Tim McGraw ve İnanç Tepesi yaklaşık 24 yıldır evliyim ve üç kızı birlikte başarıyla büyüttü ama mutlu görünen çiftin yaklaşan boşanmasına dair sahte söylentiler yıllardır dolaşıyor. Dedikoducu Polis yıllar içinde bu iddiaların çoğunu çürüttü, ancak bu çiftin neden çekici göründüğünü merak ediyoruz çok özel bir söylenti . Araştırmamız sonucunda farkına vardığımız neden, McGraw’ın tertemiz geçmişinden kaynaklanıyor olabilir.

Tim McGraw takım elbise ve kovboy şapkasıyla Faith Hill

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Tim McGraw’ın Bağımlılıkla Mücadelesi

olmasına rağmen Faith Hill ve Tim McGraw mutlu bir şekilde evli ve aşık gibi görünen birçok magazin dergisi, Hill'in durumu ve McGraw’ın evliliği konusunda şüphe uyandırıyor. Bu kanalların eşlerin ilişkileri hakkında çılgınca spekülasyon yapmak için kullandıkları en büyük bahanelerden biri, McGraw'ın alkolizmle mücadele ettiği gerçeğidir. Country müziği yıldızı, birçok vicdansız dedikodu paçavrasının sıklıkla yararlandığı bir gerçek olan ayıklık yolculuğu konusunda son derece açıktı.

Wolf der Wall Street echte Frau

https://www.instagram.com/p/B3R8o83HtzD/

McGraw, 2008'de ayık olma kararını verdi. Kararının birkaç nedeni vardı, ancak en büyüğü şunlardı: karısı ve kızları . McGraw, Oprah Winfrey’in yaptığı sırada, 'Çok fazla içtiğimi bildiğim noktaya geldi,' dedi. Usta sınıfı Televizyon şovu. Kişisel ilişkilerimi etkilediğini biliyordum. Mesleki ilişkilerimi etkiliyordu. Ailemi etkiliyordu. Beni olmak istemediğim bir kişiye dönüştürüyordu. '

McGraw o zaman hayatında bir değişiklik yapması gerektiğini fark etti, “Hayatımdaki her şeyi kaybedebileceğim bir noktada olduğumu biliyordum. Her şeyden önce ailem. ' Onun çok yaklaştığını bilerek onun için en önemli insanları kaybetmek Tim McGraw'ın aniden ayık olmak için ani bir seçim yapması için bir katalizör olduğunu kanıtladı.

https://www.instagram.com/p/BomlEiYAqqg/

O zamandan önce McGraw, hayatının yıllarını içerek geçirmişti ve kendi annesi bile bu konuda yorum yapmıştı. 'Bu Senin Aşkın' şarkıcısı 'Önceleri, annem bana şunu söylemişti,' Bunu yapmayı bırakmalısın, yoksa bu senin için bir sorun olacak, 'dedi. McGraw, alkolizminin köklerini, profesyonel beyzbol oyuncusu Tug McGraw'ın oğlu olduğunu doğrulayan doğum belgesini bulduğu ana kadar takip edebildi.

McGraw bir müzik kariyeri peşine düştüğünde, sahnede iken sinirlerini yatıştırmaya yardımcı olmak için bir bardak “sıvı cesaret” içmeye başladı. McGraw, 'Asla bir gösteri yapmadım - içimde alkol yoksa ya da başka bir şey olmasaydı sahneye adım attığım zamanlara muhtemelen bir yandan güvenebilirdim,' dedi McGraw. Bu alışkanlık, taşralı şarkıcının popülaritesi hızla artarken devam etti, ancak çok geçmeden McGraw, özellikle kızları için yarardan çok zarara yol açtığını fark etti.

Solda deri ceketli ve kovboy şapkalı Tim McGraw, sağda Faith Hill beyaz

(s_bukley / Shutterstock.com)

Wie alt ist Bob Ross?

Ailesi İçin Değişen

'Çocuklarımın büyüdüğü noktaya geldi ve fark ettikleri noktayı çok aştı.' McGraw dedi , 'Ve fark ettiklerini fark ettim.' Faith Hill sonunda kocasını oturdu ve bağımlılığı ile başa çıkmaya zorladı. 'Karın sana çok ileri gittiğini söylediğinde, bu büyük bir uyandırma çağrısı olur. Bu ve sahip olduğun her şeyi kaybedeceğinin farkına varmak. Parasal olarak değil, kariyer açısından değil, ailevi açıdan. '

https://www.instagram.com/p/Bw7VsjUAfPb/

Başlamadan önceki gece Sesini Yaşa tur, McGraw, ertesi gün tura başlamak için Florida'ya uçmadan önce son bir geceyi 'tamamen içip içerek' geçirdi ve o zamandan beri hiç içki içmedi. Yollarından biri McGraw bağımlılıktan kurtulmayı başardı daha sağlıklı olmak için yaşam tarzını değiştiriyordu. 'Egzersiz yapmak, sahneye çıkmak için harika bir yol. Sahneye çıktığımda adrenalinim gidiyor ve ben hazırım. ' Yaşam tarzındaki değişikliğin ülke müziği efsanesi ve aynı derecede ünlü eşi için harikalar yarattığı açıktır, ancak bazı gazeteciler hala ikisinin açık olduğunu bildirmeye devam ediyor. boşanmanın eşiğinde .

Faith Hill Tim McGraw'dan Ayrılıyor mu?

Birçok magazin dergisi yanlışlıkla Hill'in McGraw'ı terk edeceğini tahmin etti. 2018'in başlarında, Star Bahamalar'daki bir tatilin ardından Hill'in 'plaj havlusunu atmaya hazır' olduğunu ve kocasını terk et . 'Yıllarca sessizce acı çektikten' sonra, sözde McGraw'ın bağımlılıkla savaşmasıyla, Hill'in 'kızları uğruna onu bir arada tutmaya çalıştığını ... ancak birkaç yıl içinde boş bir yuva olması umuduyla, içerdekiler onun olabileceğini iddia ediyor. Yıllarca ayrı büyüdükten sonra Tim'le yalnız başına terkedilemeyeceğini fark etti. ' Dedikoducu Polis ikisinin boşanmak istediği fikrini destekleyecek tek bir kanıt parçası bulamadı. Aslında, o yaz birlikte turneye çıkarak birlikte her zamankinden daha fazla vakit geçiriyor gibiydiler. Bu söylenti çınladı, bu yüzden yanlış olduğuna karar verdik.

Söylentiler burada bitmedi. Ekim ayında Küre iddia edildi Tim McGraw ve Faith Hill evlilik sorunları yaşıyordu. korkular üzerine düşüyordu. Şüpheli bir kaynak, saygın tabloid gazetesini bilgilendirdi: “Faith, hayatında alkol ve uyuşturucudan kurtulmazsa Tim'i paketlemekle tehdit etti. Tim ailesini kaybetmek istemedi, bu yüzden ayık kaldı ama onu tekrar aşağıya doğru gönderen bir tetikleyici her zaman olabilir. ' Sözde ihbarcı, 'Faith bir kontrol manyağıdır ve Tim'in kontrol dışı parti yapması sürtüşme yarattı ... Aralarındaki iletişim hatları yıpranır ve kavgalara yol açar.' Bu hikaye çocuk oyuncağıydı Dedikoducu Polis çözmek için. Her ikisi de Tim McGraw ve İnanç Tepesi sosyal medyada birbirlerine olan aşkları konusunda çok açık davrandılar ve McGraw bile söyledi İnsanlar Hill'in hayatını kurtardığını söyledi.

https://www.instagram.com/p/BpkIHqYAe0U/

Ardından gelen bomba iddiaları geldi TAMAM MI! o Hill ve McGraw 165 milyon dolarlık boşanmaya gidiyordu 'kavgalar, sırlar ve yalanlarla' geçen yıllar sonra. Bir 'kaynak', çiftin 'aylardır pratik olarak ayrı hayatlar yaşadığını' ve bunun sadece 'evrakları kimin önce dosyalaması' meselesi olduğunu söyledi. McGraw’ın sözde “çapkın” kişiliği Hill'de kıskançlığa neden oldu ve bu da kavgalarla sonuçlandı. Hill ayrıca kaynağa göre geçmişte 'flörtöz' olarak tanımlanmış ve 'Tim'e endişelenmesine neden olmuştur'. Bu hikayenin tek bir kelimesi bile doğru değildi Dedikoducu Polis belirleyebilir. Bu iddiaları reddeden Hill ve McGraw adına konuşma yetkisine sahip bir temsilciye ulaştık. Bu isimsiz, muhtemelen sahte bir kaynaktan çok daha itibarlı.

Solda siyah elbiseyle Fath Hill, sağda takım elbise ve kovboy şapkası içinde Tim McGraw.

(DFree / Shutterstock.com)

Hill, McGraw Para İçin Mücadele mi?

Bu tür magazin hikayelerinde para çok fazla gelir. The Küre özellikle aptalca bir söylentinin arkasında McGraw ve Hill savaşmaya hazırlanıyorlardı birleşik servetlerinin üzerinde. Hill'in McGraw'dan ayrıldıktan sonra ülke müziği servetinin çoğunu elinde tutmak için boşanma avukatları ile görüştüğü iddia edildi. Görünüşte sahte bir kaynak şöyle açıkladı: 'Faith ve Tim arasındaki her şey kötü olduğu için, avukatlarına payından daha fazlasını alıp gitmesini sağlama talimatı verdi.'

Kaynağa göre, Hill ve McGraw'ın hala birlikte olmasının tek nedeni, üç kızı - Gracie, 23, Maggie, 21 ve Audrey, 18. Artık kızlar oldukça büyüdüler ve yuvayı terk etmeye hazırlandıklarına göre, cepheye ayak uydurmak için sözde bir neden kalmamıştı. Dedikoducu Polis bilinmeyen bir bahşişçinin sözüne güvenemedi, bu yüzden kocası hakkında kendi sözleriyle ne söylemek zorunda olduğunu görmek için Hill’in Instagram sayfasını kontrol ettik. 'Bu Öpücük' şarkıcısının her ikisinin de onuruna yaptığı bir gönderi kocası ve rahmetli babası Babalar Günü'nde Hill'in boşanmak istediği fikrini ortadan kaldırmış gibiydi.

https://www.instagram.com/p/ByykbwbHSOD/

Bernstein 600 Pfund Leben, wo ist sie jetzt

Ülke müziği eşleri hakkında sayılamayacak kadar çok sayıda çürütülmüş hikaye var. Her zaman net olan Dedikoducu Polis boşanma tahminlerini bildiren bu şüpheli kuruluşların hiçbirinin içeride neler olup bittiğine dair hiçbir fikri olmamasıdır. Tim McGraw ve Faith Hill’in evliliği . McGraw bir zamanlar alkolizmle ilgili bir sorun yaşamış ve geçmişte gürültülü bir hayat yaşamış olsa da, açıkça yeni bir sayfa açtı ve bu takdir edilmesi gereken bir şey. Ancak bu satış noktaları olumlu hiçbir şeyle ilgilenmiyor. Tabloidler olumsuzluk üzerinde gelişmek ve uzaktan pozitif herhangi bir şeyi alıp negatif ve skandal bir şey haline gelmek için benzersiz bir yeteneğe sahip. Bu değersiz dergilerin McGraw ve Hill ile aynı şeyi yapması şaşırtıcı değil.