Bradley Cooper - Lady Gaga İkili filmde göründüğünden beri, sözde aşk hikayesinin etrafta dolaştığı, Bir yıldız doğdu , birlikte. Geçen yaz bir tabloid, Cooper'ın şarkıcıyla 'ilişkisini' kamuoyuna göstermeye çalıştığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi çıktığında düzeltti. Bir yıl geçti ve ne Cooper ne de Gaga aralarında romantik bir şey yaşandığını doğrulamadı.

Geçen yıl, tabloid TAMAM MI! , iddia edilen Cooper ve Gaga hala aşklarını saklamaya çalışıyorlardı . Güvenilmez yayın, ikisinin bir süredir 'sessizce çıktığını' iddia etti, ancak Cooper eski yardımcı yıldızıyla işleri resmileştirmeye hazırdı. Bradley halka açılmaya hazır. Yaz mevsimini birlikte geçiriyorlar, çok fazla iç mekanda zaman geçiriyorlar, ancak şimdi normal insanlar gibi olmak ve halka açık yerlerde takılmak istiyor ”dedi.Tim Mcgraw und Faith Hill Scheidungsgerüchte

Sözde içeriden biri ayrıca Cooper'ın eski kız arkadaşı ve kızı annesi Irina Shayk'in 'ayrılmalarından sonra en az altı ay boyunca kimseyle halka açılmayacağına karar verdiğini' belirtti. O ve Shayk ayrılalı sadece iki ay olmasına rağmen yeterince zaman geçmişti. Sözde içeriden biri, Gaga'nın o sırada halka açılıp açılmayacağından 'emin olmadığını' ve bir karar vermeden önce daha ikna edilmeye ihtiyacı olduğunu iddia etti. Sahte kaynak, şarkıcının 'yuvayı yıkan' olarak anılmaktan korktuğunu ve herhangi bir ayak parmağına basmak istemediğini açıkladı.

Söylediğimiz gibi, bu hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga için ayrı temsilcilerle kontrol edildi ve ikisi de makalenin tamamen uydurma olduğunu ve Cooper ile Gaga'nın çıkmadığını doğruladı. Gerçekte, eski yardımcı yıldızlar beyaz perdede iyi bir kimyaya sahipti ve sinematik bir çifti canlandırmak için olağanüstü bir iş çıkardı, ama hepsi buydu. Magazin dergileri kurgusal aşklarını alıp yarattılar düzinelerce yanlış hikaye ikisinin gerçek bir birlikteliği hakkında.

Geçen yıl baskın yaptık TAMAM MI! , iddia etmek için Cooper ve Gaga birlikte yaşamaya başladı . Sahte hikaye, Gaga'nın Malibu'yu piyasaya sürmesinden sonra eski kostarların birlikte bir yer aradıklarını duyurdu. Güvenilir olmayan yayın ayrıca şarkıcının Cooper için Christian Carino ile ilişkisini bitirdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis sadece bunun yanlış olduğunu öğrendi. O sırada Cooper hala Shayk'la birlikteydi ve Gaga'nın bir sözcüsü hikayeyi yalanladı.

Bu yılın başlarında, National Enquirer iddia etmek için Lady Gaga, Bradley Cooper'dan ayrıldı . Bu da yanlıştı. Gaga, Cooper'a asla romantik bir şekilde dahil olmadıkları için taşınmamıştı. Şarkıcı başladı yeni ilişki Michael Polansky ile, prizin iletmeye çalıştığı şeye rağmen sağlıklı ve normal bir şekilde.

sind paris und nicole freunde

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.