Kate Beckinsale her zaman Vampir Ölüm Satıcısı Selene olacak. Yeraltı dünyası dizi. Ancak Beckinsale, başka bir role evet deseydi altın bir zırhla süslenebilirdi. Beckinsale, kariyerinin başlarında Diana Prince / Wonder Woman oynama şansı sunulduğunu açıkladı. Hayal etmesi zor olsa da Gal Gadot dışında kimse mermilerden kaçmak ve adaletle savaşmak, bu çok da zor değil Beckinsale bunu mükemmel bir şekilde başarabilirdi .

Kate Beckinsale’in Bağlılık Kararı Yeraltı dünyası

2017'de Beckinsale, 2000'li yılların ortalarında yarı tanrıçayı tasvir ettiğinden bahsettiğini iddia etti. Oyuncu, Joss Whedon'un yönettiği filmle Warner Bros.'un DC karakterini beyazperdeye taşımak istediğini belirtti. Proje gerçekleşmemiş olsa da Beckinsale senaryoyu okudu ve 2017 filmine yakın bir şey olmadığını kabul etti.Beckinsale ayrıca başka bir daracık kostüm giyip giyemeyeceğini bilmediğini de açıkladı. Tek parça streç giysi giymek için çaresiz miydim bilmiyorum. Zaten lastik pantolonu yaptım, ”dedi. 'Bir noktada çocuğunuzun olduğunu ve onları ne kadar utandırabileceğinizi kabul etmelisiniz,' Beckinsale şaka yollu yorum yaptı .

İle ayrı bir röportajda Vogue , Beckinsale'e neredeyse süper kahramanı oynaması soruldu. “Evet, çok uzun zaman önce [yapımcı] Joel Silver'ın dahil olduğu bir dönem vardı. Ama çok güzel sonuçlandı. Bu, Gal [Gadot] 'un yaptığı harika bir filmdi ”demişti aktris. Parçayı geri çevirmekle ilgili herhangi bir pişmanlığı olup olmadığı sorulduğunda, yapmadığını iddia etti.
'Hayır. Okuduğum senaryoya göre korkunç bir film olurdu. ' o açıkladı .

Yeraltı dünyası Vs. Mucize kadın

Yeraltı dünyası dört devam filmi ve bir animasyon filmi üretti. Film dizisi 2003 yılında son filmle başladı. Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları Dizi genel olarak olumsuz eleştiriler alırken çok büyük bir takipçi kitlesi kazandı. Toplamda, altı film gişede 539 milyon dolar hasılat yaptı. Mucize kadın 2017'de piyasaya sürüldü ve ezici bir çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve gişede ve filmin devam filminde 821 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Wonder Woman 1984, Bu yıl daha sonra piyasaya sürülecek olan filmin de büyük bir hit olması bekleniyor. Gelecek hakkında konuşulurken Yeraltı dünyası filmler Beckinsale artık onların bir parçası olmayacağını belirtti. Geri dönmeyecektim. Aktris, bunlardan bolca yaptım ”dedi.