Joe Rogan Ultimate Fighting Championship (UFC) için bir aktör, komedyen ve karma dövüş sanatları renk yorumcusu. Ama belki de en çok podcast'in öncüsü olarak bilinir. Podcast'i, Joe Rogan Deneyimi , 2009'da resmen başlatıldı ve çeşitli üst düzey konuklara ev sahipliği yaptı. Miley Cyrus -e Elon Musk . Rogan, 2019 baharı itibariyle şunu söyledi: JRE ayda 190 milyondan fazla kez indirildi.Rogan’ın popülaritesi, doğal olarak kişisel yaşamına sorular yöneltti. Hayranlar, medeni durumu ve ailesi hakkında - her hafta izledikleri adam hakkında onlara daha fazla bilgi verecek herhangi bir şey - istihbarat istediler. Joe Rogan’ın on yıldan uzun süredir evli olduğu karısı Jessica hakkında bildiklerimiz.Joe Rogan kimdir?

Joe Rogan, gösteri dünyasındaki kariyerine stand-up komedyeni olarak başladı. Boston, New York ve LA'daki komedi kulüplerinde eziyet ettikten sonra, Disney ile bir geliştirme anlaşması imzaladı ve bu da televizyona girmesine izin verdi. 90'lı yılların ortalarında, Joe Garrelli rolünü popüler NBC sitcom'unda buldu. NewsRadio. Gösteri eleştirmenlerce beğenildi, ancak oyuncu Phil Hartman trajik bir şekilde öldürüldükten bir yıl sonra, 1999'da sona erdi.

2001'de Rogan, TV ekranlarına iki biçimde geri döndü: NBC’nin sunucusu olarak Korku faktörü, ve UFC için renk yorumcusu olarak. Her iki konser de kamuya açık profilini güçlendirdi, ancak ikisi de daha sonra kendi projesiyle elde edeceği şeye yaklaşamadı: Joe Rogan Deneyimi . Rogan, adaşı podcastini 2009 yılında resmen başlattı. Orijinal format, 2013 yılına kadar yapılandırılmamış sohbet için haftalık bir yayındı, video bölümleri YouTube'a yüklendi ve bir milyondan fazla görüntülendi. Rogan, Mayıs 2020'de podcast'in Spotify ile bir lisans anlaşması imzaladı 100 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.Yıllar geçtikçe Rogan, bir dizi önemli kişiliği cezbetmeyi ve onları filtrelenmemiş düşüncelerini saatlerce paylaşmaya ikna etmeyi başardı. Konuklar arasında siyasi figürler (Edward Snowden, Bernie Sanders), sporcular (Lance Armstrong, Mayk taysın ), teknoloji devleri (Elon Musk, Jack Dorsey) ve müzisyenler ( Kanye Batı , Post Malone ).

Es ist Will Smiths Sohn wirklich schwul

Bununla birlikte, komplo teorisyeni Alex Jones ve Proud Boys'un kurucusu Gavin McInnes gibi tartışmalı şahsiyetlere bir platform sağladığı için birçok eleştiriyle de karşı karşıya kaldı.

Konukların kişisel görüşleri veya siyasi eğilimleri ne olursa olsun Rogan’ın popülaritesi haklı. Podcast sansürsüz olduğu ve zaman kısıtlamalarına tabi olmadığı için Rogan, kendisiyle birlikte oturan insanların gerçek doğasını ortaya çıkarmayı ustaca başardı. Ve sonuçların büyük sonuçları oldu. Örneğin, Eylül 2018'de Elon Musk, ev sahibi Tesla hissesi ile birlikte kamera önünde esrar içti ve bölümün yayınlanmasıyla hemen düştü.Ve 2020 cumhurbaşkanlığı seçim döngüsü sırasında iki kez, Donald Trump Twitter'a götürdü Rogan'ın bir tartışmayı yönetmesini önermek onunla rakip Joe Biden arasında.

Ancak, podcast sunucusu herkesin fikirlerini ve hayat hikayelerini Rogan ile paylaşmaya istekli olmasına karşın, bunun karşılığında çok az şey açıklıyor. Rogan ara sıra ailesinden bahseder ancak ayrıntıları genellikle gizli tutar.

Jessica Rogan kimdir?

Joe Rogan’ın karısı, Teksas, Sugar Land’de Jessica Ditzel olarak dünyaya geldi. Birden fazla raporun aksine, o değil son komedyen Robert Schimmel'in kızı.

Jessica'nın geçmişi hakkında çok az şey biliniyor, ancak 1993'te Colorado Springs, CO'daki Doherty Lisesi'nden mezun olduğu bildirildi. Daha sonra California Eyalet Üniversitesi-Long Beach'e gitti, ancak ana dal veya derecesi hakkında ayrıntılar bilinmiyor.

Jessica daha önce Texas R&B grubu H-Town'dan Keven 'Dino' Conner ile ilişki içindeydi. Conner, 2003 yılında kız arkadaşıyla geçirdiği trafik kazasında öldü. Jessica'nın kızının babasıydı. Kayja gülü ancak Jessica'nın onu bekar bir anne olarak yetiştirdiği söylenir.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kayja Rose tarafından paylaşılan bir gönderi ???? (@goldencurlss)

Joe ve Jessica Nasıl Tanıştı?

Rogan, Jessica ile 2001 yılında, eski model Los Angeles'ta bir kokteyl garsonu olarak çalışırken tanıştı. İkisi, ilk çocuklarının doğumundan bir yıl sonra, 2009 yılında evlendi.

Linda Perry 4 Nicht-Blondinen

Rogan, 'Düğümü bağlamam gerekiyordu,' dedi. Temmuz 2019 röportajı ile Palm Beach Post . Gerçekten mecbur değildim ama biliyorsun, o bir bebek yaptı. (Bu) 'Tanrım, pekala, aptalca bir yasal sözleşme imzalayacağım' gibi. Yaptığı şey daha çok bir bağlılıktı. '

Çiftin toplam üç çocuğu var. Lola ve Rosy Rogan'ın kızları, 2008 ve 2010 doğumlu biyolojik kızlarıdır. Rogan, üvey babasının soyadını alan Kayja'yı da evlat edindi. (Ancak hevesli bir şarkıcı olarak Kayja Rose adıyla anılıyor.)

Aile daha önce California, Bell Canyon'da yaşıyordu. Bununla birlikte, şu anda Rogan'ın 2020 yazında podcast stüdyosunu yeniden yerleştirdiği Austin, Teksas bölgesine yerleşmiş durumdalar. Rogan, taşınmadan önce podcast'inde 'Sadece ülkenin merkezinde bir yere gitmek istiyorum,' diye ima etti. 'Bir yerlerde hem yerlere seyahat etmek daha kolay hem de biraz daha özgürlüğümüz var.'

Roganlar kendilerini spot ışıklarından korumakta mükemmel bir iş çıkardılar. Belki de bu yüzden, neredeyse 20 yıl sonra hala sıkı bir birlikteler.