Keith Urban ve Nicole Kidman’ın 14 yıllık evlilik, magazin dergileri tarafından sürekli sorgulanıyor. Alanlarının bu süper yıldızları sürekli boşanmanın eşiğinde eğer bu tehlikeli çıkışlara inanılacaksa. Bu yayınların Kidman ve Urban’ın sonsuza dek mutlu bir şekilde sona ermesi için bu kadar kesin olmasının birkaç nedeni var gibi görünüyor.Keith Urban, Nicole Kidman’ın Transcontinental Romance

Nicole Kidman’ın Keith Urban ile olan evliliğinin sorgulanmasının bir nedeni, sadece bir coğrafya meselesi gibi görünüyor. Her iki yıldız da Avustralya'dan gelse de Urban, Nashville'deki country müzik sahnesine daha yakın. Eşlerin hem Avustralya'da hem de Nashville'de evleri var, ancak magazin dergileri ileri geri gitmek aralarında evlilikte sürtüşmeye neden oldu.Geçen yaz, Yaşam tarzı bunu bildirdi Urban ve Kidman bölünüyordu Avustralya'ya “gergin” bir geziden döndükten sonra. İkili, Urban'ın ABD'ye döndükten sonra, eşlerin iki kızıyla birlikte gelmesinden sadece beş gün sonra kavga ettikleri iddia edildi. Çıkış için sözde bir 'içeriden' 'Nicole onu, genç müzisyen arkadaşlarının etrafında olmak için eve koşmakla suçladı - özellikle de kadın olanlar.' Dedikoducu Polis bu hikayeye bir an güvenmedi, bu yüzden Kidman'ın temsilcisine ulaştık ve raporun yanlış olduğunu kayıtlara bize bildirdik.

Avustralya, görünüşe göre çiftin evlilik sorunlarını çözmek için gittiği yer. Yeni fikir Temmuz ayı sonlarında ısrar etti, gerçek nedenin çift, evliliklerini düzeltmek için Avustralya'ya gidiyordu . Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, 'Keith ve Nicole, koronavirüs başladığından beri geri gelip gelmeme konusunda anlaşmazlığa düştüler' dedi. Urban sözde 'çok daha ünlü bir isim' olduğu ABD'de kalmak istiyordu, ancak karısı en yeni projesi üzerinde çalışmak için Avustralya'ya gitmeye kararlıydı. 9 Mükemmel Yabancı .Jennifer Aniston heiratete in Mexiko

'Keith, mükemmel bir koca olmak ve Avustralya'ya taşınmak için çok şey feda ettiğini düşünüyor, ama Nic her şeye sahip değil,' diye itiraf etti. Bu hikayenin çıkışının haklı çıkardığı tek kısmı, ikisinin gerçekten Avustralya'ya seyahat etmesi ve böylece Kidman'ın filmini çekebilmesiydi. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında zaten kanıtlanmış söylentileri geri dönüşüm için satış noktasına çağırdı.

Soldaki Nicole Kidman, Keith Urban

(Getty Images)Asla Bitmeyen, Acımasız Dövüşler

Keith Urban ve Nicole Kidman'ın şiddetli kavgalar yaşadığına dair neredeyse sürekli raporlar var. Çiftin kendi evlerinin mahremiyetinde kavga edip etmediği veya daha halka açık bir yerde , Sözde gazeteler için 'casuslar' tüm ayrıntılara sahip ve bunları paylaşmaktan çok mutlular. Bazen bu kavgalar çok kötüleşiyor ikisi birlikte halka açık görünmeyi bile reddediyor içerdekiler ısrar ediyor. Dedikoducu Polis yıllar içinde bu raporların epeyce bir kısmını gördü.

Geçen sonbaharda, KB iddia edildi Kidman ve Urban, bir yardım galası sırasında 'büyük bir hesaplaşma' yaşadı . İkilinin, olayın en başından beri birbirleriyle uyumsuz oldukları ve kaynakların, ikilinin birlikte fotoğraflanmayı reddettiğini bildirdiği bildirildi. Sonunda, eşler arasındaki gerginlik arttı.

Bir kaynak 'Nic tam bir durumdaydı,' dedi ve ekledi, 'Her zaman en büyük şampiyonu olmasına ve kariyerini desteklemesine rağmen, bir yabancı gibi davrandığı ve son projelerine ilgi göstermediği için Keith'e saldırıyor gibiydi. . ' Kavga, Kidman'ın 'gözyaşları içinde masasından' kaçmasıyla sonuçlandı. Kesinlikle bu hikayenin her parçası tamamen saçmalıktı. Dedikoducu Polis Çıkışın tasvir ettiği olaylar dizisini reddeden çifte yakın kaynağımıza ulaştı.

Bu yılın başlarında, Kadınlar Günü gerçek nedenin ısrarla Keith Urban, Grammy'lere tek başına geldi Kidman ile yaşadığı büyük kavga yüzündendi. Urban, o sırada gazetecilere karısının grip olduğunu söylemesine rağmen, bu kuruluşun 'içeriden' tam tersine inanıyordu. Gerçekte, kaynak ikilinin Urban’ın müzik kariyerine olan bağlılığı için savaştığını itiraf etti. Kaynak coşkulu bir şekilde, 'Nicole kızlarla birlikte evden dışarı fırladı,' dedi.

Dedikoducu Polis Kayıtta hikayeyi reddeden ve hatta 'Sanırım sayfalarını bir şekilde doldurmaları gerekiyor' diyen Urban'ın temsilcisine bir kez daha ulaştı. Nicole Kidman'ın bu yıl Grammy'lere katılmamasının nedeni, magazinlerin ısrarına rağmen gerçekten hasta olmasıydı.

Devam eden koronavirüs salgınıyla, magazin dergilerinden çeşitli çiftlerin ya kavga ettiğini ya da ayrılmanın eşiğinde olduğunu iddia eden düzinelerce hikaye geldi. Elbette Yaşam tarzı bu en yeni eğilimi bu yaz Kidman ve Urban'a uygulayarak, ikisinin durmaksızın savaşıyorlardı kilitleme sırasında. 'Nicole ve Keith birlikte bu kadar zaman geçirmeye alışkın değiller,' diye iddia etti.

Bunun tek bir kelimesi bile doğru değildi Dedikoducu Polis keşfetti. Urban, karantina altındaki durumu hakkında konuştu. ile röportaj VE Çevrimiçi ve 'çok ve çok aile zamanı geçirdiğini ve bundan gerçekten keyif aldığımı' söyledi. Her ihtimale karşı, bize hikayenin 'doğru olmadığını' söyleyen Kidman'ın temsilcisine de ulaştık.

Solda Nicole Kidman, sağda Keith Urban, çok aşık görünüyor.

(Getty Images)

Anne Hathaway Ehemann Adam Shulman

Kidman, Kentin Güveni Var, Kıskançlık Sorunları

İkisi hakkında da kıskançlık iddiaları ortaya çıktı. Her ikisi de Keith Urban ve Nicole Kidman eşlerinin eylemlerinden ötürü kıskançlıklarını dile getirmişler. Hatta bazı gazeteler Kidman'ın birkaç A listesindeki ünlü kadınları 'uyaracak' kadar ileri gittiğini iddia etti. kocasından uzak dur .

2017'de geri dönüş, Star bunu yazdı Urban'ın karısına kızdığı iddia edildi onu öpmek için Big Little Lies Emmy'lerde başrolü paylaşan Alexander Skarsgard. Çıkışta gevezelik eden bir kaynak, 'Keith, kızları da dahil milyonlarca izleyicinin önünde Mr. Perfect'le' öpüştüğü 'için Nicole ile gerçekten yattı.' Kocasıyla yüzleştikten sonra Kidman, sözde 'büyük gecesini gözyaşları içinde geçirdi.' Dedikoducu Polis Kidman'ın o gece bir Emmy kazandığını ve gecesinden çok memnun göründüğünü, hatta ödülünü kazandıktan sonra kocasının ona sahne arkasında tutkulu bir öpücük verdiğini kaydetti. Konunun tamamen çözüldüğünden emin olmak için, çıkış hikayesinin tamamen uydurma olduğunu bize temin eden çifte yakın kaynağımızla görüştük.

Bununla birlikte, kıskançlık çizgisine sahip tek kişi Urban değil. Aynı çıkış daha sonra ısrar etti Kidman Urban'dan boşanacaktı çünkü 'seksi bir kızıla' sarılırdı. Bu tabii ki yanlıştı, tıpkı 2019 raporundaki gibi Kadınlar Günü iddia etti Kidman, pop yıldızı Taylor Swift'in Urban'dan uzak durmasını istedi . Bu, Urban'ın Swift’in 'Lover' adlı şarkısının cover'ını yaptı. Urban, Instagram'da şarkıyı övdü ve Swift ona bunun için teşekkür etti. Kelimenin tam anlamıyla olan buydu.

Solda Nicole Kidman, sağda Keith Urban

(Getty Images)

Wer ist Jaden Smith Dating jetzt

Keith Urban, Evlilik Başarısızlıkları İçin Suçlu mu?

Keith Urban, özellikle çiftin evliliğinin düşüşü . Magazin dergileri genellikle ülke müziği süperstarını olumsuz olarak hedef alır, hatta küçük düşürücü , hikayeler ve söylentiler. Sonra Kidman'ın kocasının on yıldan uzun süredir yaşadığı ayık yaşam tarzını sonunda terk edeceğinden korktuğuna dair söylentiler var. Gazeteler, herhangi bir küçük veya büyük yaşam değişikliğini çılgınca spekülasyon yapmak için kullanır. Urban nüksetecek Kidman ile evliliği için kıyamet habercisi olacak.

Martta, KB iddia eden bir makale yayınladı Keith Urban bir 'havalı' koç tutmuştu . Görünüşe göre country müzik yıldızı 'bütün görünüşünün eskimiş olduğunu' biliyordu ve 'çocuklara nasıl ayak uyduracağını' öğrenmek istiyordu. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeye daha fazla dayanamazdı. Saçma makalenin iddialarına gülüp söylentileri yalanlayan Urban’ın temsilcisine ulaştık. Urban, sözde 'tarihli' görünümüne rağmen hala oldukça popüler, bu yüzden şarkıcının şimdi işleri değiştirmeye çalışması pek olası görünmüyordu.

2007'de, ikisi düğümü bağladıktan sadece birkaç ay sonra Urban, karısının ısrarıyla rehabilitasyona başladı ve ayık yolculuğuna başladı. O zamandan beri, şarkıcı kariyerine, ailesine ve ayık kalmaya kendini adamıştır. Kidman hala Urban relapsing konusunda endişeleniyor. özellikle turdayken , göre Küre . Dedikoducu Polis Urban tamamen ayık olduğu ve hala da öyle olduğu için, sahte masalı kolayca çürüttü.

Bir tabloid, çoğu zaman çürütülmüş TAMAM MI! hatta bunu iddia edecek kadar ileri gitti Nicole Kidman, Keith Urban'ın yalnız kalacağına güvenmedi . Çıkış, Urban’ın Kidman ve kızlarının kaldığı Avustralya’ya yaptığı kısa ziyaretin ardındaki nedenin Kidman’ın zamanını turdan tek başına geçirmesini istememesi olduğu konusunda ısrar etti. Nicole, Keith'in Amerika'da kendi cihazlarına bırakılması fikrine katlanamıyordu. Bir kaynak, evlilikleri hakkında o kadar çok spekülasyon yapıldı ki kendisini gerçekten güvensiz hissediyor ”dedi. Dedikoducu Polis bu hikayenin atlamadan itibaren yanlış olduğunu biliyordu. Güvenilir kaynağımız bize Kidman'ın kocasını kendisine gelmeye zorlamadığını ve onsuz ne yapacağı konusunda endişelendiğini söyledi.

Güvenli Bahis Yapmak

Nicole Kidman ve Keith Urban hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda, magazin dergileri genellikle her iki tarafı ortada oynayacaktır. Çıkışlar ikisinin kesinlikle bölündüğünde ısrar ederken, şirket aynı zamanda ikisi evliliklerini 'kurtardı' öyle ya da böyle. Bu, genellikle yüzü kurtarmak için kullanılan klasik bir tabloid mecaz. Çift, magazin gazetesinin ısrar edeceği konusunda ısrar ettikten sonra ayrılmazsa, çünkü 'Evliliklerini kurtardı.' Çift sonunda ayrılırsa, çıkış, başarılı tahminleri üzerine övünebilir.

Bu magazin dergilerinin Keith Urban ve Nicole Kidman’ın boşanacağını tahmin etmesinin çok önemli başka bir nedeni daha var: Bunu yapmak için çok fazla para var. Kidman ve Urban günümüzün en ünlü ünlü çiftlerinden biri ve tamamen aşık görünüyorlar. İkisi ayrılsaydı, hayranlarının çoğu için kesinlikle şok edici olurdu. Bu çıkışlar bunu biliyor ve bundan yararlanıyor. Urban ve Kidman ayrılmaya karar verirse, bu tür düşük seviyeli süpermarket dedikodu paçavraları haberi ilk bildirenler olmayacak. Bir şey olursa, Kidman veya Urban veya her ikisi de bunu yapanlar olurdu.