Kate Beckinsale Hollywood'un en ateşli kadınlarından biri, bu yüzden böyle düz bir yaşam tarzı yaşaması şaşırtıcı olabilir. Oyuncu, hiç içki içmediğini veya uyuşturucu kullanmadığını ya da tek gecelik ilişki yaşamadığını iddia ediyor. Suçlu bir zevki varsa, bu genç erkeklerin şirketidir.

1995'ten 2003'e kadar, 47 yaşındaki Beckinsale, yaşına uygun oyuncu Michael Sheen ile çıktı. (Çift, 21 yaşında bir kızı olan aktris Lily Sheen'i paylaşıyor.) Yeraltı dünyası yönetmen Len Wiseman Ertesi yıl, ancak o zamanki kocası, uzlaşmaz farklılıkları gerekçe göstererek 2016'da boşanma davası açtı.O zamandan beri Beckinsale, neredeyse yarısı yaşında erkeklerle sahada oynuyor. Ve bu konuda da utangaç olmadı. Tabloids, randevu gecelerini belgeleyen bir tarla günü geçirdi LA çevresinde (ve ortaya çıkan PDA). Genç yıldızları yaşlı erkeklerin kollarında görmenin yaygın olduğu bir sektörde, hepimiz Beckinsale'in formülü baş aşağı çevirmesinden yanayız. İşte son birkaç yıldır sahip olduğu erkek oyuncaklarına bir bakış.

Matt Rife

Matt Rife kot ceket ve siyah bandana giyiyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Kocası boşanma davası açtıktan kısa bir süre sonra Beckinsale komedyenle çıkmaya başladı. Matt Rife . İkisi ilk kez Haziran 2017'de bir West Hollywood restoranının önünde sevişirken görüldü. En çok Nick Cannon’daki lekeleriyle tanınan Rife Wild ‘N Out , Beckinsale 43 yaşındayken 21 yaşındaydı. İNSANLAR , yaş farkı oyuncu için bir faktör değildi çünkü beau'yu 'yaşlı bir ruh' olarak görüyordu. Ancak bir yıl sonraki bölünmeleri acımasızdı. TMZ, 2019'da bir LA komedi kulübünün önünde Rife'ı yakaladığında, bir tavsiyesi vardı gelecekteki erkek arkadaşı Pete Davidson için: Koş. 'Gerçekten sağlam bir tavsiyem yok,' diye ekledi Rife. 'Sadece dikkatli ol.'

Jack Whitehall

Jack Whitehall, 2020 Brit Ödülleri

(Cubankite / Shutterstock.com)

Wie hat Bob Marley es gemacht?

Görünüşe göre Beckinsale komik erkeklere karşı bir şeylere sahip. Kasım 2018'de başka bir komedyene geçti: 30 yaşındaki Jack Whitehall. İkili, yakındaki bir karaoke barına uğramadan önce West Hollywood etkin noktası Craig's'te akşam yemeği yerken görüldü. Whitehall, 15 yaş küçük olmasına rağmen ilk hamleyi yapmaktan korkmadı. Tanıklar onu çekerken yakaladılar. Tesadüf bir öpücük için başrolde oynar, bu hızla tam anlamıyla bir makyaj sesine yükselir. Sabah saat 3'te, bir bar kabininden London Hotel'deki bir odaya eşya götürdüler. Hiçbiri tarih hakkında yorum yapmadı. Aslında, Whitehall, buluşmalarından kısa bir süre sonra bir stand-up rutinde kendisinden bekar olarak bahsetti.

Pete Davidson

Pete Davidson, The Dirt galasında güneş gözlüğü ve siyah takım elbise ceketi giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)

Ocak 2019'da Beckinsale, Cumartesi gecesi canlı star Pete Davidson Altın Küre'de bir parti sonrası. O sırada 25 (veya 20 yaş küçük) olan Davidson, Ariana Grande'den ayrıldı . Ortaya çıkan şey, son ilişkisini yansıtan bir kasırga romantizmiydi. Birkaç ay içinde, Davidson ve inci liman aktris, spor etkinliklerinde ve film galalarında pervasızca terk edilerek sevişerek kalçasına tutturulmuştu. Mart ayında, Beckinsale’nin annesi ve üvey babasıyla Nobu’da akşam yemeği yerken görüldü, bu da eşleşmelerinin bir kaçamaktan daha fazlası olduğunu ima etti.

Beckinsale, ilişkinin ciddi doğasını doğruladı. 'Bence kişiyi daha az seversen, boyun eğersin, dedi. LA Times . “Eğer ilişkinin ana itici gücü bu olsaydı, bir sorun olurdu. Ama değil.' Ne yazık ki, dört ay boyunca bitti. 'Hâlâ arkadaş canlısıdırlar ama romantik terimlerden yoksundurlar' bir kaynak söyledi VE .

Goody Grace

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Goody Grace (@goodygrace) tarafından paylaşılan bir gönderi

Belki Beckinsale yeni bir şeyler denemeye hazırdı. Ocak 2020'de komedyenlerle çıkmaya ara verdi ve 22 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı Goody Grace ile ilişki kurdu. İki ay sonra, iki ay sonra bazı masum el ele tutuşmalarıyla birbirleriyle ilişkilerini halka duyurdular, Beckinsale sanatçının Instagram hesabında 'Seni seviyorum' ifadesini ilan etti. Ama ekim ayına kadar, kaynaklar doğrulandı Bize ikisinin dokuz ay sonra ayrıldığını.

melissa mccarthy vor und nach bilder

Kate Neden Genç Erkeklerle Çıkmaya Başladı?

Beckinsale, genç erkekleri tercih etmekten çekiniyor. İçinde Mayıs sayısı İngiltere Kadın Sağlığı oyuncu, seçimlerinden dolayı tabi olduğu çifte standarda değiniyor. '32 yaşın üzerinde olup hiç eğlenen bir kadın olmak biraz politik bir eylem gibi gelebilir' dedi.

”… Aptal olmak, dışarı çıkmak ve 'Aman tanrım, tığ işi yaparken evde oturup menopoz beklemeye gidiyorum.' Bunu yapmadığınız sürece, bir şekilde riskli gibi görünüyor, ki bu çok saçma bana, ”diye ekledi.

Beckinsale onun için de ünlü sosyal medya alkışları nefret edenlerde. Örneğin, bir Instagram kullanıcısı 'Neden sizin çocuğunuz olabilecek erkeklerle çıkıp duruyorsunuz?' 'Yaşadığım her ilişki sadece seni kızdırmak içindi' diye yanıtladı. Başka bir kullanıcı, flört tercihlerinde hayal kırıklığını dile getirdiğinde, 'Sakalın yüzünden biraz hayal kırıklığına uğradı, ancak söylemenin kabalık olduğunu düşündü.' Dedi.

Ona daha fazla güç diyoruz ve hayatındaki bir sonraki erkeğin kim olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz - ne kadar genç ya da yaşlı olursa olsun.