Josh Peck geleneksel medyada başlamış olabilir, ancak o zamandan beri markasını büyütmek için alternatif satış noktalarına yöneldi. Nickelodeon’da göründüğünden beri Drake ve Josh Peck, yaratıcı bir çıkış noktası olarak sosyal medya sitelerine bağlı olmak yerine, tipik Hollywood rotasını büyük ölçüde affetti. Peck, bu değişikliğin kendisi için harikalar yarattığını söylüyor.

Josh Peck Hollywood oyunlarını geride bıraktı

Ekranda büyümüş olan Peck, Hollywood makinesinin işleyişine yakından aşinadır. Bu içeriden bilgi, onu geleneksel medyadan artık feshedilmiş Vine ve tabii ki YouTube gibi daha yeni biçimlere iten şeyin bir parçası. Peck, 'Sinir bozucu olan şey, geleneksel medyada bir içerik oluşturucu olarak ne kadar güçsüz olduğunuzdur,' dedi. Florida Üniversitesi'nde soru-cevap oturumu .Peck, bu hayal kırıklığının bir kısmının, katıldığı içerik üzerinde sahip olduğu kontrol eksikliğinden kaynaklandığını açıkladı. Aynı zamanda olması gerektiği halde yönetmen olmak zorunda kaldı. Daha yeni medyayla, bu yaratıcı kontrolü geri alma ve yeni şeyler deneme yeteneğine sahipti.

Sosyal medyadan alabildiği anlık izleyici tepkisi, eski çocuk yıldız için de bir artı oldu. 'Sosyal medyanın en iyi yanı,' Peck söyledi MTV Haberleri 2017'de, 'doğrudan izleyiciye gidebileceğimiz ve bir şeyi çekip 12 ay bekleyip düzenlenmesi ve nihayet yayına girmesi için beklememiz gerekmediğidir.' Bu, Peck'in neredeyse kanalına yeni bir video yayınlar yayınlamaz kitlenin tepkilerini ölçebildiği için yaratıcılık açısından daha esnek olmasını sağlıyor.

Yeni medya çok daha özgürdür

Bu anında geri bildirimi almanın ötesinde, Josh Peck'in onayladığı yeni medya sitelerinin bir özelliği daha var. YouTube ve Instagram gibi siteler, insanların Hollywood sahnesini tanımlayan olağan şarkılar ve danslardan geçmek zorunda kalmadan bir izleyici kitlesine ulaşmasına izin veriyor. Bu nedenle, eğlenceye ilgi duyan herkesi 'peşinden git' konusunda teşvik ediyor. 'Bir zamanlar New York'ta veya Los Angeles'ta olmanız veya doğru insanları tanımanız veya temsilcilerinizin olması gereken yer değil,' diye devam etti Peck.

Ondan beri Drake ve Josh Peck, bir avuç geleneksel Hollywood rolünde rol aldı. 2012’de başrol oynadı Kızıl Şafak Chris Hemsworth ile yeniden yapın. FOX sitcomunda da rol aldı. Büyük baba John Stamos ile birlikte , babasını ve Christina Milian'ı oynayan. Gösterinin iptal edilmesinden bu yana Peck, yeni medya alanındaki erişimini genişletti. 3,56 milyon aboneye sahip bir YouTube kanalı var. Podcast'e de ev sahipliği yapıyor Josh Peck ile Meraklı Zach Braff gibi oldukça büyük isimlere sahip yıldızları karşıladığı Macaulay Culkin ve ilk konuğu olan TV babası Stamos. Bu yeni sistemi gerçekten çözmüş gibi görünüyor.

Jason Bateman Jennifer Aniston Hochzeit