90'ların sonundaki popüler şovun yeniden başlatılması Seks ve Şehir HBO Max'e yöneliyor ve canlanmada bir yıldız bariz bir şekilde eksik. Yıllardır söylentiler var. kötü kan Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall , bu yüzden insan yiyen Samantha Jones'u canlandıran Cattrall'ın projeye katılmamayı seçmesi şaşırtıcı değil. İki oyuncu arasındaki işlerde bir uzlaşma olduğu yönündeki magazin söylentilerine rağmen, bu son haber bazı köprülerin yakılamayacağını kanıtlıyor.Kim Cattrall 'SATC' Yeniden Canlanmasını Göstermiyor

Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall’ın iddia edilen kan davası en az on yıl öncesine dayanıyor. Cattrall, uzun süredir, ülkeyi terk etme kararının arkasında zehirli bir çalışma ortamı olduğu konusunda ısrar ediyor. Seks ve Şehir büyük bir şaşkınlıkla bile, sonsuza dek geride bırakılan franchise üçüncü bir film için hayran desteği .Kim Cattrall, birlikte bir telefona bakarken Sarah Jessica Parker

(Jim Helmes / Shutterstock.com)

Blake Shelton und Gwen Stefani ZwillingeCattrall, franchise dışında kalma kararında kararlılığını sürdürdü ve serinin Samantha Jones olmadan ilerleyemeyeceği yönündeki daha önceki iddialarına rağmen, Parker görünüşe göre bunu kabul etti. Geçmişte, Parker hayal kırıklığını dile getirdi alamadığı SATC 3 yerden, Cattrall'ın çokça suçladığı bir şey. Ancak eleştirmenlere karşılık verdi ve suçtan aslanın payını almasının haksızlık olduğu konusunda ısrar etti.

Neredeyse bir yıldır istediğim 'hayır' ya da bir diva için söylediğim bir şey hakkında herhangi bir olumsuz baskı duymak oldukça sıra dışı. Cevap her zaman hayır ve saygılı, kesin bir hayırdı.

Sex And The City

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Welche Pille nahm Melissa McCarthy, um Gewicht zu verlieren?

Cattrall, 'Hiç para istemedim, asla proje istemedim,' diye devam etti. 'Bir tür diva olarak düşünülmek kesinlikle saçma.' Bazı çirkin çıkışlar iddia etse de Cattrall değiştirilecek Samantha Jones karakterinin devam edebilmesi için, bu baharda New York'ta prodüksiyona başlaması planlanan yarım saatlik on bölümlük dizide şımarık sarışının görünmesi için herhangi bir plan yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lori Loughlin’in Hapishane Görevinden Sonra 'Eşiğinde' Evliliği

Wo ist Gänseblümchen vom Felsen der Liebe

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor' mu?

Chris Tucker'ı Artık Filmlerde Neden Görmüyorsunuz?

Meghan Markle ve Prens Harry Hamilelikten Para Kazanmaya Çalışıyor Duyurusu?

Claudia Conway, Annesi Kellyanne'nin Trump Diss Song'a Danseden Odadan Kaçmasını Sağlıyor