile çekişiyordu. Paltrow'un iddia edildiği gibi Goop'a karşı hafif bir tavır olarak algıladığı şey üzerine. Dedikoducu Polis Robbie ile Paltrow arasında herhangi bir sert duygu hakkında hiçbir bilgisi olmayan Paltrow’un temsilcisiyle görüştü. Tabloidler, Paltrow'u kendi alanındaki diğer başarılı kadınlarla karşı karşıya getirmeyi seviyor. Bazen, Stewart'ta olduğu gibi, daha fazlası da vardır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.